0:5
- : -
FBC SLAVKOV

FBC SLAVKOV - FBC Vikings Kopřivnice 3:8
12. Jan Trávníček, 19. Radim Kroupa, 37. Jakub Holomek - 10. Jakub Kostelník, 15. Mojmír Jahoda, 31. Ondřej Kubátko, 49. Jakub Kostelník, 51. Ondřej Kubátko, 53. Tomáš Janek, 56. Tomáš Janek, 58. Jakub Kresta; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Adam Strouhal ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:5;
Komentář domácích Šícha Jan (Trenér):
Kvalitní soupeř. První dvě třetiny se nám sním dařilo držet krok a to i díky velmi povedenému výkonu brankáře. Ve třetí třetině se zápas zlomil a soupeř předvedl svou kvalitu. Přejeme soupeři hodně úspěchů v dalším kole a v nové sezóně.
Komentář hostů Monsport Jan (Trenér):
Zdatný soupeř. Děkujeme za zápas. My hodnotíme pouze třetí třetinu. Přejeme soupeři hodně úspěchů v nové sezóně.
60:00
58:16
Vyloučen hráč #45 Jiří Blaha družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za hrubost.
58:16
Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
57:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #11 Martin Nehera (3:8).
55:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:7).
52:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #10 Ondřej Holaň (3:6).
50:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko bez asistence (3:5).
48:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #11 Martin Nehera (3:4).
46:22
Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
36:20
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek bez asistence (3:3).
30:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (2:3).
26:19
Vyloučen hráč #94 Radim Kroupa družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:56
Vyloučen hráč #29 Lukáš Martínek družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za špatné střídání.
18:06
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #88 Dominik Horák (2:2).
14:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Mojmír Jahoda, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:2).
11:25
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #88 Dominik Horák (1:1).
09:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #15 Tomáš Janek (0:1).