0:0
1:3
- : -

Crazy girls FBC Liberec - Finance Novák FBK Jičín 3:5
10. Kateřina Kvapilová, 11. Kateřina Kvapilová, 41. Marcela Urbanová - 7. Andrea Satýnková, 15. Kristýna Bachmaierová, 45. Kristýna Bachmaierová, 47. Michaela Kacelová, 60. Martina Kleinová; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0 + Kateřina Kvapilová 4:0; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 14 - Marcela Velzelová 25; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:3;
60:00
Komentář trenéra FBK Jičín a nejlepší hráčky Marcely Velzelové: odkaz zde
Komentář trenéra Crazy girls FBC Liberec a nejlepší hráčky Karin Muchové: odkaz zde

59:59
V hale ZŠ Dobiášova je konec utkání. Viděli jsme vyrovnané utkání, které Jičín vyhrál díky lepší střelecké úspěšnosti.
59:59
Crazy girls v obnovené premiéře rozhodně nezklamaly a byly více než vyrovnaným soupeřem. To je pro dnešek vše a přejeme příjemně strávený večer.
59:05
Jičín dnes provází neuvěřitelné štěstí, což se potvrdilo i u páté vstřelené branky.
59:03
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #68 Martina Kleinová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (3:5).
58:37
Stále není vyrovnáno, ale Crazy girls mají míček.
57:43
Timeout Crazy girls FBC Liberec
57:43
Liberec hraje power-play.
57:00
Čas ubíhá velmi rychle. Téměř se nepřerušuje...
55:54
Další dvě velké šance pro Valešovou.
55:00
Posledních 5 minut do konce zápasu.
53:36
Oba trenéři již stáhli sestavu na dvě formace.
53:11
Střela do tyčky hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec .
53:11
Další horní tyč. Žbáňková sebrala míček, bežela z levé strany a bohužel pro libereckou lavičku trefla pouze tyč.
51:52
Opět neuvěřitelná Velzelová. Dokáží Crazy girls vyrovnat?
50:31
Dnešní utkání sleduje 77 diváků.
49:51
Crazy girls začíná více tlačit. Vyrovnávající branka je na spadnutí.
48:35
Nováková v obrovské šanci trefuje pouze Velzelovou, která zapisuje další zásah.
46:46
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová bez asistence (3:4).
46:46
Zaváhání jedné z libereckých hráček využila Kacelová. Jičín rázem otáčí průběh zápasu na 4:3
46:31
Markéta Žbáňková v obrovské šanci nedává.
44:11
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #48 Tereza Syslová (3:3).
44:11
Bachmaierová nakonec prostřeluje a vyrovnává.
43:18
Dlouhá výborně pozičně zasahuje. Crazy girls odolávají!
42:21
Liberec se zatím skvěle brání. Jičín neměl za úvodní minutu šanci.
41:29
Vyloučen hráč #45 Kateřina Kvapilová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2+2 minuty za hrubost.
41:29
Teď Kvapilová předvedla ošklivý zákrok a rozhodčí ji potrestali vyloučením na 2+2 za hrubost.
40:22
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Marcela Urbanová, asistoval #74 Karolína Nováková (3:2).
40:22
Rychlý nástup do třetí třetiny předvedly Crazy girls. Urbanová si dvakrát vyměnila míček s Novákovou a zakončila do prázdné brány.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:59
Nakonec se skóre povedlo udržet. Vyrovnané utkání za vyrovnaného stavu směřuje do třetí třetiny.
38:35
Liberecké ženy jsou teď pod velkým tlakem. Udrží vyrovnaný stav do konce druhé třetiny?
38:00
Ostrý zákrok do zad Muchová neustála. Z této ztráty míčku pramenila šance Jičína.
37:05
Žbáňková přerušila postupný útok Jičína. Nastupuje první útok hostujících.
35:48
Další brejk a následná šance. Překvapivě i přes velký počet střel zůstává skóre beze změn.
34:53
Jičín hrozí hlavně z brejkových situacích. Pokud je nemá, šance si nevytvoří.
32:49
Další šance pro Crazy girls. Žapková vyslala nebezpečnou střelu k tyči.
31:20
Valešová branku nevstřelila. Na dorážku nebyla připravena.
28:57
Utkání je hodně vyhecované. Zdá se, že oba týmy vnímají důležitost prvního zápasu.
27:40
Teď je Liberec jasně lepším týmem. Valešová našla Žbáňkovou, které v důležité chvíli přeskočil míček.
26:02
Na konci střídání opět hrozila Müllerová. Brabcová jí nachystala míček na roh velkého brankoviště. Bohužel opět neúspěšně!
25:00
Obrovskou chybu v rozehrávce Jičína využila Müllerová. Velzelová fantasticky míček vyrazila.
22:42
Teď moje slova nepotrvdila Žůrková, která střílela z první do odkryté brány. Dlouhá chytila.
22:00
Hra je hodně vyrovnaná. Bez výraznějších šancí.
20:29
Muchová běžela sama na bránu, bohužel ji doběhla Bachmaierová. K zakončení nedošlo.
20:00
20:00
Zatím sledujeme velmi vyrovnané utkání. Pokud je na hřišti 1. útočné tria Jičína, tak se většinou hra odehrává na domácí polovině. V opačném případě mají šance Crazy girls....
20:00
Střely v 1. části: 12:6
20:00
19:59
V závěru první třetiny se již nic důležitého nestalo a po první dvacetiminutovce je stav vyrovnaný 2:2.
17:32
Další velká šance. Kapitánka Valešová krásnou přihrávkou vyslala do samostatného úniku Kvapilovou. Ta hattrick nezkompletovala.
17:09
Teď domácí Vlachová nabídla soupeři míček. Žůrková přečíslení nevyužila.
16:24
Foffová si našla míček na středu hřiště a vystřelila. Velzelová dobře postavená a chytá.
14:51
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (2:2).
14:51
Teď si Žbáňková nepohlídala na středu Bachmaierovou, která s přehledem vyrovnává.
14:00
První utkání plyne velmi rychle. Oba celky mají náznaky šancí, ale nic z toho.
10:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #45 Kateřina Kvapilová, asistoval #17 Marcela Urbanová (2:1).
10:43
A nakonec se ho povedlo zužitkovat. Kvapilová si nejprve narazila s Urbanovou a poté zavěsila pod horní tyčku.
10:35
Domácí mají obrovský tlak.
09:42
Diváci na hale teď mohli vidět dvě brejkové situace. Ani jedna nebyla vyřešena správně.
09:03
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #45 Kateřina Kvapilová bez asistence (1:1).
09:03
Kvapilová udělala na středu kličku a Velzelová si míček srazila do brány. I díky této akci máme opět vyrovnaný stav zápasu.
07:40
Nováková vyslala prudkou střelu. Velzelovou nepřekvapila.
06:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #71 Andrea Satýnková, asistoval #86 Michaela Kacelová (0:1).
06:00
Vlachová na středu propadla v souboji. V pokračující akci nahrála Kacelová střelkyni Satýnkové, jenž otevírá střelou nad nohu skóre.
04:55
Střela do tyčky hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec .
04:43
Břevno! Žbáňková vybojovala míček u středové čáry, který se následně z brankoviště odrazil do horní tyčky.
03:52
Zatím je jasná, že největší nebezpečí Liberci hrozí od útočního tria Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková, Eva Preisslerová.
02:15
Teď dvě výrazné šance první útočné formace Jičína. Nejprve hrozily hostující z brejkové situace, následně rychle rozehrály volný úder. Vstřelit branku se nepovedlo!
01:30
První střelu na branku v zápase si připsala hráčka Jičína. Kateřina Dlouhá bezpečně chytila.
00:52
Crazy girls začínají zápas na míčku. Nicméně nic vážného se v úvodu nestalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Martina Kleinová, Leona Müllerová, Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Monika Žapková, Karolína Vlachová, Markéta Valešová, Markéta Žbánková, Karin Muchová
00:00
Vítáme Vás u textového přenosu zápasu mezi týmy Crazy girls FBC Liberec vs. Finance Novák FBK Jičín. Utkání začíná v 20:00 a můžete ho sledovat i ve videopřenosu zde.
00:00
"Zajímavý duel pro Crazy girls FBC Liberec, který se vrací do ženské nejvyšší soutěže. Jeho soupeřem je FBK Jičín, který udržel kádr pohromadě, avšak zatím to nevypadá, že by se mu povedlo zlákat něaké další velké jméno. Pro oba týmy se bude jednat o zajímavé měřítko toho, jak si vlastně v nejvyšší soutěži budou stát," stojí na florbal.cz v předzápasovém preview.