2:2
- : -
Česko WU19

Česko WU19 - Slovensko WU19 8:6
2. Eva Řeháková, 5. Karolína Janatková, 7. Kateřina Vachudová, 10. Radka Korbelářová, 14. Vendula Maroszová, 35. Vendula Maroszová, 45. Karolína Klubalová, 49. Kateřina Vachudová - 3. Denisa Papierniková, 16. Linda Pudišová, 18. Sofia Sabolová, 36. Denisa Papierniková, 42. Sofia Sabolová, 59. Denisa Papierniková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Monika Šolleová 22 - Adriana Michalisková 29; po třetinách: 5:3, 1:1, 2:2;
60:00
Tento zápas končí vítězstvím České republiky, Slovensko se ale nemá vůbec za co stydět. Rozhodla první perioda, v níž se Češky dostaly do vedení 5:3, vyrovnaná druhá a třetí třetina pak už Slovensku na remízu z tohoto zápasu nestačila.
60:00
Po tomto náročném zápase čeká národní výběr již zítra souboj se Švédskem.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
58:08
Prvotní střelu sice brankářka Monika Šolleová vyrazila, na dorážku Denisy Papiernikové už ale byla krátká a máme tady hattrick.
58:07
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #14 Denisa Papierniková bez asistence (8:6).
57:59
Probíhají poslední dvě minuty třetí periody a český tým si poctivě střeží své těžce vybojované vedení.
56:10
Slovenky zatím hrají v šesti velmi dobře a už několik minut drží Česko v sevření.
54:17
Michal Jedlička dal svému - slovenskému - týmu při oddechovém čase patřičné pokyny a Česko se teď bude muset bránit.
54:16
Timeout Slovensko WU19
53:34
Slovensko na nic nečeká a v probíhající 54. minutě odvolává svou brankářku.
52:10
Chúpeková v další šanci, Šolleová dobře kryje.
51:32
Laura Chúpeková teď trestuhodně zahodila obrovskou šanci slovenského týmu, když netrefila úplně prázdnou branku.
50:50
Třetí třetina se již překlenula do své druhé poloviny a Češky by viditelně chtěly přidat branku, která by definitivně rozhodla tento zápas.
48:59
Kateřina Vachudová to vzala na sebe a dorážkou své vlastní střely zvyšuje český náskok na 8:5.
48:58
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #24 Kateřina Vachudová bez asistence (8:5).
46:50
Skvěle teď zasáhla česká brankářka Šolleová, která se při protiútoku vrhla své soupeřce pod nohy a zabránila tak dalšímu slovenskému gólu.
44:09
Debutantka Karolína Klubalová zvyšuje na 7:5! Po krásné přihrávce od Simony Korbelářové si Klubalová obehrála slovenskou brankářku a zavezla míček do sítě.
44:08
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová, asistoval #26 Simona Korbelářová (7:5).
43:16
Dopředu se teď jako tank hnala Karolína Mezerová, která obehrála všechny protihráčky, ale pak se zamotala do své vlastní kličky.
41:02
Co se nepovedlo Česku, zařídilo Slovensko. Máme tady kontaktní branku na 6:5.
41:01
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #28 Sofia Sabolová, asistoval #12 Katarína Talpašová (6:5).
40:59
Brankářka Šolleová podruhé v tomto zápase poražena jednou ze slovenských hráček. Rozhodčí napomínají.
40:30
Češky se okamžitě po startu třetí třetiny snaží tlačit do zakončení a zvýšit tak své vedení.
40:00
40:00
Druhá třetina je u konce. Brankový příděl se pozastavil a každý tým v prostředním dějství přidal pouze po jednom gólu. Česko tak stále drží těsné dvoubrankové vedení.
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
37:50
Napadání slovenského týmu je dnes velice efektivní. Před malou chvilkou z něj Slovenky znovu těžily, jejich pokus byl ale zablokován.
35:43
Že by se znovu rozjel brankový kolotoč? Pouze o 52 vteřin později od šestého gólu Česka se znovu prosazuje Denisa Papierniková a snižuje na 4:6 z pohledu Slovenska.
35:42
34:51
Máme tady první branku druhé třetiny, kterou má na starosti kapitánka České republiky Vendula Maroszová. Ta svou ranou pod víko nedala slovenské gólmance šanci a Česko tak vede 6:3.
34:50
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #2 Vendula Maroszová, asistoval #6 Karolína Mezerová (6:3).
34:20
Slovenky čekají na jakoukoliv nerozvážnou rozehrávku českého týmu, ze které pak okamžitě těží.
32:00
Ex-olomoucká spolupráce v podání Řehákové a Sigmundové jen tak tak neskončila další českou brankou. Druhá jmenovaná bohužel promáchla.
30:30
Souboj neprobíhá pouze na hřišti, ale také na tribunách, kde se neúnavně přeřvávají čeští a slovenští fanoušci. Perfektní atmosféra!
29:18
Šolleová teď zachránila svůj tým od inkasované branky, když se rychle vrátila k levé tyčce.
27:34
Stopku u mantinelu slovenské hráčce teď vystavila Janatková, kterou vzápětí čeká trestná lavice. Česko si zahraje první oslabení na tomto turnaji.
27:33
Vyloučen hráč #16 Karolína Janatková družstva Česko WU19 na 2 minuty za hrubost.
26:08
Dvě velké šance Česka tedy nebyly nic oproti tomu, co teď nedaly Slovenky - v situaci dvou na nulu jedna z nich pouze zazvonila na tyčku branky Šolleové.
25:20
Česká republika spálila dvě velké šance za sebou, skóre se tak ve druhé třetině zatím nemění.
24:18
Chúpeková znovu zlobí českou obranu. Její střelu příklepem teď hasila Šolleová.
22:35
Janatková se teď nedobrovolně vydala na návštěvu slovenské střídačky. Už je ale na nohou a útočí na bránu.
21:08
Česko mohlo jít již po minutě a sedmnácti vteřinách do vedení 6:3, táhlá střela Maroszové ale proletěla jenom vedle slovenské tyčky.
20:05
Máme tady druhou třetinu zápasu mezi Českem a Slovenskem. Pojďme se tedy podívat, co přinese.
20:00
20:00
Velice akční první perioda tohoto derby je u konce! Česko vede zásluhou pěti různých střelkyň 5:3, ale pokud chce v tomto zápase pomýšlet na vítězství, bude se muset vyvarovat zbytečných chyb v okolí své vlastní branky. Slovenky totiž dokazují, jak nebezpečné v brejcích jsou a budou.
20:00
Střely v 1. části: 13:9
20:00
19:59
Poslední střela na branku v první třetině byla zblokována a jde se do šaten.
17:56
Česká obrana teď udělala při rozehrávce chybu, která jí stojí třetí gól do sítě Šolleové. Slovensko je už skoro na dostřel.
17:55
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #28 Sofia Sabolová bez asistence (5:3).
15:05
Obávané slovenské duo v podání Pudišové a Chúpekové se na chvíli dostalo k balónku a už je z toho gól. A tribuny slovenských fanoušků bouří.
15:04
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #24 Linda Pudišová, asistoval #6 Laura Chúpeková (5:2).
14:12
Řeháková měla na čepeli další gól, bohužel ale netrefila branku.
13:18
Šavlovačku před slovenskou brankou ukončila česká kapitánka Vendula Maroszová, která dorážkou ze vzduchu zvyšuje na čtyřbrankový náskok.
13:17
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #2 Vendula Maroszová, asistoval #24 Kateřina Vachudová (5:1).
11:45
Na míček si po delší době sahá také česká gólmanka Monika Šolleová. Vzápětí se navíc poznává i se soupeřkou, která ji vedle branky zalehla.
09:51
Spolupráce Korbelářová - Mechlová teď vyšla na jedničku! Česko vede v desáté minutě už 4:1.
09:50
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #12 Radka Korbelářová, asistoval #13 Michaela Mechlová (4:1).
07:57
Obrovskou šanci teď měla slovenská útočnice Laura Chúpeková! Ta se po dlouhém výhozu své brankářky ocitla za českou obranou úplně sama a stačilo jí pouze překonat českou gólmanku - to se jí ale nepovedlo.
06:11
Další rychlý brejk českého týmu zakončený přesně do horního růžku branky znamená vedení 3:1.
06:10
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #24 Kateřina Vachudová bez asistence (3:1).
05:50
Hraje se opravdu ve vysokém tempu a brankářky na obou stranách se jistě vůbec nenudí.
04:01
Tak to je ostrý start tohoto zápasu. V páté minutě se Česká republika znovu vrací do vedení a dohromady už padly tři branky. Nyní přesně dorážela Karolína Janatková.
04:00
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #13 Michaela Mechlová (2:1).
02:41
Chvilka nepozornosti českého týmu a už je srovnáno! Střelou na bližší tyč se prosadila úplně volná Denisa Papierniková.
02:40
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #14 Denisa Papierniková, asistoval #16 Lenka Červená (1:1).
01:26
A máme tady první premiérovou trefu! Jako první česká střelkyně letošního šampionátu se zapisuje Eva Řeháková, která nachytala slovenskou brankářku a procedila jí míček mezi nohama.
01:25
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #11 Karolína Klubalová (1:0).
01:00
Nyní už si ale Monika Šolleová na míček sahá v ostrém zákroku a okamžitě dobře vyhazovala na svou kapitánku Maroszovou. Ta byla v situaci 2 na 1 odzbrojena.
00:05
Utkání začalo a Slovenky se ihned dostaly do varu před českým brankovištěm. Vzhledem k několika nepřesnostem z této šance ale nic nebylo.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovensko WU19: brankář: Adriana Michalisková; hráči v poli: Denisa Papierniková, Daniela Hrabovská, Lenka Červená, Linda Pudišová, Laura Chúpeková
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Michaela Mechlová, Radka Korbelářová, Karolína Janatková, Anna Brucháčková
00:00
Pěkný den všem florbalovým fanouškům! Juniorská reprezentace odehraje úvodní klání na MS juniorek proti Slovenkám, se kterými si dokázala poradit už na přípravném turnaji, který se odehrál v dubnu v Kutné Hoře. S výběrem svých východních sousedek se svěřenkyně Tomáše Martiníka utkaly i na odloženém šampionátu v minulém roce. V rámci posledního klání v základní skupině si tehdy připsaly poklidnou výhru a bude tedy zajímavé sledovat, jak si povedou dnes. Premiéru v národním týmu si odbude Karolína Klubalová.