0:4
2:3
- : -

Spartak Kaplice - Spartak Pelhřimov 3:10
3. Tomáš Dvořák, 47. Martin Hrmo, 54. Tomáš Kadlec - 7. Jan Holas, 18. Dan Kalina, 20. Marek Švrkala, 29. Václav Fučík, 31. Martin David, 39. Petr Zajíček, 40. Ladislav Běhounek, 44. Dan Kalina, 47. Petr Zajíček, 57. Vojtěch Mozr; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek ?, Vlastimil Pokrývka ? - Libor Domkář 19; po třetinách: 1:3, 0:4, 2:3;
Komentář domácích Lukš Libor (Asistent trenéra):
Gratuluji velmi kvalitnímu soupeři k zaslouženému vítězství. Hráčům chci poděkovat za obětavý výkon a nasazení až do konce utkání a zejména chci pochválit výkon 5 juniorů, pro které to bylo první takto náročné utkání. Doufám, že se nám co nejdříve podaří stabilizovat velmi obměněnou sestavu a že naše hra a výkony půjdou nahoru.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Utkání rozhodly naše zkušenosti a přesnější zakončení. Výkon z naší strany nebyl optimální zejména směrem do obrany a soupeři jsme nabídli spoustu šancí. Celkově chyběla přesnost v kombinaci i v zakončení. V utkání nás podržel svými zákroky i brankář. Díky soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
56:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #17 Jan Knězů (3:10).
53:19
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec bez asistence (3:9).
46:32
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #55 Martin Hrmo, asistoval #42 Jan Völfl (2:9).
46:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (1:9).
43:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #48 Michal Šulc (1:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:12
40:00
39:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #81 Šimon Kysela (1:7).
38:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (1:6).
34:21
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou.
30:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #43 Martin David, asistoval #24 Vojtěch Mozr (1:5).
28:36
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #12 Vít Papež (1:4).
19:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #17 Jan Knězů (1:3).
18:47
Trestné střílení družstva Spartak Kaplice neproměnil #55 Martin Hrmo.
17:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #17 Jan Knězů (1:2).
09:39
Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #16 Jan Holas, asistoval #92 Ladislav Běhounek (1:1).
02:48
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #12 Tomáš Dvořák, asistoval #42 Jan Völfl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Marek Švrkala, Petr Zajíček, Jan Knězů, Václav Fučík
00:00
Line-up domácích Spartak Kaplice: brankář: Dominik Štěpánek; hráči v poli: Martin Hrmo, Jakub Jirkal, Tomáš Kadlec, Antonín Ballák, František Dvořák