2:1
2:1
- : -

TJ Centropen Dačice - SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B 4:5pn
25. Aneta Lisová, 29. Aneta Lisová, 42. Šárka Šimánková, 45. Andrea Distelová - 8. Anna Běhounková, 10. Martina Svobodová, 25. Martina Svobodová, 45. Tereza Vytisková, N Martina Svobodová; rozhodčí: Jan Lukáč - Tomáš Prokopius; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Taťána Marková ? - Daniela Václavková ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #3 Aneta Lisová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #4 Lucie Bártů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #84 Barbora Kratochvílová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #3 Martina Svobodová a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #3 Martina Svobodová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #13 Aneta Kastnerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #7 Anna Běhounková , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #7 Romana Tůmová (4:4).
44:02
Timeout TJ Centropen Dačice
44:02
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #3 Martina Svobodová (3:4).
41:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Šárka Šimánková, asistoval #4 Lucie Bártů (3:3).
30:00
30:00
28:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Šimánková (2:3).
24:58
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #14 Tereza Svobodová (1:3).
24:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #19 Adéla Zavadilová (1:2).
15:00
15:00
11:35
Vyloučen hráč #7 Romana Tůmová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
10:55
Vyloučen hráč #4 Lucie Bártů družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
09:10
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #11 Tereza Vytisková (0:2).
07:50
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #7 Anna Běhounková, asistoval #18 Kateřina Kulhavá (0:1).
02:35
Vyloučen hráč #19 Adéla Zavadilová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.