1:2
2:1
0:1

Florbal Primátor Náchod - FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 3:4p
11. Vojtěch Majer, 24. Jan Majer, 29. Vojtěch Majer - 14. Marek Owczarzy, 15. Radim Šlechta, 24. Rudolf Voják, 33. Marek Owczarzy; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 13 - Marek Matějka 19; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Rázl František (Trenér):
Po posledním hvizdu jsme byli smutní, ale nemáme se za co stydět. Zápas byl vyrovnaný, dokázali jsme se do něj 2x vrátit, kluci ukázali týmovost, chyběl nám kousek. Děkujeme fantastickým divákům za podporu a soupeři za zápas.
Komentář hostů Moravec Filip (Trenér):
Nedokážu teď popsat, jak moc jsem na kluky hrdý. I přes to, že soupeř dokázal vyrovnat, jsme v prodloužení nezpanikařili a zápas rozhodli. Věřím, že tohle naší psychice pomůže a budeme v hlavě připraveni na další těžké zápasy, které nás čekají. Díky moc všem aktérům, speciální dík patří našim rodičům, kteří nám sem přijeli fandit a vytvořili skvělou atmosféru!
35:00
Střely v prodloužení: 2:2
32:12
32:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #98 Jakub Ďurian (3:4).
30:01
Úvodní bule pro Karlovy Vary
30:00
30:00
V základní hrací době se o vítězi tohoto utkání nerozhodlo, bude tedy následovat 5 minut prodloužení
30:00
Střely ve 3. části: 13:5
30:00
28:08
Je vyrovnáno! Hala praská ve švech!
28:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (3:3).
28:00
Náchod zkouší štestí bez brankáře
26:24
Náchod bude mít ideální šanci vyrovnat, protože bude hrát přesilovku!
26:23
Vyloučen hráč #88 Matěj Hnátek družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za bránění ve hře.
25:29
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary BLACK
25:00
Další velká šance bratrů Majerů
23:43
Náchod sice vstřelil vyrovnávající branku, ale hosté rychle odpověděli a opět vedou
23:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #98 Jakub Ďurian (2:3).
23:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer bez asistence (2:2).
22:30
Gólman Kašpar teď skvělým zákrokem zachránil naděje svého týmu!
14:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #53 Radim Šlechta, asistoval #63 Adam Hanek (1:2).
13:17
Náchod vstoupil do druhé třetiny lépe, ale po nedůrazu v brankovišti je stav vyrovananý
13:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #43 Rudolf Voják (1:1).
10:31
Brácha na bráchu a Náchod vede!
10:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #99 Jan Majer (1:0).
03:30
Náchod rozehrával volný úder z nebezpečného prostoru, bohužel pro ně ale neúspěšně
00:30
Náchod zaznamenal první velkou šanci, Vojtěch Majer střílel z pravé strany hřiště, ale nedokázal překonal gólmana
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary BLACK: brankář: Marek Matějka; hráči v poli: Martin Štencl, Ondřej Kakrda, Marek Owczarzy, Jakub Ďurian, Rudolf Voják
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Martin Hanuš, Ondřej Bohuslav, Jan Majer, Vojtěch Majer, Adam Kašpar
00:00
Zdravím všechny fanoušky sportu, florbalu zvláště. Vítám Vás u prvního osfiminálového špílu letošního MČR! Na vyhřátém zimáku v Novém Městě nad Metují se o čtvrtfinále porvou domací borci a hosté z Karlových Varů! Očekávejte vyrovnané a vyhrocené utkání s fantastickou diváckou kulisou! Správný fanoušek náchodského florbalu by si tento zápas rozhodně neměl nechat ujít!