4:1
2:2
- : -

Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno 8:4
12. Matěj Havlas, 15. Tomáš Hanák, 21. Tomáš Hanák, 22. Matěj Čelakovský, 36. Adam Tlapák, 38. Matěj Havlas, 45. Tomáš Hanák, 56. Ondřej Sádlo - 12. Jakub Bohuslávek, 33. Vojtěch Novák, 47. Josef Nový, 57. Vojtěch Novák; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Adam Draslar 25 - Marek Macík 13, Martin Frühbauer 8; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:2;
Komentář domácích Beneš Luděk (Trenér):
Klasické pohárové utkání, dali jsme příležitost mladým hráčům na lavičce. Děkujeme soupeři.
Komentář hostů Přívara Dušan (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání.
60:01
Ode mě je to z Řep pro dnešek vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
59:59
Dnešní utkání je tímto u konce se skóre 8:4 pro Tatran.
59:52
Tatran kompletní.
59:20
Míček plachtil vzduchem směrem k opuštěné brance Kladna, ale mířil mimo.
58:05
Draslar chytil krosovku od Veselého.
57:52
Vyloučen hráč #16 Martin Mühlfait družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:52
Mühlfait a zase ta sekera.
57:05
Střelu Chrousta lapil do jedné ruky Draslar.
56:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #15 Matěj Čika (8:4).
55:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #8 Jonáš Kreysa (8:3).
55:24
Sádlo se vydal vstříc zívající brance bez brankáře.
53:52
Vyloučen hráč #18 Jonáš Mareš družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
53:52
Kladno vzalo přesilovku trochu zhurta a vyslalo do pole k brankáři šest hráčů. Špatné střídání odsedí Mareš a jdeme do 4 proti 4.
53:31
Vyloučen hráč #53 Daniel Péc družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:31
Než si kdo stihnul všimnout odloženého vyloučení, Draslar držel míček. Péc je odeslán na trestnou za sekeru.
52:42
Čelakovskému nesedla střela.
51:18
Draslar si vychutnal Bohuslávka, kterému by přitom stačilo jen přizvednout míček.
50:34
Bohuslávek s Havlasem si teď několikrát nechtěně vyměnili míčky.
50:12
Frühbauer si připisuje další zákrok.
49:23
Draslar v pádu dokázal vyboxovat míček do relativního bezpečí.
48:25
Na dnešní zápas si našlo cestu 71 diváků. Děkujeme za podporu!
47:35
Frühbauer se natáhnul seč to šlo, čímž vyvedl z míry hráče v červenočerné.
46:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #70 Vojtěch Novák (7:3).
46:23
Z volného úderu se prosadil Nový k tyčce, kam se Draslar nestihl přesunout.
45:53
Přečíslení 2 na 1 zakončil střelec Kladna trefou do gólmana.
44:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák z trestného střílení (7:2).
44:50
Hanák v nájezdu zakončil zorro trikem, čímž dostává míček za hattrick.
44:25
Frühbauer v prvním zákroku na boku obstál.
43:47
Hurt trefuje náruč Draslara.
42:56
Hrajeme nahoru dolů, ale z míčku má stále o něco více Tatran.
40:01
Poslední buly regulérní hrací doby opět pro domácí.
39:59
V posledních vteřinách se Kladno ještě pokusilo o útok, ale neúspěšně. Druhá třetina byla na góly o něco zajímavější, Tatran je stále ve vedení.
39:00
Čelakovský potřeboval čas na zpracování přihrávky, který ho stál docela zajímavou možnost ke střele.
37:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #8 Jonáš Kreysa (6:2).
37:12
Havlas je, podobně jako Hanák, krůček od hattricku.
36:30
Krbcovi utekl míček těsně před Draslarem.
35:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #32 Martin Čermák (5:2).
35:39
Pátý gól Tatranu dává hráč se shodným číslem na dresu.
35:20
Pořadatelský stolek si též zachytal.
34:46
Hanák rozdunil chrániče Macíka.
32:57
Janda skrytou střelou mezi nohami všech před ním prověřil pozornost Draslara, který vylovil míček též mezi nohami.
32:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák bez asistence (4:2).
32:16
Novák zavěsil do víka a snižuje náskok Tatranu na pouhé dva góly.
30:45
Kreysa trefil roh boční síťky.
29:45
Péc prověřil pozornost gólmana Kanonýrů u bližší tyčky.
27:55
Novák se už už sám hnal na Draslara, který zavětřil příležitost ke skoku pro míček, jehož se i zmocnil.
27:34
Čermák trefil Macíka, od kterého se míček odrazil do autu.
27:00
Kůn je zpět na hřišti.
26:36
Tatran v oslabení zahrozil.
26:10
Kladnu se povedlo několikrát krosem poslat míček sem a tam, ale nic v brance neskončilo.
25:00
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
25:00
Eliáš míček nedobíhal, ale Kladno jej nemělo v držení, takže odložené vyloučení se mění na regulérní. Kůn sedí na dvě minuty za blokování hole.
23:45
Početní výhoda pro Kladno, Macík na střídačce.
23:28
Kladno se snaží vymyslet, jak se dostat na polovinu soupeře.
21:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (4:1).
21:07
Čelakovský bez pomoci vymetl pavučinky nad ramenem Macíka.
20:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #18 Bohumil Piskáček (3:1).
20:41
Hanák je jen krůček od hattricku.
20:20
Kladenská střídačka přitahuje hráče Tatranu, v závěsu na mantinelu skončil Havlas.
20:01
Druhé buly na úvod třetiny končí opět na střešovických čepelích.
19:59
Poslední vteřiny drama nepřinesly, a tak po lehce utahané třetině svítí na tabuli stav 2:1 pro Tatran. Uvidíme, jestli se v dalších třetinách dočkáme více akční hry.
19:45
Havlas v úprku přes celé hřiště trefil rameno Macíka.
18:06
Tatran tentokrát výhodu jednoho hráče navíc na hřišti nevyužil.
17:50
Macík doskočil míček na hraně velkého brankoviště.
16:47
Janda sám nezužitkoval únik.
16:06
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
16:06
Stůj hodil hráče Tatranu za mantinel na kladenskou střídačku, za což dostal dvojku za hrubost.
14:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #32 Martin Čermák (2:1).
14:58
Hanák proměňuje přesilovku a přináší Tatranu vedení zpět.
13:42
Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
13:42
Kladno se po velmi dlouhé hře proti šesti dostalo k míčku. Pfaur sedí za sekeru.
13:37
Hosté dokázali vystřídat.
11:54
Odložené vyloučení, Draslar na střídačce.
11:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek bez asistence (1:1).
11:33
Bohuslávek sólo vzápětí srovnává.
11:08
11:08
O premiérový gól se stará duo Havlas - Kreysa. Tatran vede 1:0
10:52
Havlas z půlky hřiště netrefuje zařízení.
08:03
Macík sevřel míček nataženýma nohama.
07:15
Kreysa spíše propagační střelou trefuje protější roh hřiště.
06:34
Kanonýři začínají zatápět.
06:06
Draslar odhlavičkoval míček mířící do branky.
05:19
V prvním zákroku i Draslar.
04:52
Střela Čelakovského se odrazila od boty Macíka, který míček ve vzduchu chytil.
04:27
Zatím jsme se gólu nedočkali.
03:04
Havlasovi dneska míčky z čepele lítají vysokými obloučky.
01:56
Macík si poprvé doskočil pro míček.
01:31
Bohuslávek udržel míček při poskytnuté výhodě pro Kladno.
00:43
Havlas rozvlnil síť za hřištěm.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Ľuboš Šefčík, Kryštof Krbec, Dominik Janda, Lukáš Spurný, Tomáš Chroust
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Martin Mühlfait, Matěj Havlas, Tomáš Hanák, Jonáš Kreysa, Bohumil Piskáček
00:00
Krásný letní večer ze Sportovního centra Řepy, kde se za okamžik odehraje zápas vrcholové části skupiny CV Poháru Českého florbalu mezi týmy Tatran Střešovice a Kanonýři Kladno. Utkání si můžete užít buď přímo v hale, nebo u video/online přenosu.
00:00
Vedle dnes hrajících týmů se ve skupině nachází též týmy FBC Liberec a Florbal Náchod, kteří již stihli odehrát první zápas, s vítězným koncem pro Liberec.
V našem utkání lze favorizovat domácí tým, který vyhrál nedávno proběhlý turnaj Czech Open. Role favoritů jsou ale ošemetné, tak se nechme překvapit.