1:3
1:2
- : -

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:7
39. Anna Brucháčková, 41. Ema Brucháčková - 7. Natalie Hurníková, 19. Malwina Zagórska, 26. Michaela Mlejnková, 28. Michaela Mlejnková, 29. Malwina Zagórska, 48. Malwina Zagórska, 54. Veronika Káčová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Jana Prátová 29 - Veronika Tomšová 16; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:2;
60:01
Komentář nejlepších hráček utkání a trenérů najdete na sociálních sitích Bulldogs Brno a tomto odkaze: https://youtu.be/AoHQhtfV-ow
60:00
Ještě Vám představím hráčky zápasu. Za tým hostí FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráčka číslo 7 Malwina Zagórská. Za tým Bulldogs Brno hráčka s číslem 64 LIliana Bolfová.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:53
Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
59:00
Poslední minuta dnešního utkání.
58:35
Bulldočky střílí seč jim síly stačí, ale zatím nic.
57:00
Začínají poslední tři minuty utkání.
56:20
Střely opět křižují hřiště. Ostrava nechce nic ponechat náhodě.
54:43
Bulldogs Brno střílí, ale bez úspěchu.
53:50
Ostrava vymetla pavučinu brance domácích. Chtělo by to pavoučky pro štěstí.
53:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (2:7).
53:00
Ostrava přesilovky nevyužila, domácí gólmanka krásný zákrok a hra pokračuje.
51:30
Oslabení asi není to, co si Bulldogs Brno představovali, že se stane v poslední třetině.
50:09
Vyloučen hráč #91 Karolína Sovadinová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
50:08
Dechy fanoušků se zatajují.
49:05
Gólmanka domácích předvedla úžasný výkon při záchraně míčku.
48:02
Bulldočky se nesmí vzdávat, ještě není vše ztraceno.
47:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:6).
46:40
Oba týmy se snaží a míček co chvíli putuje po celém hřišti.
40:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:5).
40:01
A hraje se.
40:00
40:00
Za chvíli nás čeká poslední třetina. Vymyslí Bulldogs Brno nějaký hvězdný comeback? Stane se Ostrava vítězem dnešního boje? Za pár minut se nám všechny otázky zodpoví. Zůstaňte na příjmu.
38:40
Srážka na hřišti dvou hráček. Snad bez újmy na zdraví.
38:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (1:5).
38:06
Bulldogs se vrací do hry přátelé.
37:18
Ufff míček se naštěstí nedostal až za barnkovou čáru domácích.
36:00
Další střela Ostravy bez úspěchu.
35:15
Bulldočky si drží míček na obranné polovině.
32:58
Myslím, že teď všichni fanoušci BB viděli míček v brance hostů. Krásné, jen tak dál.
32:00
Střely Ostravy bombardují bránu Bulldoček.
30:57
Anička Brucháčková skvělá šance.
30:24
Krásná záchrana míčku hráčky BB před prázdnou bránou domácích.
29:39
Bulldogs Brno musí něco vymyslet.
28:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #34 Veronika Káčová (0:5).
28:16
A další gól pro Ostravu.
27:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (0:4).
25:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (0:3).
25:51
Po dlouhém odrážení a poskakování míček doputoval až do domácí brány.
25:00
Bulldogs se snaží pohybovat dopředu.
22:54
Vzdušná střela Ostravy neskončila v bráně.
22:33
Míček se nebezpečně pohybuje u brány domácích. Mohl by se odkutálet jinam.
20:02
Týmy si vyměnily strany a Bulldogs asi i taktiku, protože se do hry pustily od první vteřiny plné sil.
16:54
Fanoušci podporují domácí v tuto těžší chvilku.
15:50
I přes chybějící hráčku se Bulldočky nevzdávají a jdou dopředu.
15:00
Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.