1:2
0:6
- : -

Florbal Vsetín - Tatran OC Šestka Střešovice 1:8
15. Adam Hegar - 13. Jonáš Tuma, 14. Ondřej Panuška, 23. Ondřej Panuška, 24. Jonáš Tuma, 25. Jonáš Tuma, 29. Vít Kořínek, 30. Šimon Ohanka, 30. Max Schindler-Wisten; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Ondřej Mikeš 11 - Filip Juzl 12; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:6;
Komentář hostů Hudík Pavel (Trenér):
Krok za krokem... děkujeme soupeři za velmi náročné utkání.
30:00
Střely ve 3. části: 4:9
30:00
29:58
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #26 Max Schindler-Wisten, asistoval #84 Matúš Fiam (1:8).
29:05
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #69 Šimon Ohanka, asistoval #84 Matúš Fiam (1:7).
28:05
Tatran přidává další 2 branky a v klidu dohrává zápas
28:04
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #92 Vít Kořínek, asistoval #27 Matěj Kučera (1:6).
24:13
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #84 Matúš Fiam (1:5).
23:29
Tatran dává dvě branky rychle za sebou a zdá se, že je rozhodnuto
23:28
Timeout Florbal Vsetín
23:28
22:36
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #26 Max Schindler-Wisten (1:3).
15:33
Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil #23 Jan Legát.
14:40
Vsetín se také prosazuje a nic rozhodně nevzdává!
14:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #33 Adam Pavlačka (1:2).
13:04
Tatran prolomil skvěle bránící obranu domácích a dostává se do dvoubrankového vedení
13:03
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #27 Matěj Kučera (0:2).
12:28
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #69 Šimon Ohanka (0:1).
09:59
Vyloučen hráč #19 Matyáš Fusek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
09:59
Tatran začne druhou třetinu přesilovou hrou
08:00
Tatran vůbec nepůsobí jako v prvním zápase a zdá se, že je poněkud zaskočen dobrým výkonem soupeře
06:06
Domácí ale nedokázali využít hru proti čtyřem a Tatran už hraje v plném počtu
04:07
Vsetín si zahraje přesilovou hru!
04:06
Vyloučen hráč #46 Jan Škácha družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
02:00
Vsetín vstoupil do zápasu velmi dobře
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran OC Šestka Střešovice: brankář: Filip Juzl; hráči v poli: Filip Kříž, Adam Voňka, Max Schindler-Wisten, Matyáš Polidar, Vojtěch Kucharčík
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Ondřej Mikeš; hráči v poli: David Malý, Matouš Náhlý, Martin Kovář, Jan Legát, Matyáš Fusek