2:1
3:1
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FBC TJ Draci Lanškroun 9:3
1. Petr Janíček, 4. Jakub Jebousek, 9. Michael Havran, 13. Karel Vašák, 16. Rudolf Suk, 29. Vojtěch Marel, 38. Jakub Jebousek, 42. Rudolf Suk, 42. Petr Janíček - 5. Dominik Morávek, 24. Jakub Dzurik, 32. Michal Kuklík; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Josef Němec 13, Lukáš Rejl 4 - Vojtěch Knápek 13; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 7:11
45:00
41:25
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #35 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (9:3).
41:05
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
41:05
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #73 Jakub Jebousek (8:3).
37:23
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #73 Jakub Jebousek, asistoval #13 Rudolf Suk (7:3).
36:44
Vyloučen hráč #12 Jakub Frýzl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za špatné střídání.
36:06
Vyloučen hráč #17 Michal Kuklík družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:41
Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:41
Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:45
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #88 Jakub Dzurik (6:3).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:4
30:00
28:40
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #14 Vojtěch Marel, asistoval #13 Rudolf Suk (6:2).
23:47
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #88 Jakub Dzurik, asistoval #17 Michal Kuklík (5:2).
16:07
Vyloučen hráč #22 Kristián Hráský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:40
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (5:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:5
15:00
12:52
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #22 Kristián Hráský (4:1).
08:36
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #22 Kristián Hráský (3:1).
04:15
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #6 Dominik Morávek, asistoval #66 Michal Pfeifer (2:1).
03:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #73 Jakub Jebousek, asistoval #35 Petr Janíček (2:0).
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Vojtěch Knápek; hráči v poli: Martin Řehák, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Dominik Morávek, Lukáš Bureš