1:6
- : -
FBC Přerov

SFK Kozel Počenice - FBC Přerov 7:12
11. Vojtěch Hyánek, 12. Tomáš Bednařík, 26. Michal Florián, 31. Vojtěch Hyánek, 32. Michal Florián, 34. Vojtěch Hyánek, 58. Michal Bělaška - 4. Matěj Ševčík, 10. Matěj Porvol, 11. Michal Hrabica, 12. Michal Hrabica, 13. Ondřej Kowalik, 34. Michal Bělaška, 44. Lukáš Chuděj, 47. Lukáš Chuděj, 47. Ondřej Kowalik, 52. Lukáš Raška, 59. Ondřej Kowalik, 59. Martin Kubalík; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Viktor Chrást 26 - Michael Hruška 25; po třetinách: 2:5, 4:1, 1:6;
Komentář domácích Dočkal Jakub (Trenér):
 "Chyby budou, dokud budou lidé"
Komentář hostů Pospíšilová Ivana (Trenér):
 "Kdo zná sebe, ale nezná svého nepřítele jednou zvítězí a podruhé prohraje, kdo zná však sebe i nepřítele zvítězí v každé z tisíce bitev".
60:00
Hráčem utkání na domácí straně se stává gólmanské eso Viktor Chrást (domácí Hyánek byl z ankety vyloučen, neboť odměnou NENÍ alkohol a on v podstatě nic jiného než lihoviny neuznává).
Hráčem utkání na straně hostí se stává hráč s číslem 10 Ondřej Kowalik, který ukázal několikráte svou střelhbitost i technický um při asistencích.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
58:44
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #24 Michal Hrabica (7:12).
58:32
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #4 Matěj Porvol (7:11).
58:10
Obrana Přerova nyní hořela jak České Švýcarsko, bohužel Bednařík spáli každou ze 3 tutovek následujících v rychlém sledu.
57:40
Vlastní branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška (7:10).
51:04
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:10).
50:05
Hyánek zpracoval míč svými intimními partiemi, avšak následně toho nevyužil ke skórování.
49:10
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
49:10
Hostující Kowalik nerozumí svému vyloučení stejně jako poslanci ANO tomu, jak mohou ceny plynu ovlivňovat ceny elektřiny.
48:47
Ozývá se militantní křídlo fanoušků Přerova s hlaholem "bojovat". Pacifisti v hale upadají v zoufalství.
46:31
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #61 Noel Gavaller (6:9).
46:03
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj bez asistence (6:8).
46:03
Přerovský Chuděj ukázal své solitérství a utaženou střelou k tyči navyšuje vedení svého týmu.
43:41
Chuděj nakouřil pěnovku a uvedl počenickou halu ve smutek, depresi a beznaděj.
43:40
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj bez asistence (6:7).
41:20
Před třetí třetinou kleslo v hale člověčenství,neboť polovina advokátního dua Čmeláková - Konečný opustila na protest proti drsné hře obou týmů hlediště.
40:01
Předseda domácího klubu po vzoru svých politických preferencí přislíbil před třetí třetinou, že BUDE LÍP, tak uvidíme, zda-li se jeho věštecký um naplní.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:14
40:00
39:00
Na hřišti zazněl apel k tělesnému sblížení až na hranici intimity provoláním "Na těsno".
36:36
Domácí Florián narazil soupeře na mantinel, pročež tento pád ohodnotil fyzikální expert v obecenstvu Tomáš Smetana subtilností jeho postavy citací :"Nemá kila".
36:10
Hráč Počenic Vojtěch Dofek ukázal příkladnou bojeschopnost a agilitu a zesekal hráče soupeře jen co se do něj vešlo.
33:50
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #4 Marek Šindelka (6:6).
33:50
Domácí Hyánek známý pod vulgem "sen všech cikánek" právě dovršil hattrick, načež domácí fanynky zaházely hrací plochui svými spodničkami.
33:22
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (5:6).
32:25
Brankář Počenic Chrást vystrřil jedno ze svých chapadýlek a zabránil soupeři, aby se dostal do vedení.
31:51
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #10 Michal Florián bez asistence (5:5).
30:08
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #10 Michal Florián (4:5).
29:37
Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC Přerov na 2 minuty za držení.
29:37
Hostující Gavallier ukázal, že není žádný kavalír a vysloužil si po právu trest odnětí svobody na 2 minuty.
29:26
Domáčí Petráš ukázal svou ekvilibristiku a zároveň náklonnost k politické personě Lubomíru Volnému, když předvedl umný "volný" blok a nedovolil tak loptičce ohrozit strážce domácí svatyně.

28:11
Domácí fanoušek Konečný vyřkl slovní spojení "Už tečou". Bohužel z kontextu nebylo zřejmé, zda-li popisuje nervové pochody hráčů Přerova nebo projevy náklonnosti přítomných fanynek směrem k jeho osobě.
26:47
Vyloučen hráč #23 Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost.
25:30
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #10 Michal Florián, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (3:5).
25:20
Matador domácího týmu Florián prchal sám na gólmana soupeře, bohužel udělal extrémně dlouhou klíci a vyhnal sám sebe do exilu jako Karel Havlíček.
25:20
Domácí Hyánek stejně jako na včerejší veselce podlehl gravitaci a dlouho se zvedal ze studeného kolbiště.
24:14
Trenér Přerova zahlaholil svým zvučným hlasem: "točíme" načež domácí fanoušek Smetana vtipnou replikou odvětil, zda-li se jedná o točení filmu pro dospělé.
21:22
Domácí Chrást ukázal, že je šikovný lapka, který by mohl směle konkurovat Robinovi z Locksley, když ukradl gólovku z hole soupeře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:30
Domácí rétor Michajlovič zahlásil ve své pravidelné Chvilce poezie poslední minutu první třetiny.
17:44
Domácí Hyánek, byť evidentně stále intoxikován, předložil Floriánovi transcendentní přihrávku před prázdnou svatyni soupeře.Ten však toto jeho dobrodiní nepřetavil v branku.
16:40
Domácí habán Krčmař je roztrpčen děním na hřišti a zplna hrdla zahlaholil nelichotivé zvolání s užitím ženského genitálu. Fanoušci pohoršeni touto vulgaritou si museli jít vypláchnout slecha svěcenou vodou.
14:13
Domácí gólman Chrást si vysloužil přezdívku "Zeď nářků", neboť lapil asi patero střel soupeře za sebou, čímž rozdráždil slzné kanálky svých oponentů.
13:11
Vyloučen hráč #11 Radek Olšina družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
12:51
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:5).
12:51
Josef Melen nám zahrál svůj slavný hit "Ne pětku ne".
11:42
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #88 Adam Budník (2:4).
11:27
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #90 Tomáš Bednařík bez asistence (2:3).
11:27
Fanoušci defenzivního florbalu zažívají silné návaly nevolnosti.
10:49
10:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #71 Martin Kubalík (0:3).
10:10
Hráči Počenic evidentně nemají v oblibě film Musíme si pomáhat, neboť svého gólmana nechali opět na holičkách.
09:46
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #10 Ondřej Kowalik (0:2).
09:46
Mezera mezi Chrástovými objemnými stehny byla poněkud větší než by bylo záhodno, což ústní v další chmurný okamžik tohoto zápasu.
09:19
Hra je nyní uspořádaná zhruba jako politické projevy agenta Bureše v Poslanecké sněmovně.
08:40
Jelikož dnes utkání píská rozhodčí (H)rochovanský, dovolujeme si Vám dát žertovnou hádanku o hroších. Víte co udělá hroch, když si chce pořídit nový dům? Pořídí si hippopotéku.
05:00
Bývalý předseda klubu Vondrášek vznesl podnětný dotaz: "Proč neběhají?" Bohužel mu na tu Kozel odpověděl jen dalším běžeckým "lenošením".
03:35
Člověčenství v hale se právě razantně zvýšilo příchodem advokátních es Konečný a Čmeláková.
03:13
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík bez asistence (0:1).
01:00
Domácí gólman Chrást ukázal, že dokáže skvěle lapat (nejen po dechu) a ukořistil střelu soupeře do svých pařátů.
00:03
Hráři Přerova utvořili kruh a zazpívali nehezkými tóny večerní modlitbu. Výkon to byl hodný české superstar (v kategorii hvězdná pěchota).
00:02
Do dnešního utkání vede domácí družstvo Vojtěch Hyánek, který se včera nezapomněl lehce občerstvit na veselce v souladu s heslem :"Když popíjím alkohol, starosti usínají". Dle jeho včerejší formy budou jeho starosti minimálně půl roku spát.
00:01
U dnešního online přenosu Vás vítá Ing. Rafael Krákal. Sponzorem utkání je  Košatec nekvalitního anekdotična a Český florbalový bizár - ultimátně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Martin Kubalík, Petr Kavka, Michal Hrabica, Adam Budník, Matěj Ševčík
00:00
Line-up domácích SFK Kozel: brankář: Viktor Chrást; hráči v poli: Vojtěch Dofek, Lukáš Krčmař, Michal Florián, Marek Šindelka, Vojtěch Hyánek