1:2
0:0
0:1

Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha BLUE 3:4p
2. Lukáš Holásek, 3. Lukáš Rada, 16. Benjamin Buraj - 4. Kosťantyn Šlosar, 11. David Rozhon, 16. Kosťantyn Šlosar, 32. Adam Roháč; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3 + Petr Vincenz OS:0; využití: 0:0; diváků: 374; zásahy brankářů: Adam Suda 15 - David Švehlík 5; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:0, 0:1;
Komentář domácích Konečný Adam (Trenér):
SIlný okamžik. Ve finále se potkali dvě nejlepší družstva tohoto dvoj-ročníku za poslední roky. Myslím si, že jsme herně tahali za kratší provaz a soupeř nás místy opravdu přehrával. My jsme využívali špičkové přechody do brejkových situací a také dobrého zakončení a utkání tímto nabralo fakt vysoké tempo. Pro nás a celý náš klub obrovská motivace do budoucí práce. Gratuluji soupeři k těsnému vítězství a všem přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Berka Jaroslav (Trenér):
Chtěl bych vyzdvihnout všechny od rodičů až po všechny trenéry a lidi v celé organizaci Sparty, kteří vytvářeli této partě prostředí k tomu, aby se mohli rozíjet. Celý tento turnaj byl jenom kouskem cesty, mnoho zkušeností, sebereflexe, podnětů apod. Myslím si, že jsme byli týmem, který na tomto turnaji přečkal mnoho krizových momentů a všechny jsme zvládli. Všem velké díky a obrovská gratulace hráčům za jejich výkony a způsob práce.
35:00
Střely v prodloužení: 0:1
31:02
31:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč bez asistence (3:4).
29:55
Základní hrací doba o vítězi nerozhodnula, bude se prodlužovat!
28:56
Smolný moment pro domácí, ale pravidla jsou v tomto ohledu nekompromisní, nicméně Sparta bude hrát přesilovku!
28:55
Vyloučen hráč #36 Dennis Boleloucký družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:16
Spartě se nepodařillo dostat do vedení a Brno už hraje v plném počtu!
23:15
Obranná formace Brna funguje fantasticky
22:17
První osobní trest celého MČR! 2+10 si odsedí Vincenz.
22:16
Vyloučen hráč #34 Petr Vincenz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
22:16
Vyloučen hráč #34 Petr Vincenz družstva Bulldogs Brno - osobní trest.
22:00
Velmi vyrované utkání, budou rozhodovat maličkosti!
17:00
Hra má opravdu parametry finále MČR, také díky skvělým fanouškům obou týmů!
15:54
Sparta se rozhodně nenachala zahanbit a Šlosar krátce po gólu domácích vyrovnává!
15:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #68 Lukáš Mitera (3:3).
15:02
Sparta sice drží míček většinu času na svých florbalkách, ale Brno hrozí z nebezpečných protiútoků! Z jednoho takového se teď prosadil Buraj!
15:01
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #90 Benjamin Buraj bez asistence (3:2).
13:19
Brno ubránilo oslabení a už hraje v plném počtu!
11:20
Sparta bude hrát 2 minuty v početní výhodě!
11:19
Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
10:53
Sparta vstoupila do třetiny fantasticky a Rozhon vstřelil vyrovnávací branku!
10:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #87 Jan Urych (2:2).
07:00
Sparta je poslední minuty více na míčku, ale Brno skvěle brání!
06:00
Spartu teď zachránila branková konstrukce!
05:00
Bulldogs rozehrávali volný úder z nebezpečného prostoru, ale ani napodruhé se jim nepodařilo zakončit
04:15
Brněnští teď nevyužili samostatný únik!
03:51
Sparta rychle odpovídá! Šlosar snižuje na rozdíl jedné branky!
03:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #44 David Janda (2:1).
02:51
Nejproduktivnější hráč turnaje Rada dává druhou branku zápasu! Brno vede už 2:0!
02:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #34 Petr Vincenz (2:0).
01:33
Sparta měla skvělý vstup do zápasu, ale jako první skóroval Holásek z Bulldogs Brno! Ten skvěle vyřešil přečíslení a poslal svůj tým do vedení!
01:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek bez asistence (1:0).
00:30
První střela Sparty letěla pouze do bloku
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha BLUE: brankář: David Švehlík; hráči v poli: Kosťantyn Šlosar, David Janda, Adam Roháč, Lukáš Mitera, Jan Krejča
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Adam Suda; hráči v poli: Tadeáš Hanyk, Dennis Boleloucký, Petr Vincenz, Lukáš Rada, Lukáš Holásek
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu z FINÁLE MČR ŽÁKŮ 2022! Na zimáku v Novém Městě nad Metují se utká Bulldogs Brno a Sparta Praha! Očekávejte vyrovnané utkání a boj do posledních vteřin! Utkání můžete sledovat živě ZDE.