1:2
- : -
FBS Olomouc

MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc 1:6
58. Daniela Švejdová - 12. Eva Řeháková, 13. Lucie Cholinská, 16. Eva Řeháková, 39. Zuzana Hubáčková, 54. Šárka Zhébalová, 60. Eva Řeháková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Eva Klementová 47 - Martina Schoupalová 14; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 4:18
60:00
59:59
Je tu konec prvního kola extraligy žen. FBS Olomouc si připisuje první body do tabulky.
59:59
59:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:6).
59:41
Olomouc si bere zpět pětibrankové vedení.
59:25
Hostí se snaží ještě změnit v poslední minutě skóre.
58:24
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:50
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #95 Alena Machačová (1:5).
56:29
Vyloučen hráč #21 Sára Jakubkovičová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
53:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (0:5).
53:02
Chyba před bránou domácích končí další brankou pro Olomouc
51:22
Hosté opět trefují tyč.
50:22
Klementová opět dostává od protihráčky přes prsty.
49:08
Machačová kombinuje s Havlíkovou na své obrané polovině.
48:29
Standartní situace pro domácí v útočném pásmu.
47:54
Hra se momentálně odehrává na půlce hřiště.
45:11
Střela od půlky na branku domácích končí v bloku.
42:55
Obě strany si zatím nevypracovaly žádné zajímavé akce. Celkově je hra z obou stran opatrnější.
40:01
Máme tu poslední třetinu utkání, uvidíme zda domácí zvládnou změnit průběh zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:17
40:00
38:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #19 Tereza Brančíková (0:4).
38:01
Hubáčková využívá nedůrazu domácích před bránou a navyšuje vedení o čtyři góly.
36:44
Vacardová teď nebezpečně prověřila brankářku hostí.
35:27
Hosté si vytvářejí nepříjemné šance.
33:44
Klementová si připisuje další zákrok a k tomu lehké seknutí přes prsty.
32:49
Hra se přélévá nahoru dolů, ale ani jedna strana se nedostala k zakončení.
30:32
Doležálková úplně sama před bránou hostí, ale jen promáchla.
29:04
Další střela od mantinelu na branku domácích.
28:30
Klementová si připisuje další zákrok.
27:33
Hosté nebezpěčně tlačí do branky domácích.
25:22
Hosté kombinují na vlastní půlce.
23:49
Dlouhým výhozem od Klementové se domácí dostali do šance, brankářka hostí ale zatím drží čisté konto.
22:18
Trošku zmatku teď vzniklo před bránou domácích, míček skákal v malém brankovišti, ale nedostal se za brankovou čáru.
21:09
Hráčka Olomouce se objevila úplně sama před brankou domácích, Klementová vychytala.
20:01
Začíná nám druhá třetina, úvodní bule opět pro hosty.
17:36
Švejdová teď sama před bránou, bohužel nedotlačila míček za záda brankářky hostí.
15:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #12 Barbora Soušková (0:3).
15:35
Po další ztrátě v obraně domácích, si Olomouc připisuje další branku.
12:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #55 Barbora Suchánková (0:2).
12:36
Lucie Cholinská po výběhu od mantinelu střílí na zadní tyč a upravuje skóre na dvoubrankový rozdíl.
11:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (0:1).
11:12
Po chybě v obraně domácích, Olomouc si připisuje první branku.
10:04
Domácí se dostali před bránu hostí, bohužel bez úspěchu.
09:10
Olomouc trefuje tyč.
07:47
Domácí nevyužili přesilové hry.
07:30
Domácí se snaží vyvinout tlak na branku hostí, bohužel zatím k žádnému většímu ohrožení branky nedošlo.
05:47
Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
05:46
Hráčka hostí neúmyslně zabránila pohybu hráčce domácích a byla za to vyloučena.
04:12
Domácí se teď dostali do zakončení, ale skóre pořád zůstává stejné.
01:06
Hosté si již vypracovali dvě nebezpečné střely, ale bez úspěchu.
00:01
Úvodní bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Nelly Baumgartner, Pavla Pejzlová, Vlaďka Maděrová, Barbora Suchánková, Lucie Cholinská
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Kristýna Vranová, Viktorie Vacardová, Barbora Doležálková, Anežka Hradcová, Eliška Pivoňková
00:00
Vážení diváci, vítejte u prvního domácího zápasu MITEL Florbalová Akademie proti FBS Olomouc.