3:8
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Florbal Vsetín 5:11
15. Filip Kutil, 17. Marek Tomášek, 23. Samuel Strašil, 26. Jan Slavík, 28. Samuel Strašil - 6. Matěj Šebesta, 9. Martin Kovář, 20. Matěj Šebesta, 21. Adam Pavlačka, 23. Adam Hegar, 23. Adam Pavlačka, 24. Jan Legát, 24. Adam Hegar, 26. Adam Procházka, 27. Adam Pavlačka, 30. Martin Kovář; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Samuele Pedriali 9, Alex Bak 4 - Matěj Loučka 9, Lukáš Mucska 8; po třetinách: 0:2, 2:1, 3:8;
Komentář domácích Tichý Daniel (Trenér):
Lepší koncetrace na zápas a mnohem lepší vstup. V utkání jsme byli odvážnější a dokázali si vytvořit spoustu přečíslení a velké množství šancí. Rozhodly nevyužité přesilovky a velké množství neproměněných vyložených šancí. Soupeř naopak dokázal dobrou pasáží na začátku třetí třetiny zápas zlomit. Teď se musíme co nejlépe připravit na zítřejší osmifinále. Děkuji soupeři, rozhodčím i pořadatelům.
Komentář hostů Legát Václav (Vedoucí):
Zápas jsme zvádlli, byl to bojovný florbal, nic pro krásu. Hráči museli přepnout, byli jsme bez vítězství, museli bojovat a měli chuť vyhrát. Postupujeme s druhého místa. Fajn bylo, že jsem dali šanci všem hráčům na soupisce. Děkuji za výkon, děkuji soupeři za utkání.
30:00
Střely ve 3. části: 11:11
30:00
29:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #30 Adam Hegar (5:11).
27:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #21 Marek Tomášek (5:10).
26:49
Vsetín dává pověstný 10. gól!
26:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #19 Matyáš Fusek (4:10).
25:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Slavík, asistoval #72 Filip Kutil (4:9).
25:42
Vsetín dává gól do prázdné branky
25:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #33 Adam Pavlačka (3:9).
24:30
Olomouc zkouší hru v šesti
23:45
Třetí třetina by se dala přirovnat ke přestřelce na Divokém Západě!
23:44
Timeout FBS Olomouc
23:44
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #17 Adam Procházka (3:8).
23:30
Střídání brankáře. Nový brankář #24 Alex Bak družstva FBS Olomouc
23:18
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #12 Jakub Slováček (3:7).
22:35
22:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #7 Matyáš Galba (3:5).
22:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #22 Lukáš Zbranek (2:5).
20:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #22 Lukáš Zbranek (2:4).
19:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #16 Martin Kovář (2:3).
16:46
Tady to vypadá na bitvu do posledních vteřin! Olomouc dotáhnul dvougólový rozdíl a je vyrovnáno!
16:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Marek Tomášek, asistoval #47 Jakub Balner (2:2).
14:36
Olomouc právě vstřelil první gól na turnaji!
14:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Filip Kutil, asistoval #48 Robin Večeřa (1:2).
13:47
Vsetín ubránil oslabení a už hraje v plném počtu
11:47
Olomouc bude mít k dispozici 2 minuty přesilové hry
11:46
Vyloučen hráč #23 Jan Legát družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:16
Vsetín se dostává do dvoubrankového vedení!
08:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #19 Matyáš Fusek (0:2).
07:45
Vsetín přežil přesilovku a už hraje v plném počtu
05:46
Další vyloučení na straně hostů
05:45
Vyloučen hráč #15 Nela Juráňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
05:37
Vsetín dává branku ve vlastním oslabení!
05:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #23 Jan Legát (0:1).
04:45
Uvidíme první přesilovku v zápasu
04:44
Vyloučen hráč #20 Adam Martinek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
02:00
Vsetín zatím aktivnější
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Matěj Loučka; hráči v poli: Adam Procházka, Nela Juráňová, Adam Martinek, Adam Pavlačka, Adam Hegar
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Samuele Pedriali; hráči v poli: Samuel Strašil, Robin Večeřa, Jakub Balner, Matyáš Galba, Marek Tomášek