2:3
2:2
- : -

Florbal Náchod - Tatran Střešovice 5:6
12. Daniel Kříž, 23. František Donaj, 25. David Špaček, 56. Jiří Vlček, 60. Matěj Mikšovský - 17. Matěj Čelakovský, 24. Daniel Péc, 32. Ondřej Sádlo, 37. Tomáš Hanák, 41. Matěj Havlas, 43. Tomáš Hanák; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 170; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 43 - Tomáš Jurco 13; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:2;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Dnes jsme si potvrdili, že dokážeme hrát s každým. Je to jen o nás. Kluci předvedli poctivý a skvělý výkon, který se musel líbit. Co je ale ještě pozitivnější, že to nemusí být náš strop. Díky všem hráčům, za dnešní reklamu pro náš klub a fanouškům za podporu.
Komentář hostů Brázda Radek (Vedoucí):
Trenér hostů neposkytl komentář.
60:00
Střely ve 3. části: 7:16
60:00
59:59
Náchod se za svůj výkon rozhodně nemusí stydět, ikdyž to na body do tabulky nestačilo! Doufejme, že tento výkon budou předvádět celou sezónu!
59:55
Náchodští z volného úderu branku nevstřelili a Tatran už dohraje utkání na míčku
59:45
Náchod bude rozehrávat úder na velkém brankovišti soupeře
59:14
Náchod bude mít 47 vteřin na vyrovnání!
59:13
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (5:6).
59:00
Prvotřídní blok kapitána Donaje! A Náchod jde opět do útoku
58:00
Tatran hraje za vlastní brankou a vypadá to, že se bojí o výsledek!
56:18
Taktický mág Třešňák využil timeout a jeho svěřenci se pokusí dotáhnout dvoubrankové manko v šesti!
56:17
Timeout Florbal Náchod
56:00
Náchod zkouší hru bez brankáře!
55:25
Vlček vyslal neskutečnou bombu do šibenice a Náchod je opět ve hře!
55:24
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #12 Daniel Kříž (4:6).
54:30
Velmi ostrý zákrok jednoho z obránců Tatranu zůstal nepotrestán
53:10
Skalický dlouhým výhozem hledal Mikšovskému, ten ale na míček bohužel nedosáhnul
51:20
Špačkův blok teď zabránil jistému gólu!
49:25
Kubásek vyzkoušel pozornost brankáře hostů
47:30
Budu se opakovat, ale Skalický zaznamenal další fantastický zákrok!
46:25
Grulich nahazoval míček na Macháčka před branku, ale hostující brankář zasáhl dříve než on
44:30
Donaj zkoušel střílet z dálky, bohužel neúspěšně
42:56
Tatran ukazuje svojí kvalitu a opět zvyšuje vedení
42:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #71 Ondřej Němeček (3:6).
40:58
Tatran využil přesilovku a odskakuje do dvoubrankového vedení
40:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas bez asistence (3:5).
39:06
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:00
Skalický skvěle vychytal samostatný únik jednoho z hráčů Tatranu!
36:44
Tatran se po pohledné kombinaci dostává do vedení
36:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #53 Daniel Péc (3:4).
36:00
Prause neskutečně prokličkoval několik hráčů Tatranu, jeho následná nahrávka už ale úspěšná nebyla
34:49
Skvěle ubráněné oslabení a Náchod hraje opět v plném počtu!
32:50
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
31:25
Tatran prolomil náchodskou obranu a skóre je opět vyrovnané
31:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #70 Milan Meliš (3:3).
24:05
Za zmínku také stojí samostatný únik Prauseho, díky kterému bylo nařízeno trestné střílení
24:04
Klenot náchodské akademie Špaček si s nájezdem nedělal moc starostí a svou dobře umístěnou střelou posílá Náchod opět do vedení!
24:03
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #13 David Špaček z trestného střílení (3:2).
23:19
Tatran rychle odpovídá a skóre je opět vyrovnané
23:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2).
22:51
Přesilovku si vyzkouší i Tatran
22:29
Náchod je opět ve vedení! Po krásné nahrávce z rohu se prosadil kapitán Donaj!
22:28
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #42 Adam Pekárek (2:1).
21:30
Skvělé bloky Jakuba Vysokého!
20:30
Kříž si neskutečně povodil kapitána Tatranu Němečka!
19:55
Skalický zaznamenal neuvěřitelných 20 zákroků za první třetinu!
16:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #70 Milan Meliš (1:1).
16:00
Náchod hrozí z protiútoků, tentokrát to byl Mikšovský
15:30
Tatran ostřeluje domácí branku ze všech stran, ale náchodská obrana je dnes neskutečná!
14:00
Ještě musím zmínit soutěžní premiéru Jiřího Knettiga, který dnes hraje dokonce v první lajně! Posílame gratulace do Provodova-Šonova!
12:30
Famózní zákroky Vlasty Skalického!
11:06
Fantastická akce první náchodské lajny a Plechárna se otrásá v základech!
11:05
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:0).
10:00
Špaček skvěle vyvezl míček a poté střílel z dobré střelecké pozice
09:00
Náchodská obrana zatím statečně odolává tlaku soupeře
07:28
Náchod vyprodukoval 2 nebezpečné střely během dvouminutové početní výhody, bohužel ani jedna neskončila za zády gólmana
05:29
Mikšovský střílel z osy hřiště, ale podle názoru rozhodčích u toho byl faulován, takže uvidíme první přesilovou hru v zápase
05:28
Vyloučen hráč #26 Ondřej Sádlo družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky.