1:5
- : -
Aligators

Spartak Pelhřimov - Aligators 1:9
39. Anna Korešová - 10. Tereza Lengálová, 14. Tereza Lengálová, 30. Tereza Lengálová, 30. Sabina Mátlová, 31. Tereza Lengálová, 36. Iva Váňová, 37. Karolína Kohoutková, 37. Jana Kubalíková, 44. Petra Drápalová; rozhodčí: Martin Ručka - Martin Cieslar; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šárka Domanská ? - Eva Kulíšková -1; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:5;
45:00
43:14
Branku družstva Aligators vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #6 Pavla Buráňová (1:9).
42:05
Vyloučen hráč #10 Štěpánka Razimová družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:36
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Anna Korešová, asistoval #4 Blanka Břečková (1:8).
36:44
Branku družstva Aligators vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #16 Tereza Lengálová (0:8).
36:17
Branku družstva Aligators vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #29 Petra Drápalová (0:7).
35:58
Branku družstva Aligators vstřelil #8 Iva Váňová, asistoval #29 Petra Drápalová (0:6).
30:52
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (0:5).
30:00
30:00
29:53
Branku družstva Aligators vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #6 Pavla Buráňová (0:4).
29:41
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #11 Gabriela Hamplová (0:3).
17:27
Vyloučen hráč #11 Gabriela Hamplová družstva Aligators na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:24
09:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ručka a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Karolína Kohoutková, Iva Váňová, Petra Drápalová, Sabina Mátlová, Pavla Buráňová