2:5
2:2
- : -

FBC Liberec B - 1. FBC DDM Děčín IV 5:9
15. Dominik Klimeš, 27. Marek Passian, 28. Jan Karl, 34. Šimon Ježek, 36. Dominik Klimeš - 2. Matyáš Bartoš, 11. Daniel Pongrácz, 17. Jan Bräuer, 23. Lukáš Plechatý, 25. Lukáš Plechatý, 29. Marek Sochor, 30. Marek Sochor, 32. Jan Bräuer, 35. Jan Bräuer; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Kraus 16 - Jan Drobný 25; po třetinách: 1:2, 2:5, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 13:8
45:00
42:49
Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:57
Vyloučen hráč #29 Marek Sochor družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Dominik Klimeš, asistoval #40 Jan Dlouhý (5:9).
34:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer bez asistence (4:9).
33:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek, asistoval #15 Bedřich Rathouský (4:8).
31:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #16 Matouš Dašek (3:8).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:12
30:00
29:43
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #92 Jan Bräuer (3:7).
29:43
Vyloučen hráč #15 Bedřich Rathouský družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #96 Vojtěch Kostka (3:6).
27:47
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Jan Karl, asistoval #90 Filip Kraus (3:5).
26:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #66 Marek Passian, asistoval #40 Jan Dlouhý (2:5).
24:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #27 Jakub Zvěřina (1:5).
23:41
Timeout FBC Liberec B
22:29
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #29 Marek Sochor (1:4).
20:00
Trestné střílení družstva 1. FBC DDM Děčín IV neproměnil #92 Jan Bräuer.
18:41
Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:35
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #29 Marek Sochor (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:5
15:00
14:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Dominik Klimeš, asistoval #66 Marek Passian (1:2).
10:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #14 Daniel Pongrácz, asistoval #3 Matyáš Bartoš (0:2).
01:26
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #3 Matyáš Bartoš, asistoval #55 Lukáš Plechatý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Filip Kraus; hráči v poli: Štěpán Hájek, Jan Dlouhý, Marek Passian, Matěj Pohanka, Lukáš Čihák