3:4
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 5:7
38. Michal Fuchs, 39. Marek Fuchs, 43. Martin Benda, 58. Jakub Šedivý, 59. Matěj Švácha - 6. Jiří Levý, 31. Vítek Vyčíchlo, 35. Jiří Levý, 44. Jiří Levý, 51. Vojtěch Mrvík, 54. Vojtěch Mrvík, 58. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Jan Čepička 13 - Filip Beran 26; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:4;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Co na tom, že jsme měli kvalitní ball control, hodně minut v útočném pásmu, dostatek gólových příležitostí, když se pak do té kasy netrefíme. Dneska se k tomu přidala navíc velmi nekvalitní obrana. Díky soupeři za utkání a početné divácké kulise za podporu.
Komentář hostů Plachý Štěpán (Asistent trenéra):
Dneska z mého pohledu koukatelné derby. První polovinu zápasu jsme se spíše trápili, v druhé časti jsme získali sebevědomí a zápas do pár detailů probíhal v naší režii. Děkuji soupeřům za fér hru, divákům za pěknou figuru a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #12 Martin Benda (5:7).
58:26
Benda poslal míček na Šváchu a ten neomylně trefuje.
57:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #45 Michal Fuchs (4:7).
57:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (3:7).
57:28
Tenhle gol začal standartkou z rohu.
57:12
Timeout FbC Plzeň
57:12
Kombinaci domácích zakončuje střela Michala Fuchse nad branku hostů.
53:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #58 Matěj Sobek (3:6).
53:37
Mrvík na podruhé překonal už ležícího Čepičku.
52:51
Hosté jsou v plném počtu.
51:55
Tahle střela domácích trefila napřed helmu Berana, následně tyčku, ale pak ke smůle domácích vyletěla do rohu.
50:51
Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:51
Další faul na France je potrestán dvouminutovým trestem a uvidíme tedy další přesilovou hru domácích.
50:26
50:26
Mrvík napřed rozcinkal tyčku domácí branky, na druhý pokus ale zamířil přesněji a opět posouvá hosty do dvoubrankového náskoku.
48:50
Šikova střela z úhlu končí u slavistického golmana.
46:44
Domácí jsou v plném počtu.
46:38
Vyčíchlo těsně vedle branky.
45:56
Hosté zatím kombinují a čekají na příležitost.
44:44
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:44
Fuchs nedovoleně zastavil útok hostů a tak uvidíme přesilovou hru v podání modro-bílého celku.
43:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #49 Štěpán Kaas (3:4).
43:16
Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat. Souhra Kaase s Levým končí jednak golem, ale také hattricem pro druhého jmenovaného.
42:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #78 Matěj Rapp (3:3).
42:33
Rychlé využití přesilové hry a máme vyrovnáno.
41:56
Vyloučen hráč #44 Jiří Varta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:56
Po téměř minutovém odloženém vyloučení, které skončilo když Beran chytil střelu, uvidíme druhou přesilovou hru domácích.
40:22
Švácha neúspěšně hledal nabíhajícího Šedivého.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:3
40:00
38:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #70 David Lácha (2:3).
38:40
Necelé dvě minuty od prvního golu domácích se trefuje i druhý z Fuchsů, který poslal míček o tyčku do branky a snižuje na rozdíl jediného golu.
37:55
Švácha od levého mantinelu trefuje spojnici.
37:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (1:3).
37:05
Michal Fuchs se zmocnil míčku na polovině hřiště a v rychlém protiútoku ho zavěsil přesně "pod víko".
34:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #20 Jan Šik (0:3).
34:16
Levý s Šikem sebrali míček Francovi a šli v podstatě sami na Čepičku, kterému nedali šanci.
33:20
Sobek šel sám na Čepičku, ale fauloval domácího golmana a u míčku jsou opět Slavisté.
31:43
Jasnovského střelu zblokoval Lowy.
30:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #58 Matěj Sobek (0:2).
30:40
Po delší době se hosté dostali do šance a hned ji využívají.
30:05
Jen tak tak teď obránci Slavia vystrčili míček z brankoviště.
29:15
Baštýn na druhé straně hřiště také nepřesný .
26:14
Švácha promáchnul před odkrytou brankou.
25:43
Míček skákal všude okolo Berana, ale ani jedna ze série dorážek neskončila v síti.
22:53
Vyčichlo se zmocnil odraženého míčku v blízkosti velkého brankoviště Slavie, mířil ale vedle tyčky a míček je mimo hřiště.
21:02
Úvodní minutu byli na míčku převážně domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:5
20:00
19:30
Franc opět těsně nad branku. Následně Černý sám před brankou hostů trefuje mantinel vedle branky.
18:11
Další a další zákroky si připisuje Beran, ale skore se zatím nemění.
15:16
Fuchs Michal z velkého brankoviště nakonec vysoko přestřeluje.
14:41
Šedivého střela sražena mimo hřiště.
13:30
Lácha teď dvakrát rychle za sebou zaměstnal Berana v brance hostů.
12:14
Baštýn se vytáčel z rohu, ale jeho střela nebyla přesná. V rychlém sledu pak následovala také nepřesná střela od Kaase. Z rychlého protiútoku si pak připsal další zákrok Beran.
11:40
A i dalším zákrokem skvělým podržel domácí brnakář svůj tým.
11:13
S Mrvíkovou střelou si opět poradil Čepička.
10:39
Slávisté se ne a ne trefit do branky.
09:26
Netrhova střela z těsné blízkosti branky byla zblokována obráncem.
08:54
08:04
Rapp těsně míjí branku hostů.
06:54
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
06:54
Franc se snažil provést míček mezi bránícími hráči FBC Plzeň, ale Baštýn ho fauloval jen pár metrů od velkého brankoviště a uvidíme první přesilovou hru zápasu.
05:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #66 Petr Hajšman (0:1).
05:49
Skore zápasu otevírají hosté, Hajšmanovi s Levým se podařilo využít standartní situaci od mantinelu.
04:33
Na míček si poprvé v dnešním zápase sáhnul i Beran v brance hostů, když k němu byla sražena slavistická nahrávka.
03:04
Mrvík se dostává k prvnímu vážnějšímu ohrožení branky, ale Čepička jeho střelu vyráží mimo hřiště.
01:09
První minuta zápasu nepřinesla žádnou zajímavější akci.
00:01
Úvodní buly vyšlo lépe domácímu týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Patrik Hájek, David Janovský, Vojtěch Mrvík, Vítek Vyčíchlo, Matěj Sobek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jan Čepička; hráči v poli: Matěj Rapp, Martin Benda, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý