4:0
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:4
39. Vítek Vyčíchlo, 39. Vítek Vyčíchlo, 49. Vojtěch Mrvík, 53. Vojtěch Mrvík, 54. Vítek Vyčíchlo, 59. Adam Žežula - 7. Petr Dvořák, 16. Petr Dvořák, 23. Petr Heřmánek, 23. Daniel Dolejš; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Beran 26 - Adam Hejný 24; po třetinách: 0:2, 2:2, 4:0;
Komentář domácích Klán Martin (Asistent trenéra):
Po ospalé první třetině a přenastavení struktury, která dělala soupeři na konci 2. a na začátku 3. třetiny problémy, jsme zvládli otočit zápas z 0:4 na 6:4. Nicméně 3 body dnes mohly brát oba týmy. Děkuji soupeři za atraktivní první zápas kvalifikace.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér):
První ostrý zápas sezóny, musím kluky pochválit za předvedený výkon. Škoda neproměněných šancí v první polovině zápasu. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
59:23
Joachimsthaler sám před poloodkrytou brankou, ale Hejný vytáhl skvělý zákrok.
58:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Adam Žežula, asistoval #21 Jiří Levý (6:4).
58:01
Varta po standartce trefuje masku Hejného.
57:50
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:50
Hosté pod tlakem ze kterého se dostávají pomocí oddechového času.
56:30
Domácí v plné síle.
55:34
Aktivní obrana Milevsku nesvědčí.
54:30
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
53:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #91 Patrik Hájek (5:4).
53:40
Vyčíchlo dostal spoustu prostoru na středu hřiště a kompletuje hattrick.
53:12
Joachimsthaler stál sám na malám brankovišti ale trestuhodně minul.
52:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (4:4).
52:17
Domácí nyní předvedli geniální kombinaci na jeden dotek, na jejímž konci měl po krosu Vyčíchla Mrvík jednoduchou práci. 4:4
51:54
Hosté v pěti.
51:02
Baštýn trefuje pouze hostující blok.
49:54
Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
49:43
Joachimsthaler a Mrvík nyní skvěle vyřešili přečíslení 2 na 1, druhý jmenovaný však selhal v zakončení.
48:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #91 Patrik Hájek (3:4).
48:39
Mrvík vystřelil z půlky a jeho střela s překvapením všech přítomných přeskočila rameno Hejného a je to pouze o gól.
48:03
Po delší době nyní zahrozili také hosté.
46:34
Janovský hledal zpětnou přihrávkou před branku jednoho ze svých spoluhráčů, bohužel pro domácí se tam v tu chvíli nikdo nenacházel.
43:43
Janovský sám před prázdnou brankou míří mimo.
42:20
Dnešnímu utkání přihlíží 65 diváků.
41:42
Domácí presink přináší své ovoce v bodobě velkého množství získaných balónů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:13
40:00
38:53
38:53
Vyčíchlo si nabral balónek u pravého mantinelu, dostal se s ním na střed a uklidil pravý horní roh Hejného branky.
38:28
Domácí hrají v plném počtu.
38:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo z trestného střílení (1:4).
38:04
Vyčíchlo vyslal Hájka do úniku, ten byl faulován a proto uvidíme trestné střílení.
36:28
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
35:12
Varta nyní marně hledal Žežulu před brankou.
34:23
Dvě střely Vyčíchla v krátkém časovém sledu, obě však zblokovány.
33:01
Trojáček v obrovská šanci trefuje pouze břevno.
30:00
Utkání se nám přelévá do druhá poloviny.
29:06
Hosté opět v pěti, tato přesilovka se domácím nepodařila.
28:12
Beran kryje další jedovatou střelu Milevska.

27:06
Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:06
Schorník dohrál Hájka v rohu a dává domácím šanci na snížení.
27:05
Baštýn při odloženém vyloučení v obrovské šanci přesřeluje.
26:32
Domácí nyní hru zklidnili a kombinují na vlastní polovině.
25:54
Hraje se nyní ve vysokém tempu.
25:02
Janovského ukrytá střela končí pouze na brankové konstrukci
24:32
Varta skvěle zastavil rodící se šanci hostí.
23:58
Vyčíchlo sám na středu ale ve stoprocentní příložitosti netrefuje balónek podle svých představ.
23:13
Mrvík z výtoče trefuje pouze botu jednoho z bránících hráčů.
22:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #99 Petr Dvořák (0:4).
22:45
Dolejš střílí z půlky a prostřeluje Berana, který měl zcela zakrytý výhled.
22:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek bez asistence (0:3).
21:52
Baštýn sám před Hejným balónek ale netrefuje.
18:30
Baštýn z půlky střílí jen těsně vedle pravé tyče Hejného.
17:43
Trojáček zkoušel překvapit Berana na přední tyči, ten byl však pozorný a chytá.
15:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (0:2).
15:52
Dolejš našel na zadní tyči volného Dvořáka a ten už neměl příliš práce se zvýšením na 2:0.
14:33
Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
14:33
Hájek u mantinelu podklouzl a zahrál balónek, a proto ho nyní čeká dvouminutový odpočinek.
14:01
Benedikt míří střelou od mantinelu nad hostující svatyni.
12:32
Baštýn trefuje z velkého brankoviště pouze gólmana hostí.
11:23
Vyčíchlo pouze mimo.
09:54
Domácí nyní kombinují ale ke střele se dostat nemohou.
06:45
06:45
Dvořák otvírá skóre zápasu
06:34
Na míčku stále hosté, domácí je ale do střely nepouští.
04:23
Hosté nyní kombinují na vlastní polovině
03:00
Jsou za námi 3 minuty hry, střelu jsme však zatím neviděli
01:43
Žežula rychlý protiútok domácích nezakončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Eduard Chalupa, Martin Schorník, Petr Dvořák, Daniel Dolejš, Jakub Trojáček
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Patrik Hájek, Vítek Vyčíchlo, Matěj Sobek, David Janovský, Vojtěch Mrvík