2:2
5:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny B - 1.FBC DDM Děčín IV B 10:4
5. Jakub Novák, 9. Lukáš Láník, 10. Lukáš Láník, 18. Aleš Linka, 24. Aleš Linka, 31. Jakub Novák, 34. Jiří Havlíček, 37. Milan Čížek, 38. Jakub Petrus, 43. Aleš Linka - 14. Vít Dvořák, 16. Vít Dvořák, 18. Jan Oršl, 32. Dan Kubišta; rozhodčí: Jiří Jelínek - Vojtěch Grohol; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Janouch 24 - Michal Huk 21; po třetinách: 3:1, 2:2, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 14:11
45:00
42:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #72 Jan Baloun (10:4).
39:46
Vyloučen hráč #7 Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:28
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #21 Jakub Petrus, asistoval #3 Jan Zrnečko (9:4).
36:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #28 Milan Čížek z trestného střílení (8:4).
33:42
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #35 Jiří Havlíček, asistoval #3 Jan Zrnečko (7:4).
31:17
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #2 Dan Kubišta, asistoval #69 Patrik Pořádek (6:4).
30:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #9 Jakub Novák, asistoval #3 Jan Zrnečko (6:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:11
30:00
24:59
Vyloučen hráč #3 Jan Zrnečko družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za sekání.
23:58
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #28 Milan Čížek (5:3).
23:56
Vyloučen hráč #20 Vít Dvořák družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za sekání.
17:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #9 Jakub Novák (4:3).
17:10
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #19 Jan Oršl, asistoval #17 Miroslav Beránek (3:3).
15:52
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #20 Vít Dvořák, asistoval #88 Martin Michal (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:6
15:00
13:57
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #20 Vít Dvořák, asistoval #55 Tomáš Hora (3:1).
09:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #7 Lukáš Láník, asistoval #35 Jiří Havlíček (3:0).
08:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #7 Lukáš Láník, asistoval #12 Aleš Linka (2:0).
04:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #9 Jakub Novák, asistoval #12 Aleš Linka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Vojtěch Grohol.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV B:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny B: brankář: Lukáš Janouch; hráči v poli: Milan Čížek, Michal Fürstl, Lukáš Láník, Radek Ložan, Martin Legner