0:1
1:0
- : -

Tatran OC Šestka Střešovice - Bulldogs Brno 1:2
21. Matěj Kučera - 3. Lukáš Holásek, 16. Benjamin Buraj; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 114; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 8 - Adam Suda 16; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:0;
Komentář domácích Hudík Pavel (Trenér):
Krok za krokem... nás čekají poslední dva - kousnout porážku ze skvělého utkání a předvést náš nejlepší výkon v posledním utkání sezony. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Konečný Adam (Trenér):
JSME TAM! Po velmi dobrém vstupu do utkání, kde jsme vstřelili dvě branky a nepromněnili několik dalších šancí jsme nakonec urvali těsný výsledek. Velmi zajímavé utkání, ze kterého si jistě oba týmy mohou odnést spoustu nových poznatků. DĚKUJI svým hráčům za vítězství, děkuji moc rodičům a fanouškům za obrovskou podporu a zdravíme Výbího a hlásíme - ÁVÉ :-).
29:00
Tatran nejdříve přežil infarktovou situaci ze vlastním brankovišti a z následného protiútoku trefil tyč
27:32
Také hosté si vyzkouší přesilovku
27:31
Vyloučen hráč #29 Ondřej Panuška družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
26:12
Bulldogs ubránili oslabení a už hrají v plném počtu
25:00
Skvělou diváckou kulisu tvoří kotle fanoušků obou týmů!
24:13
Uvidíme další vyloučení, opět za sekání
24:12
Vyloučen hráč #99 Marek Pařenica družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
20:55
Tatran využil početní výhodu a dostává se zpátky do zápasu!
20:54
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #27 Matěj Kučera, asistoval #46 Jan Škácha (1:2).
19:03
Vyloučen hráč #79 Lukáš Holásek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
19:03
Vyloučen hráč #36 Dennis Boleloucký družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
18:00
Tatran drží míček na hokejkách a snaží se něco vymyslet, ale Buldoci brání skvěle
15:59
Buraj to udělal skvěle a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!
15:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #90 Benjamin Buraj, asistoval #17 Jakub Tesárek (0:2).
15:00
Defenzíva Buldoků dnes také funguje fantasticky!
06:00
První zlomená florbalka na celém turnaji!
05:00
Vypadá to, že uvidíme velmi vyrovnaný a vyhrocený zápas!
02:42
Brno využívá přesilovku a ujímá se vedení!
02:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #85 Lukáš Rada (0:1).
00:43
První vyloučení vidíme už v první minutě zápasu!
00:42
Vyloučen hráč #69 Šimon Ohanka družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za sekání.
00:01
Právě nám začalo první semifinálové klání!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Adam Suda; hráči v poli: Tadeáš Hanyk, Dennis Boleloucký, Petr Vincenz, Lukáš Rada, Lukáš Holásek
00:00
Line-up domácích Tatran OC Šestka Střešovice: brankář: Viktor Dvořák; hráči v poli: Štěpán Lovíšek, Max Schindler-Wisten, Matěj Kučera, Vojtěch Kucharčík, Ondřej Panuška