5:1
- : -
FBS Olomouc

Florbal Primátor Náchod - FBS Olomouc 6:3
10. Vojtěch Majer, 22. Adam Kašpar, 25. Jan Majer, 29. Martin Hanuš, 30. Adam Balek, 30. Jan Majer - 16. Filip Kutil, 20. Prokop Coufal, 25. Robin Večeřa; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 0:3; využití: 4:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 10 - Samuele Pedriali 13; po třetinách: 1:0, 0:2, 5:1;
Komentář domácích Rázl František (Trenér):
Zápas od zápasu jsme se zlepšovali a v tomto zápase jsme ukázali, že dokážeme být produktivní, a že dokážeme proměnit přesilové hry, které rozhodly o tomto zápase. Celá sezóna je tímto zápasem za námi, po dlouhé pauze, kdy jsme čekali na to, až budeme moct začít znovu hrát. Začali jsme nadšením, následnou pílí, nasazením a tvrdou prací na trénincích a v zápasech. To vše nás dovedlo na tento turnaj, který jsme si náramně užili, bylo to skvělé zakončení turnajové sezóny. Máme hroznou radost, jak skvěle nám funguje kabina. Tento tým měl super kapitána! I skvělé lídry a odpovědné dříče! A v neposlední řadě se o skvělou atmosféru v kabině stará náš Adam Balu! :D Velké poděkování patří všem rodičům a fanouškům, kteří nás celou sezónu podporovali a vytvořili atmosféru, na kterou hráči jen tam nezapomenou.
30:00
Střely ve 3. části: 9:4
30:00
29:59
Náchod obsazuje celkové 9. místo, Olomouc skončil 10.
29:54
Timeout Florbal Primátor Náchod
29:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer bez asistence (6:3).
29:15
Neskutečný Hanuš rozhoduje zápas gólem a asistencí!
29:14
Timeout FBS Olomouc
29:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #85 Adam Balek, asistoval #61 Martin Hanuš (5:3).
28:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (4:3).
27:22
Náchod bude mít ideální možnost rozhodnout tento zápas, protože bude hrát přesilovku!
27:21
Vyloučen hráč #7 Matyáš Galba družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
24:46
Rychlá odpověď hostů a máme opět vyrovnáno!
24:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Robin Večeřa, asistoval #12 Samuel Strašil (3:3).
24:35
Klasická souhra Hanuš-Majer a Náchod opět vede!
24:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (3:2).
22:15
Skvělý zákrok gólmana Kašpara!
21:42
Náchod využívá přesilovku a vyrovnává!
21:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar, asistoval #29 Vojtěch Majer (2:2).
19:59
Vyloučen hráč #72 Filip Kutil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
19:26
Hosté otáčí vývoj zápasu po povedeném volném úderu a dostávají se do vedení!
19:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Prokop Coufal, asistoval #9 Štěpán Mach (1:2).
15:18
Olomouc vyrovnává stav utkání
15:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Filip Kutil, asistoval #48 Robin Večeřa (1:1).
13:00
Olomouc vstoupil do druhé třetiny o dost lépe
12:30
Gólman hostů zlikvidoval nebezpečnou střelu kapitána Hanuše!
09:36
Náchod využívá přesilovku a dostává se do vedení!
09:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #88 Adam Kašpar (1:0).
09:04
Náchod bude hrát 2 minuty v početní výhodě!
09:03
Vyloučen hráč #22 Radim Bečica družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.