4:0
5:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) A - FBC TJ Draci Lanškroun 11:1
7. Sebastian Matyas Pacan, 9. Matěj Strnad, 20. Matyáš Ioanidis, 23. Matyáš Ioanidis, 27. Matěj Strnad, 27. Matyáš Ioanidis, 33. Matěj Strnad, 36. Pavel Bartoš, 36. Matěj Strnad, 43. Martin Mečíř, 45. Sebastian Matyas Pacan - 45. Dominik Morávek; rozhodčí: Jitka Romančáková - Pavel Houserek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Charouz 19 - Vojtěch Knápek 23; po třetinách: 2:0, 4:0, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 15:5
45:00
44:57
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #76 Martin Mečíř (11:1).
44:05
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #6 Dominik Morávek, asistoval #17 Michal Kuklík (10:1).
43:42
Vyloučen hráč #78 Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:21
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #4 Jakub Mládek (10:0).
35:28
Timeout FBC TJ Draci Lanškroun
35:28
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (9:0).
35:03
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #7 Petr Bartoš (8:0).
32:40
31:55
Vyloučen hráč #88 Jakub Dzurik družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:8
30:00
26:41
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #10 Filip Srna (6:0).
26:33
22:41
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #4 Jakub Mládek (4:0).
19:55
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis bez asistence (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:7
15:00
08:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #96 Sebastian Matyas Pacan (2:0).
06:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Vojtěch Knápek; hráči v poli: Martin Řehák, Michal Kuklík, Lukáš Bureš, Michal Pfeifer, Kristián Bříza
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Jakub Mládek, Filip Vymlátil, Ondřej Vojta, Pavel Bartoš, Petr Bartoš