0:1
- : -
FbC Skuteč

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Skuteč 6:4
3. Štěpán Švec, 11. Marek Lamplot, 11. Matěj Gregor, 26. Marek Lamplot, 29. Viktor Olšinár, 30. Jan Stuchlík - 4. Filip Hurych, 19. Kryštof Maňour, 26. Tomáš Šikl, 52. Tomáš Šikl; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Jan Kyselý 20 - Jonáš Moravec 25; po třetinách: 3:2, 3:1, 0:1;
Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér):
Zápas se neodehrával dle našich představ. Zbytečným vyloučením jsme soupeře dostávali do hry. V třetí třetině jsme neproměnovali šance. Jsme rádi, že máme 3 body. Děkujme soupeři, rozhodčím a našim divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:01
Timeout FbC Skuteč
55:49
Vyloučen hráč #12 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
51:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #74 Kryštof Maňour (6:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:9
40:00
38:56
Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
34:57
Vyloučen hráč #77 Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
33:07
29:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #47 Dominik Novák (6:3).
28:08
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Viktor Olšinár, asistoval #93 Patrik Petr (5:3).
25:31
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #24 Filip Hurych (4:3).
25:08
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #12 Tomáš Nykl (4:2).
22:16
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:10
20:00
18:23
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #72 Jakub Prášek (3:2).
18:20
Vyloučen hráč #93 Patrik Petr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:26
Vyloučen hráč #93 Patrik Petr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
13:18
Vyloučen hráč #72 Jakub Prášek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky.
10:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (3:1).
10:36
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #11 Štěpán Švec (2:1).
10:14
Vyloučen hráč #42 Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
03:32
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #24 Filip Hurych, asistoval #22 Jakub Kadavý (1:1).
02:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Adam Vařejčko, Damián Václav Pavliš, Jakub Hledík, Kryštof Maňour, Jakub Prášek
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Jan Kyselý; hráči v poli: Tomáš Nykl, Marek Lamplot, Tomáš Novák, Štěpán Švec, Michal Háp