0:1
1:4
- : -

FBC Česká Lípa white - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
4. Mikeš Motejzík, 22. Ondřej Martinec - 5. Václav Babík, 6. Adam Neubauer, 6. Josef Gazda, 19. Tobiáš Plaček, 22. Adam Neubauer, 27. Erik Tomaško, 27. Sebastián Hachlica, 28. Vojtěch Podešva; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Šimon Záruba 8, Marek Meďáš 6 - Samuel Altmann 6; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:4;
Komentář domácích Motejzík Štěpán (Trenér):
Bohužel jsme se nedostali do zápasu. Chyběla větší síla na míčku a odvaha. Obojí musíme do dalšího průběhu turnaje zlepšit.
Komentář hostů Šmerda Petr (Trenér):
Oproti prvnímu zápasu diametrálně odlišný výkon, zodpovědný do obrany. Zlepšujeme se.
28:10
Vyloučen hráč #66 Václav Babík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:25
Vítkovice dávají 3 góly rychle za sebou a o vítězi tohoto utkání je rozhodnuto
27:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Vojtěch Podešva, asistoval #14 Filip Peterek (2:8).
26:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #66 Václav Babík (2:7).
26:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško bez asistence (2:6).
24:26
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
21:41
Česká Lípa se ale rozhodně nevzdává a rychle odpovídá
21:40
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #89 Lukáš Šindelář (2:5).
21:13
Vítkovice začaly třetí třetinu lépe a dostávají se do pohodlného čtyřbrankového vedení
21:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #8 Tobiáš Plaček (1:5).
18:43
Po neustálém tlaku dokázaly Vítkovice ještě ke konci třetiny vstřelit svůj 4. gól
18:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Tobiáš Plaček, asistoval #22 Jakub Slíva (1:4).
07:45
Vyloučen hráč #48 Adam Neubauer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:32
Neskutečná otočka v podání Vítkovic!
05:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Josef Gazda, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:3).
05:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer bez asistence (1:2).
04:41
Vítkovice využívají přesilovku a vyrovnávají stav utkání!
04:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #20 Tomáš Sobek (1:1).
03:36
Česká Lípa hraje sice oslabení, ale i přesto dokázala vstřelit první branku zápasu!
03:35
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (1:0).
03:03
Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
02:00
Vítkovice už zaznamenaly první střelecký pokus
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Jakub Rohel, Martin Hriško, Filip Peterek, Dominik Ptáček, Václav Babík