2:0
0:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS 6:4
5. Filip Zakonov, 9. Milan Tomašík, 10. Jakub Gruber, 17. Jan Natov, 25. Martin Tokoš, 40. Jan Natov - 5. Jakub Boček, 13. Jakub Renčín, 14. Marek Fryš, 18. Jakub Renčín; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 855; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Ondřej Matiášek 34; po třetinách: 4:4, 2:0, 0:0;
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
59:48
Timeout BLACK ANGELS
59:48
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
59:48
Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
59:48
Na závěr celkem zbytečná strkanice před brankou mladoboleslavských, po které zamíří na trestnou lavici Hemerka a Matěj Boček.
59:32
Hosté znovu odvolávají gólmana.
58:54
Střela do tyčky hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
58:53
Punčochář od mantinelu zvoní na tyč soupeře.
58:17
Matiášek znovu drží svůj tým.
57:59
Tlak pražského týmu zatím nepřinesl větší šanci.
56:47
Necelé 4 minuty před koncem hosté zkouší hru v šesti bez brankáře.
56:06
Bratři Bočkové spolu s Burianem tráví v tuto chvíli na hřiště většinu času.
54:21
Burian posunul míček, ale tento pokus proletěl mimo branku Bauera.
53:43
Punčochář v oslabení prověřil kličkou Matiáška.
53:12
Také Bauman vypálil, Zakonov v bloku připraven.
52:44
Píchův pokus z dálky poměrně vysoko nad.
52:18
Vyloučen hráč #27 Petr Koláčný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení.
52:18
Koláčný v šanci zatáhl Buriana, následovat bude druhá přesilkovka pražského celku.
51:51
Domácí delší dobu v držení míčku a soustavném tlaku.
50:26
Bauer zaúřadoval v brankovišti a nenechal Doležalovi žádný prostor pro dorážku.
49:51
Domácí teď předvádějí přihlížejícím školákům své florbalové umění. Nejdřív kličky Grubera proti 3 soupeřům, následně také Tokoš a jeho stahovačka.
49:04
Matiášek se nenechal oklamat a počkal si na kličku Suchánka.
48:21
Natov přestřeluje branku v dalším pokusu navýšit vedení svého týmu.
47:50
Střela do tyčky hráč #17 Jakub Bína družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
47:41
Střela do tyčky hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
47:38
Rychlá souhra domácích po mantinelu, následně ze středu Suchánek trefuje tyč.
47:18
Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
47:18
Matiášek dokázal zachytit míček mířící jednoznačně do branky.
45:50
Korych probíhal hřištěm, ale přišlo se seknutí do jeho hokejky. Nyní hrají domácí v rámci výhody v 6.
44:59
Mladoboleslavští se ubránili a Suchánek může zpět do hry.
44:35
Bína v rohu nedovoleně proti soupeři, balónek se tedy vrátí na čepele hostí.
43:22
Hemerka zachytil krosovou nahrávku na Renčína, domácí teď budou šetřit čas v oslabení a držet míček.
42:55
Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
42:55
Přesilovou hru si vyzkouší i hosté po akci, v které Suchánek zablokoval florbalku střílejícího Jakuba Bočka.
41:41
Korych chtěl také vyzkoušet pozornost Matiáška, ale míček se mu zamotal pod nohy.
41:12
Hemerka z dálky minul branku.
40:32
Znovu hosté v akci, Bauer zahajuje třetinu dobrým zákrokem.
40:10
Hned po buli míček dobíhá Jakub Boček, ale Zakonov úspěšnější.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:1
40:00
39:58
Pokus hostujícího celku z dálky zachytil Bauer.
39:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #82 Adam Hemerka (6:4).
39:08
Hemerka se prohnal po mantinelu kolem branky, kde našel volného Natova, který se tradične z této pozice trefuje, a činí tak i teď.
38:31
Hra i nyní vyrovnaná. K vidění jsou pohledné šance na obou stranách.
37:57
Doležal v souboji čistě srazil na zem Krebnera, což střídačka BA náležitě ocenila.
37:12
Čtyři bloky pražského týmu během jedné šance zachraňují Matiáška od obdržení gólu.
36:30
Ukázkové souhře hostí teď chybělo jen málo k vyrovnání skóre.
36:20
Znovu šance domácích končící nepřesnou střelou.
35:11
Několik pokusů o trefení skákavého balónku před Matiáškem, stav stále 5:4.
34:35
Burian poslal míček na Čáslavu, jenže tomu se nepovedlo situaci včas vyřešit.
34:00
Obrana hostí si pro tuto chvíli poradila s útokem ve složení Tomašík, Šebek a Sládek.
33:13
Skákavý pokus před Bauerem reprezentační brankář chytá bez problémů.
32:51
Na kličku Natova byl připravený Novotný, který domácímu kapitánovi čistě odebral balónek.
32:14
Výborně teď Matiášek proti pokusu Punčocháře.
31:34
Neklan faulován dvěma soupeři, jeho tým tak bude pokračovat k kombinaci na míčku.
30:48
Výhoz Matiáška příliš dlouhý, rozehrávka pro domácí.
30:10
Hosté zatím výborně brání a Suchánek z jediné střely v početní převaze netrefil.
28:49
Dva ostré zákroky po době u mantinelu, za ten druhý ale míří Renčín na trestnou lavici. K vidění bude první přesilovka domácích v této sezóně.
28:40
Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
27:59
Místo Zoufalého můžeme nyní v útoku po boku Koláčného a Tokoše vidět Korycha.
27:16
A nyní znovu šance domácích, ale Tokoš netrefuje prázdnou branku.
26:59
Další akce Bolky končí mimo tři tyče.
26:31
Hra je v tuto chvíli poměrně vyrovnaná, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
25:59
Matiášek vyráží ránu Tomašíka.
25:30
Míček na čepelích hostí v bílých dresech, kteří mají možnost vymyslet akci na vyrovnání stavu.
24:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #25 Jakub Gruber (5:4).
24:59
Po delší době závar před Matiáškem, a hned je z toho vedení pro domácí.
24:53
Před Bauera poskakoval další míček, ale skončil mimo.
24:01
Obdobně teď Suchánek, který ztrátou vyslal dopředu Buriana. Šance na vedení pražského týmu končí za brankou.
22:54
Mladoboleslavští zabrnkali na nervy svého brankáře, když Punčochář ztratil míček přímo na středu své poloviny.
22:10
Suchánek podržel v souboji hráče BA, následovat bude rozehrávka.
21:36
V zápětí další akce hostí, kteří nyní drží míček u mantinelů.
20:58
Punčochář nahrál nepřesně a věnoval tím šanci svým soupeřům, ani oni ale neproměňují první pokus třetiny.
20:20
Ve druhé třetině pro změnu začínají kombinovat domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 20:12
20:00
19:40
Tokoš se vzduchu odpaluje míček nepřesně.
19:02
Matěj Boček hledal na druhé straně svého bratra, k tomu ale nahrávka nedorazila a vpřed se hnal Koláčný.
17:52
Bauman zkušeně zabraňuje další šanci, když předběhl Tomašíka.
17:21
Novotný odpaluje šanci Šebka mimo, poté Sládek netrefuje odkrytou branku.
17:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:4).
17:03
Dvakrát si Bauer dokázal poradit, jenže napotřetí už na balónek nedosáhl.
16:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #17 Jakub Bína (4:3).
15:38
Bačkovský předběhl Zakonova a stihl míček, ale nenahrál přesně.
14:43
Koláčný zkusil ostrou střelu, kterou odnesla jeho florbalka, a spěchá tedy nyní na střídačku pro novou.
14:06
Souboj obou kapitánů u mantinelu, úspěšnějším domácí Natov.
13:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš bez asistence (3:3).
13:22
Od Šebka se balónek nešťastně odrazil k Fryšovi, který posunul až do branky Bolky.
12:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #93 Radek Hanák (3:2).
12:51
Renčín snižuje náskok domácích, když překonává Bauera.
12:04
Nyní i Punčochář nedovoleně a další šance pro BA.
11:29
Krebner si přidržel soupeře, z následující rozehrávky Fryš míjí o pár centimetrů branku.
11:03
Hromada čistým zákrokem obral o balónek Bínu a dává svému týmu další možnost pro kombinování.
10:21
Po chvíli na míčku také hosté, kteří se snaží vymyslet šanci, jak překonat Bauera podruhé.
09:49
Zakonov se otáčel před Matiáška, v cestě ho ale zastavil Bačkovský.
09:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #39 Jan Zoufalý (3:1).
09:24
Domácí jdou do dvoubrankového náskoku po přesné ráně do horní části branky z čepele Grubera.
08:50
Bauer si podržel zachycený míček a nenechal Neklan vyrovnat.
08:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #58 Filip Zakonov (2:1).
08:14
Další pokus už zamířil až za záda brankáře Black Angels.
08:10
Pohledná rozehrávka úřadujících mistrů, kterou se štěstím zastavuje Matiášek.
07:12
Hemerka s Bínou nedovoleně proti Hromadovi, míček tak bude patřit hostům.
06:54
Šebek v šanci přestřeluje svatyni pražského týmu.
06:17
Šance na brejk hostí, Zakonov situaci zastavil včas.
05:37
Neklan už téměř dostihl Krebnera a obral ho o balónek, ale druhý jmenovaný si v poslední chvíli poradil.
04:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #18 Vilém Doležal (1:1).
04:57
Následuje rychlé vyrovnání poté, co Jakub Boček ukázkově vymetl roh boleslavské branky.
04:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #43 Michal Sládek (1:0).
04:30
Teď už domácí odskakují do jednobrankového vedení po trefě z čepele Zakonova.
04:05
Sládek dokázal najít před brankou volného Šebka, ale toho zablokovali hned dva soupeři.
03:12
I Bauer si už osahal míček a zapsal první dobrý zásah letošní superligové sezóny.
02:55
Po faulu Krebnera budou rozehrávat hosté.
02:29
Koláčný backhandem a Matiášek znovu zapisuje přesný zákrok.
02:09
V kombinaci na útočné půlce domácí, střela míří nad.
01:22
Sládek ještě posunul balónk před Matiáškem, ale první branka utkání z toho není.
00:23
Hráči pražského celku v bílých dresech stále na své vlastní polovině, kde čekají na chybu soupeřů.
00:02
Po úvodní buli se míčku zmocňují hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jakub Hromada, Martin Obuškevič, Jakub Boček, Matěj Boček, Vilém Doležal
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Gruber, Matyáš Krebner, Petr Koláčný, Jan Zoufalý, Martin Tokoš
00:00
Dobré dopoledne, vitáme Vás u online přenosu ze školního zápasu mezi týmy Předvýběr.cz Florbal MB a jejich dnešním soupeřem Black Angels.