0:1
1:3
- : -

Florbal Ústí - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:6
42. Natálie Neumanová - 3. Andrea Košťálová, 13. Lucie Bejčková, 28. Nela Peteříková, 41. Lenka Přerostová, 42. Andrea Košťálová, 44. Nela Peteříková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Martina Zajícová 19 - Kristýna Votýpková 10; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 4:7
45:00
43:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #61 Nela Peteříková, asistoval #95 Daniela Lorencová (1:6).
42:35
Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
41:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová bez asistence (1:5).
41:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #17 Lucie Mrázová (1:4).
40:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #9 Anna Urbanová (0:4).
37:21
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:9
30:00
27:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #61 Nela Peteříková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (0:3).
15:38
Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
12:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (0:2).
02:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #17 Lucie Bejčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Natálie Neumanová, Klára Mečířová, Kateřina Šímová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková