0:2
3:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy - BK REAL ROUDNICE n/L 8:4
8. Matěj Víšek, 9. Jan Hrdlička, 11. Lukáš Panenka, 14. Daniel Havlíček, 15. Jan Hrdlička, 50. Boris Nouzák, 52. Matěj Víšek, 59. Daniel Havlíček - 11. Jaroslav Jaroš, 27. Ondřej Večeř, 33. Richard Hartmann, 58. Ondřej Cvekl; rozhodčí: Marek Jeřábek - David Hertz; vyloučení: 6:5; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Marek Paleček 26 - Joshua Marinus Whitehead 28; po třetinách: 5:1, 0:2, 3:1;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
1. třetinu jsme odehráli dobře, měli jsme více ze hry a soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Od 2. třetiny jsme začali zbytečně faulovat a pustili soupeře do hry 3. třetinu už jsme si pohlídali. Děkuji všem divákům a pořadatelům.
Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér):
"Pro nás první zápas ve vyšší soutěži, který nám přinesl spoustu nových zkušeností, které zužitkujeme v dalších kolech. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
58:28
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
58:28
Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
58:20
Hosté v šesti bez gólmana
58:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (8:4).
58:00
Dáňa vymetl pavučinku
57:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #31 Štěpán Cvekl (7:4).
57:03
Pěkný individuální průnik a Roudnice snižuje
51:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (7:3).
49:19
Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
49:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:3).
49:04
No koečně!
48:42
48:42
Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
45:30
Nedokázali
43:40
Vyloučení trochu otupuje tlak hostí, dokáží toho domácí využít a odskočit ve skóre?
43:23
Vyloučen hráč #25 Jiří Šolta družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
32:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #49 Ondřej Cvekl (5:3).
32:01
Bezprostředně po přesilovce využitá standardka hostů
30:22
Hosté v pěti
29:56
Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
28:21
Vyloučen hráč #36 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
26:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #31 Štěpán Cvekl (5:2).
26:13
Nedůsledost před Palečkem, dorážka a hosté využívají přesilovku
24:54
Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra rukou.
18:22
Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
16:40
Zvoní tyčka domácí branky, hosté přesilovku nevyužili
14:42
Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
14:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:1).
14:04
Nestačím zapisovat :-)
13:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček bez asistence (4:1).
13:45
Dáňa před brankou soupeře jako buldozer a je to 4:1
10:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:1).
10:20
Blesková odpověď domácích
10:02
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #21 Richard Hartmann (2:1).
10:02
Hosté po stadardce snižují
08:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička bez asistence (2:0).
08:11
Tak to byla rychlost!
07:58
07:58
Perfektní střela z první od Matěje Víška a domácí vedou!