3:2
1:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - 1. FBC DDM Děčín IV 5:5
4. Ondřej Kalach, 16. Ondřej Pšenička, 21. Kristián Hub, 30. Matouš Burianek, 43. Ondřej Kalach - 15. Kryštof Loubek, 15. Jan Bräuer, 23. Petr Slánský, 29. Matouš Dašek, 41. Marek Sochor; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šimko ? - Adam Havriljak ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 4:7
45:00
42:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #17 René Chodura (5:5).
40:02
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #18 Ondřej Pšenička (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:6
30:00
29:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Matouš Burianek bez asistence (4:4).
28:43
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek bez asistence (3:4).
24:14
Vyloučen hráč #21 Kryštof Danda družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
22:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (3:3).
20:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Kristián Hub, asistoval #6 Petr Strnad (3:2).
15:56
Vlastní branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #18 Ondřej Pšenička (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:4
15:00
14:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #91 Richard Mašek (1:2).
14:20
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #2 Adam Havriljak (1:1).
03:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #84 Matouš Burianek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Hnídek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Šimko; hráči v poli: Kryštof Danda, Matouš Burianek, Kristián Hub, David Budák, René Chodura