1:2
1:2
- : -

FBC Žraloci Příbram - T.B.C. Králův Dvůr 2:4
19. Dominik Černý, 43. Michal Soukup - 24. Tobiáš Uhřík, 30. Adam Lešuk, 32. Tobiáš Uhřík, 41. Daniel Škoula; rozhodčí: Marek Jeřábek - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer ? - Oleg Dejnega ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:2;
45:00
42:44
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup z trestného střílení (2:4).
41:34
Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
40:06
Timeout FBC Žraloci Příbram
40:06
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Škoula, asistoval #91 Patrik Vavruška (1:4).
31:45
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #17 Tomáš Zuska (1:3).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (1:2).
23:52
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #71 Michal Nový (1:1).
22:31
Vyloučen hráč #34 Michal Tošovský družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nesportovní chování.
18:33
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #34 Michal Tošovský (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Oleg Dejnega; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Martin Kameš, Jakub Votava, Michal Nový