2:5
0:3
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:8
2. Jan Peška, 4. Radek Krajcigr, 32. Jakub Jirsa, 37. Jan Peška - 22. Radim Slunečko, 23. Daniel Maxa, 28. Mikuláš Komárek, 29. Ondřej Vošta, 40. Michal Podhráský, 42. Lukáš Kafka, 47. Tom Ondrušek, 60. Tom Ondrušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 203; zásahy brankářů: Jan Dvořák 24 - Karel Hodík 11; po třetinách: 2:0, 2:5, 0:3;
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:41
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
59:09
Buly yvhrávají hosté.
59:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #85 Jakub Dufek (4:8).
58:36
Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
58:05
Lípa znovu v šesti a přpravují se k zakončení.
57:21
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
57:21
Domácí rozehrávají v útočném rohu a jsou v šesti.
56:28
Netrefa sám před Dvořákem, ale branku ani domácího gólmana netrefuje.
55:32
Domácí rozehrávají ve lastním rohu a ihned se ženou do útoku, kde ale faulují.
55:16
Střela do tyčky hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
54:44
Hosté rozehrávají kousek od poloviny hřiště.
53:46
Krajcigr střílí ze ssituace dva na jednoho, ale Hodík jeho střelu chytá.
53:17
Hosté roezhrávají na útočné polovině.
52:09
Lípa v útočných pozicích, ale bez zakončení na branku.
51:04
Hosté roezrhávají na útočné polovině, ale s míčkem se přesouvají na vlastní polovinu hřiště.
50:45
Na míčku je Jirsa a přihrává Slanému do útočného rohu, kde je faulován.
49:33
Mlejnek ve vlastním rohu faulován a tak domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
48:31
Střela do tyčky hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
48:30
Slaný po přihrávace od Kopiče trefuje tyč.
46:55
Domácí si zahravjí druhou přesilovou hru, na míčku je Tichý a zatím si přihrává se Slaným.
46:54
Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:12
Buly vyhrávají hosté.
46:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:7).
44:45
Domácí vyvíjejí neskutečný tlak do branky hostí.
44:05
Domácí rozehrávají v útočné polovině kousek od mantinelu.
43:09
Domácí znovu v útočných pozicích.
41:57
Domácí mají první přesilovou hru a mají šanci snížit brankový rozedíl tohoto utkání.
41:56
Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky.
41:25
Po šesté brance vyhrávají buly domácí a míčku se ujímá Slaný.
41:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #95 Michal Podhráský (4:6).
40:51
Mlejnek získal míčke u vlastní branky a domácí se už přesouvají do útočných pozic.
40:01
První buly třtetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:16
40:00
39:15
Po páte brance hostí vyhrávají buly hosté.
39:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský, asistoval #85 Jakub Dufek (4:5).
38:20
Výborný zákrok Dvořáka, svůj tým drží v tomto zápase opravdu výborně.
38:03
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
37:34
Dobrý zákrok Dvořáka, míček sbírá Tichý a vybíhá do útoku.
36:24
Po srovnávacím gólu Pešky vyhrávají buly domácí a míčku se ujímá Slaný.
36:05
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #29 Ondřej Kopič (4:4).
36:05
Štěrba přihrává Krajcigrovi na osu hřiště, ale jeho střela trefuje blok Bauera.
35:31
Domácí na míčku, Slaný přihrává Eklovi, který střílí z hranz velkého brankoviště.
34:25
Tichý ve vlastním rohu faulován, domácí již v útoku kde ztrácí míček Peška.
33:34
Hosté rozehrávají v útočném rohu, ale domácí se už ženou do útoku.
32:27
Domácí přichází v útočných pozicích o míček a hosté se už ženou do protiútoku.
31:38
Českolipští snižují brankový rozdíl a buly vyhrávají domácí.
31:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #88 Jaromír Ekl (3:4).
30:58
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #95 Michal Podhráský.
30:58
Po trestném střílení rozehrávají domácí ve vlastním rohu a ihned si připravují přesun do útočných pozic.
30:45
Peška před brankou vrací Krajcigrovi, který se ke střele nedostává.
30:19
Máme tu druhou komereční přestávku po které budou rozehrávat hosté ve vlastním rohu.
29:35
Slaný vybojoval míček a přihrává Eklovi.
29:00
Chodov nnavyšuje své vedení a buly vyhrávají domácí.
28:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #22 Matěj Netrefa (2:4).
28:21
Kopič rozehrává v útočném rohu přihrávkou na Štěrbu.
27:56
Chodov se ujímá vedení a buly vyhrávají domácí.
27:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:3).
27:09
Hsoté se ženou do útoku, který jim přerušuje Peška svým faulem.
26:15
Chodov rozehrává v útočném rohu, ale míček se od nich odráží mimo hřiště a tak rozehrává tým domích na vlastní polovině.
25:24
Na míčku je Vondráček a přihrává Mlejnkovi, který míček posouvá Staňkovi do útoku.
24:40
Štěrba z rohu hřiště přihrává Krajcigrovi, ketrý se ke střele nedostává.
23:54
Střela do tyčky hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
23:54
Vavruška trefuje horní tyč branky Hodíka.
23:07
Domácí celek rozehrává na vlastní polovině, na míčku je Slaný a přihrává Pekárkovi.
22:09
Brankový stav je už srovnán a buly vyhrávají domácí, střelu Štěrby blokuje jeden z obránců hostí.
22:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:2).
21:43
Po první snižovací brance hostí vyhrávají buly hosté.
21:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #8 Marek Šmíd (2:1).
20:50
Krajcigr přihráva z poza bráný Peškovi a ten trefuje pouze Hodíka.
20:01
Prvni buly druhé třetiny vyhrávají domácí a ihned se ujímají útočných pozic.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:10
20:00
19:08
Domácí na míčku, snaží se dostat ještě do útočných pozic, od konce první třetiny nás dělí už jen 10 vteřín a tak domácí vyhrávají první třetinu poměrem 2:0.
18:19
Peška střílí z výjezdu nad branku Hodíka a tak hosté rozehrávají ve lastním rohu.
17:39
Krajcigr šel s Peškou proti jednomu obránci Chodova, ale k zakončení se ani jeden z nic nedostal.
16:39
Slaný svým blokem výborně zblokoval střelu Bauera do skoro prázdné branky domácích.
16:11
Vondráček přihrává do rohu Dzieržovi, který je faulován a tak domácí rozehrávají v útočném rohu.
15:12
Slaný výborně zachránil situaci 2 na jednoho a přihrává před branku hostí Pekárkovi.
14:36
Jirsa se rozebíhá a vrací míček do obrany Slanému.
13:58
Bauer probíhá přez Pešku a Chodov si už připravuje přechod do útoku.
12:31
Jsme již znovu ve hře, Bauer přihrává Ondruškovi ten mu míček vrací a Bauer zkouší dlouhou přihrávku před branku domácích, míček ale zachycuje domácí Tichý.
12:30
Nyní probíhá komereční přestávka, následně bude rozehrávat tým hostí na vlastní polovině kousek od mantinelu.
11:44
Dvořák vyhazuje na Pešku, který je faulován a domácí jsou již v plném počtu.
11:17
Neskutečný zákrok Dvořáka, celá hale skanduje jeho jméno.
10:43
Hosté rozehrávají v útočném rohu a připisují si první střelu za přesilovou hru.
09:58
Jen začala přesilovka hostí už jsou na míčku domácí a Tichý posílá míček do útoku Krajcigrovi.
09:55
Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
09:28
Hosté rozehrávají před střídačkou domácích, na míčku je Bauer.
08:32
Dzierža orzehrává v útočném rohu, Vondráček následně přihrává Mlejnkovi.
07:42
Krajcigr vybojoval míček a přihrává osamocenému Kopičovi před brankou Hodíka, který podržel v tuto chvíli svůj tým.
07:06
Stárek přihrává Slanému, ten běží přez půlku hřiště a přihrává do rohu Vavruškovi.
06:12
Hosté v útočných pozicích a od poloviny hřiště střílí Bauer.
05:18
Výborný zákrok domácí gólmana Dvořáka.
04:27
Jirsa střílí z poloviny hřiště, ale jeho střelu Hodik chytá do obou rokou.
03:31
Po druhé brance domácíh vyhrávají buly domácí a hosté se ihned pokouší získat míček na své čepele.
03:30
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (2:0).
03:20
Hosté rozehrávají u velkého brankoviště domácíh, ale trefují pouze blok a domácí za to trestají další brankou.
02:51
Krajcigr v útoku faulován, ale míček získali hosté.
02:02
Po krásné přihrávce přez celou šířku hřiště od Štěrby vstřelil první branku utkání domácí hráč Peška.
01:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:0).
01:39
Tichý rozehrává před vlastní brankou, v útoku už dává gól Peška.
00:45
Chodov v útočných pozicách, ale domácí získávají míček a ženou se do útoku.
00:01
Máme představené zahajovací sestavy obou týmů a první buly tohoto televizního utkání vyhrávají domácí, míčku se ujímá Stárek a přihrává Slanému.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: David Horký, Jiří Bauer, Tom Ondrušek, Daniel Maxa, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Antonín Stárek, Ladislav Pekárek, Jakub Jirsa, Václav Vavruška
00:00
Dobré odpoledne vážení florbaloví diváci, vítáme vás u dnešního textového online přenosu z Livesport Superligy, dnes je na programu televizní utkání mezi týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Českolipská sportovní hala se nám už naplnila a za malou chvilku vypukne televizní utkání. Přejeme krásný florbalový zážitek.