2:3
3:3
- : -

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 7:8
5. Filip Hrabal, 13. Ronald Gašparík, 22. David Medek, 29. Matěj Kostka, 44. Vlastimil Červenka, 56. Matěj Kostka, 58. Jakub Grich - 1. Tomáš Trnka, 15. Ondřej Kawulok, 28. Jaroslav Petrák, 34. Jaroslav Petrák, 38. Jan Dobisík, 47. Jaroslav Petrák, 55. Martin Kisugite, 60. Jakub Buršík; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 219; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 21 - Tomáš Hyršl 10; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:3;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
59:59
Domácí ztrácí vyrovnaný stav těsně před koncem utkání a Bohemka si tak odváží všechny tři body.
59:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (7:8).
59:38
Timeout FbŠ Bohemians
59:19
Hrabalova střela končí na zadním mantinelu.
58:40
Červenkův pokus do boční síťky.
58:01
Máme tady vyrovnaný stav a dvě minuty do konce základní části.
57:33
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #9 Ronald Gašparík (7:7).
57:33
A v akci uvidíme poprvé i videorozhodčího u gólu domácích.
57:15
Z tribuny se ozývají bouřlivé pokřiky jako podpora domácích.
56:05
Bohemka lehce zvolnila svoji rozehrávku a spíše si nahrávají na své polovině a vyčkávají.
55:16
Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
55:16
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #28 Lukáš Kubíček (6:7).
55:16
Kostkova střela od poloviny skončila až za zády Hyršla. Moc hezká.
54:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #77 Jaroslav Petrák (5:7).
54:33
Sovják si ani nestihl zahřát židličku na trestné a už se vrací na hřiště po bleskovém gólu hostů.
54:31
Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
53:55
Nehila výborně za bránou hostů, před bránou jeho přihrávka ale nikoho nenašla.
53:10
Povedená standartka hostů, ale gól z toho není.
52:30
Virga by si měl seřídit mířidla.
51:40
Sovják si teď ukousl velké sousto a nedokázal projít jako poslední přes dva hostující útočníky.
51:07
Grlickému teď nevyšel obranný zákrok, následně Šefčík nezachytil přihrávku a málem z toho byl gól do odkryté brány.
50:04
Co chvíli můžeme z obou střídaček slyšet pokřiky na požadované dvouminutové tresty.
49:50
Gašparík měl hned za sebou dvě šance, ani jednu ale nevyužil.
48:59
Po dlouhé době Panteři na míčku.
48:03
Kisugite a jeho šance. Nakonec je z toho standartka pro hosty.
47:30
Hosté rozehrávají od své brány a hned se derou do šance.
46:45
Celá hala najednou oslavovala možný gól domácích, ten však rozhodčí neuznávají.
46:20
Medek nejdříve vyzkoušel střelu z půlky, potom ještě stihl zabránit útoku hostů.
46:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #38 Jan Malič (5:6).
45:50
Další střela hostů v podání Virga.
45:20
Kisugite vyzkoušel prostřelit domácí obranu, to se mu však nepovedlo.
45:00
Steiger předvádí jistý zákrok.
44:30
Nehila byl kousek od dalšího gólu Panterů. Míček jen těsně nestihl před odkrytou bránou.
43:41
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka bez asistence (5:5).
43:41
Červenka v úniku a míček končí za zády Hyršla. Stav je opět vyrovnaný.
43:35
Šebek nepřesně.
42:39
Bohemians neztrácí čas a napadají domácí ihned po ztrátě míčku.
42:10
Rod a Rozkovec si udělali z domácích hráčů kuželky.
41:37
Souvják si výborně poradil se dvěmi dotírajícími hráči.
41:05
Na míčku Bohemka a jejich pokus o postupný útok.
40:20
Nejprve Malič (ne)prošel obranou domácích, následně Grich vyzkoušel pozornost Hyršla střelou z půlky.
40:10
Už od začátku poslední třetiny je hra vyrovnaná.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:30
Medek na Kelemena do rohu. Akce končí střelou Gašparíka za mantinel.
39:00
Poslední minuta druhé střetiny a v držení míčku mají zatím převahu hosté.
38:40
Domací v dobré pozici rozehrají standartku. Nehilova střela pouze do bloku.
37:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #22 Patrik Rozkovec (4:5).
37:56
Dobisík poslal od mantinelu dělovku na zadní tyč, která končí za zády domácího golmana.
37:19
Gašparík se hned po opuštění trestné dostává do šance.
36:31
Domácí svojí podstivostí zatím nepouštějí hosty do dobrých šancí.
35:50
Vykopal svojí aktivitou překazil rozehru Bohemky, míček však končí v rukou Hyršla.
35:15
Hosté mají možnost další přesilovky.
35:10
Vyloučen hráč #9 Ronald Gašparík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
34:41
Nehila krásně prošel přes dva hráče Bohemky, jeho nahrávka už ale byla zblokována.
33:50
33:50
Další Petrákova střela už se mezi tři tyče vešla.
33:40
Střela do tyčky hráč #77 Jaroslav Petrák družstva FbŠ Bohemians .
33:40
Za Steigerem teď zazvonila tyč.
33:10
Přesilovka zůstala nevyužita, avšak fanoušci mohli vidět pár dobrých pokusů na vstřelení gólu.
32:57
Zezulka v držení míčku pošetřil pár vteřin za otrokovickou bránou.
32:05
Panteři neztrácí čas a posílají na hostující bránu hned několik střel.
31:56
Střela do tyčky hráč #9 Ronald Gašparík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE .
31:09
Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
31:09
Šebek poslal v rohu do mantinelu Čevenku a půjde si za hrubost odsedět trest.
30:42
Nehilova střela byla zblokovaná.
30:08
Jurčíkova střela z obrany končí mimo bránu. Následně Šefčík nedovolil únik hráčů Bohemians.
29:40
Hra je momentálně hodně vyrovnaná a bojuje se o každý kousek hřiště.
28:59
Grichovu střelu do víka si teď pohlídal Hyršl a nedovolil tak domácím odskočit o další gól.
28:04
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka bez asistence (4:3).
28:04
Kostka posílá domácí opět do vedení svým prvním gólem po návratu do otrokovického dresu.
27:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #5 Martin Kisugite (3:3).
27:54
Petrákova střela končí za Steigerem.
27:10
Vykopalův únik končí nad bránou.
26:57
Bohemka se pokusí vyrovnat stav utkání v přesilové hře.
26:38
Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
26:30
Sovják to s důrazem přehnal.
26:11
Buršík zůstává ležet před velkým brankovištěm domácích. Jeho kotník bude potřebovat ošetření.
25:29
Červenka zblokoval střelu hostů a s Nehilou se pustil do protiútoku.
24:55
Petrák a jeho pokus téměř z poloviny hřiště. Nic z toho a míček skončil v rohu hřiště.
24:10
Sovják svým mohutným tělem zastavil protiútok hostů.
23:35
Domácí v čele s Nehilou se snaží o tlak na Bohemians a těží z toho.
22:40
Panteři nepouštějí hosty do žádné akce.
21:31
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #13 David Medek, asistoval #9 Ronald Gašparík (3:2).
21:31
Medek posílá svoji střelu nad nohu Hyršla k levé tyči a posílá domácí jednobrankového rozdílu.
20:44
Hosté se snaží domácí na začátku třetiny zaskočit a kombinují na polovině domácích.
20:01
Buly pro domácí, po chvíli na míčku ale opět Bohemka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:12
20:00
19:58
Poslední střelu první třetiny z hole Kawuloka skvěle zblokoval Šefčík. První část tak skončí nerozhodně.
18:56
Dobrý obranný zákrok Kubíčka.
18:00
Hra je momentálně nahoru dolů.
17:13
Nehila hezky našel Vykopala, jeho střela byla sražena.
16:13
Steiger a jeho další povedený zákrok. Tentokrát vychytal hostujícího hráče v samostatném úniku. O minutu později předvádí další skvělý zákrok.
15:26
Bohemka se žene dopředu a snaží se prorazit domácí obranu.
14:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #21 Jakub Buršík (2:2).
14:42
Kawulok a Bušík si teď pohráli s domácí obranou a je z toho vyrovnávací gól.
13:58
Trkova střela končí mimo bránu domácích.
12:46
Hrabal vystihl přihrávku hostů a získává tak pro domácí zase na chvíli míček.
12:00
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík, asistoval #10 Samuel Kelemen (2:1).
12:00
Gašparík posílá svojí další střelou na bližší tyč domácí do vedení.
11:31
Gašparík nejprve nepřesně na Kelemena, nakonec se z toho vyklubala docela slušná šance, která míří ale za bránu.
11:00
Šebek nyní promáchl z dobré pozice u levého mantinelu.
10:30
Nehila pálí šanci z otočky.
09:45
Kostka se postaral o velmi obětavý blok a až po chvíli odchází po svých ze hřiště.
09:10
Hráči Bohemians se snaží rozehrát, ale otrokovická obrana jim teď nic moc nedovoluje.
08:20
Steiger předvádí skvělý zákrok a nyní hodně podržel svůj tým.
07:49
Panteři se ujímají míčku a snaží se něco vymyslet.
06:54
Otrokovická první lajna se staví ke standartce na polovině hostů. Střela šla pouze do bloku.
05:58
Hezká souhra Gašparíka a Gricha, na nahrávku před bránu už ale nikdo třetí nečekal.
05:05
Steiger kryje střelu od levého mantinelu. Zanedlouho se Nehila dostal do samostatného úniku, ze kterého ale bohužel pro domácí nic nebylo.
04:01
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #33 Jiří Halama (1:1).
04:01
Halama krásně našel osamoceného Hrabala před bránou a ten krásným blafákem překonal hostujícího golmana.
03:56
Kisugite po pravém mantinelu a získal výhodu.
03:01
Dobrý blok domácí obrany teď překazil hostující standartku.
01:20
Ze hry mají více Bohemians, drží domácí na své polovině.
00:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #26 Tomáš Trnka, asistoval #38 Jan Malič (0:1).
00:01
Buly pro domácí. Panteři se snaží o postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Jaroslav Petrák, Tomáš Trnka, Jan Malič, Patrik Šebek, Samuel Virga
00:00
Line-up domácích PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: František Vykopal, Vlastimil Červenka, Peter Nehila, Maxim Šefčík, Martin Grlický
00:00
Dobrý večer, florbaloví příznivci. Vítám Vás u 1.kola mužské florbalové nejvyšší soutěže mezi domácími PSG Panthers Otrokovice a pražskými FbŠ Bohemians.