0:1
1:3
- : -

Hippos Žďár n/S. B - TJ Centropen Dačice B 3:6
7. Tomáš Imramovský, 8. Ondřej Zerák, 45. Lukáš Řádek - 10. Petr Novotný, 15. Jiří Sedláček, 23. Milan Svoboda, 35. Zdeněk Bohuslav, 37. Jiří Sedláček, 39. Petr Novotný; rozhodčí: Josef Pařízek - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Krátký ? - Pavel Zabloudil ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:3;
45:00
44:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #88 Lukáš Řádek, asistoval #28 Tomáš Imramovský (3:6).
42:47
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice B neproměnil #13 Tomáš Tůma.
41:20
Vyloučen hráč #11 Martin Nosek družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání.
38:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #78 Jiří Sedláček (2:6).
36:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #17 Jan Pecha (2:5).
34:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #21 Zdeněk Bohuslav, asistoval #15 Milan Svoboda (2:4).
30:00
30:00
26:19
Vyloučen hráč #69 Tomáš Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za sekání.
22:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #19 Tomáš Píza (2:3).
19:13
Vyloučen hráč #13 Tomáš Tůma družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #37 Ondřej Bílý (2:2).
09:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #17 Jan Pecha (2:1).
08:57
07:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #13 Ondřej Zerák bez asistence (2:0).
06:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #13 Ondřej Zerák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice B:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S. B: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Tomáš Dvořák, Vít Petříček, Jaroslav Vábek, Petr Daniel, Tomáš Pokorný