3:2
3:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FB Hurrican Karlovy Vary 10:2
2. Marek Matejčík, 5. Rostislav Gattnar, 7. Rostislav Gattnar, 11. Rostislav Gattnar, 24. Adam Delong, 28. Jan Šebesta, 32. Ondřej Jankovský, 43. Lukáš Fukala, 48. Rostislav Gattnar, 56. Šimon Hatala - 26. Michal Zeman, 35. Michal Klápa; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Denis Jasiok 8 - Jan Eckhardt 23; po třetinách: 4:0, 3:2, 3:0;
57:25
Besta zkoušel střelu od mantinelu, ani dorážka ale v brance neskončila.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty 3. části.
55:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #47 Šimon Hatala, asistoval #14 Lukáš Fukala (10:2).
54:52
Rozhodčí posuzovali možnou branku domácích na videu, záběry však byly neprůkazné.
54:22
Hosté se dostali do úniku, šance ale skončila neproměněná.
52:23
Nečekaná střela domácích škončila na tyčce!
52:20
Střela do tyčky hráč #47 Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
49:58
Nejdříve skončila střela hostí po brejku na zadním mantinelu,pak se dostali do brejku také domácí, jejichž střelecký pokus po skvělé kombinaci vyrazil brankář.
47:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (9:2).
47:35
Domácí využili chyby v rozehrávce soupeře a Rostislav Gattnar se po skvělé přihrávce od Besty nemýlil.
45:23
A další těsný pokus hostí, kterým se teď daří na soupeřově polovině.
45:11
Další šance hostí, ani tato akce ale brankou neskončila.
44:33
Zajmavá standartka hostích před brankou soupeře, míček však skončil po teči za brankou.
42:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #30 Ondřej Jankovský (8:2).
42:16
Lukáš Fukala se dostal ke své první střele v utkání, kterou proměnil a navýšil náskok domácích, který už činí 6 branek.
41:18
Matejčík byl po rychlé rozehrávce v zajímavé šanci, střela ale byla tečována mimo hřiště.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé části.
38:28
Domácí v gólové šanci, ze zajímavé situace před brankou ale branka nepadla.
37:29
Galia ve střeleckém pokusu, míček však konči za mantinelem.
36:38
Dnešní utkání sleduje 183 diváků.
35:00
Toto utkání sleduje 183 diváků děkujeme.
34:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (7:2).
33:12
Besta zkoušel zajímavé nahození, míček ale skončil po teči mimo hřiště.
31:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #71 Adam Palčinský (7:1).
30:05
Domácí v zajímavé kombinaci, ke střele se však nedostali.
27:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #72 Adam Delong (6:1).
27:59
Domácí rychle využívají přesilovku a zvyšují na rozdíl 5 branek.
27:46
Vyloučen hráč #93 Ondřej Hurt družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
27:08
Domácí drží hosty zamčené v obraně.
25:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #55 Matyáš Velc (5:1).
25:44
Hosté při odloženém vyloučení vstřelují první branku, prosadil se Michal Zeman, asistoval Matyáš Velc.
23:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #27 Michal Pažák (5:0).
21:59
Hosté měli zajímavou šanci, která skončila brejkem domácích, ani tato šance ale brankou neskončila.
20:01
Úvodní vhazování třetiny vyhráli domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:2
20:00
18:55
Vyloučen hráč #53 Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
18:55
Druhé vyloučení hostů, Vítkovice si zahrají druhou přesilovku utkání.
18:17
Odložené vyloučení hráče hostů, Vítkovice v 6.
16:54
Hostí se po krásné kombinaci domácích dostali do brejku, hra byla však přerušena kvůli zásahu rozhodčího do hry.
15:50
Domácí zaváhali v rozehrávce a hostí se dostali do brejku, obránce si však se situací poradil.
13:05
Domáci jsou zatím jednoznačně silnější na balónku a nepouštějí soupeře do žádných větších šancí.
10:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #17 Jan Šebesta (4:0).
10:20
Rostislav Gattnar po asistenci Šebesty uzavírá hattrick a domácí vedou již o 4 branky.
10:17
Matejčík zajímavě nabízel Rostislavu Gattnarovi, brankář ale vyráží.
06:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (3:0).
06:57
Domácí rychle využili početní výhody a Rostislav Gattnar druhým gólem v zápase zvyšuje vedení na 3:0. Asistoval mu Adam Delong.
06:45
Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
06:01
Odložené vyloučení hráče hostů, Vítkovice hrají v šesti.
04:25
04:25
V čase 4:25 zvýšuje náskok domácích Rostislav Gattnar, asistoval mu Marek Matejčík.
01:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík bez asistence (1:0).
01:31
V čase 1:31 vstřelil úvodní branku hráč domácích Marek Matejčík.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Daniel Kalaš, Michal Zeman, Michal Klápa, Matyáš Velc, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Matyáš Šindler, Adam Zubek, Adam Delong, Martin Gattnar, Michal Pažák