2:7
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:13
16. Petr Sova, 56. Matěj Ivo Pírek, 58. Antonín Mikulík - 4. Ondřej Šimík, 21. David Slončík, 27. Jakub Galia, 30. Dan Peterek, 32. David Slončík, 36. David Slončík, 44. Jan Sitora, 44. David Slončík, 46. Matěj Gabriel, 49. Jakub Galia, 52. Dan Peterek, 55. David Slončík, 56. Jan Sitora; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Martin Navrátil 9, Jan Blecha 3 - Vojtěch Galia 6; po třetinách: 1:1, 0:5, 2:7;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Bohužel jsme se dneska dokázali držet pouze první třetinu. Ve druhé třetině jsme sice dostali spoustu gólů, ale to jen protože soupeř je prostě lepší. Třetí třetina byla v tomto zápase absolutně navíc a obešlo by se to bez ní. Zbytečné zákroky a z toho plynoucí řvaní po rozhodčích do florbalu prostě nepatří.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Po první třetině jsme vysypali ten kýbl hnoje, který jsme vydávali za hru a ve zbytku zápasu jsme navázali na představení ze včerejška.
Soupeř s námi udržel krok pouze prvních 20 minut.
Mrzí mě určité situace a z nich plynoucí petenciální zranění, to nemám rád na žádné straně, ale bohužel to do značné míry plyne z vysokého tempa a nasazení, které chceme do hry vkládat, pořád ještě musíme pracovat na zkušenostech aby ty souboje nevypadaly tak fatálně.
60:00
Střely ve 3. části: 3:11
60:00
58:46
Vyloučen hráč #71 Matěj Romanovský družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
57:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík bez asistence (3:13).
57:54
Štrbák chytře nastavil svoje pozadí a Vizváry končí za mantinelem.
57:31
Slončík pálí vysoko nad Navrátilovu branku.
57:06
Večeřa v průběhu tohoto střídání zvládl rekordní počet krátkých sprintů.
55:28
Dvě branky v rychlém sledu a rozdíl ve skóre zůstává stále stejný.
55:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora bez asistence (2:13).
55:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Matěj Ivo Pírek bez asistence (2:12).
54:15
Tak tohle je už skutečně debakl. Dvanáctý gól z holí ostarvských mladíků.
54:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (1:12).
53:38
Vyloučen hráč #2 Kryštof Brzobohatý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
52:50
Timeout FBS Olomouc
51:17
Další pěkná kombinace hostů končí opět brankou.
51:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #36 Filip Novotný (1:11).
48:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #36 Filip Novotný (1:10).
48:30
Romanovský pálí pouze do bloku.
48:19
Vítkovice opravdu nepříjemně přitvrdily v soubojích. Tohle už smrdí zraněními.
48:01
Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
47:10
Další nepříjemný souboj, po kterém zůstává ležet Sova.
46:36
Mikulík blokuje střelu z poloviny hřiště.
45:55
Šumperský chábr Pírek ze zátahu pálí mimo tři tyče.
45:45
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #20 Petr Sova.
45:45
Jelínek sám na bránu a faulován, nepříjemně u toho však narazil hlavou do tyče.
45:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #81 Jan Blecha (1:9).
43:39
Přečíslení 2 na 0 vyřešeno fantastickým způsobem do prázdné brány.
43:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #79 Jakub Galia (1:8).
43:38
Střídání brankáře. Nový brankář #14 Jan Blecha družstva FBS Olomouc
43:18
Mikulík hned z buly do velké šance. Branku se mu ovšem nepodařilo trefit.
43:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #45 Ondřej Šimík (1:7).
42:02
Mladík Alter vypálil z velké dálky. Navrátil opět pozorný a vyráží.
41:05
Vizváryho parádní přihraj a běž a následná střela. Fantastický zákrok v brance domácích předvedl Navrátil.
40:19
Mikolajek dostal skákavou přihrávku od Jelínka, kterou zpracovat nedokázal.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:8
40:00
38:43
Romanovský nedokázal přesně přihrát. Následný odražený míček vypálil vysoko nad bránu soupeře Horry.
37:45
Sova fantasticky zachtil krosovou přihrávku soupeře.
35:41
Vinárek dostal fantasticky nachystanou loženou šanci, ale nedokázal proměnit.
35:05
34:33
Večeřa blokuje střelu od mantinelu.
33:45
Vyloučen hráč #54 Matěj Ivo Pírek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky.
32:18
Gabriel vs. Horry v těsné blízkosti Navrátilovi branky. Úspěšnější Horry, který vytlačil soupeře za bránu.
31:53
30:15
Šmerda vypálil od půlky hřiště, ale Navrátil v bráně byl pozorný.
29:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #91 Nikolas Vizváry (1:4).
29:27
Po přiťuknutí od Štrbáka vypálil Sova do bloku.
29:10
Večeřa hraje opět ve famózní formě. Nyní skvěle podržel míček a poté byl faulován, takže hrát budou domácí.
28:08
Pecha v tichosti doběhl do souboje a vybojoval míček.
26:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #66 David Slončík (1:3).
25:42
Sova se vytočil od mantinelu a trefil břevno. Reakce Tomáše Hrušky není publikovatelná.
24:36
Mikulík vybojoval míček a rovnou do přepnutí, ale poté přišla jeho typická ztráta.
23:29
Pírek v souboji s Vítkovickým hráčem dokázal vybojovat míček pouze díky zásahu vysokou holí. Hrát budou hostí.
22:41
Horry dokázal zablokovat střelu od mantinelu.
21:30
Romanovský v souboji u mantinelu míček nedokázal vybojovat. Vítkovice pokračují v tlaku.
20:14
Rychlý vstup vítkovických. Přihrávku Vizváryho zakončil Sločík do prázdné branky.
20:13
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:6
20:00
19:39
Romanovský chtěl vystřelit a zakopl o mantinel. Míček přebírají hosté.
18:01
Sloníček na středu promáchl přihrávku.
17:40
Novotný ztrácí míček před olomouckou kasou.
16:40
Karáskova střela letěla vysoko nad.
15:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #11 Tomáš Štrbák (1:1).
15:00
Sova prostřelil Galiu pěknou střelou nad ruku a dorovnává náskok hostů.
14:49
Vyloučen hráč #16 Viktor Karásek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:41
Se Samuelovou střelou se Navrátil s přehledem vypořádal.
12:12
Novotný zabránil gólové příležitosti domácích.
11:39
Mikulíkova střela proletěla těsně kolem brány Vítkovic.
10:42
Štrbák ze středu trefuje břevno.
09:39
Hosté zvládli oslabení a již hrají v plném počtu.
09:01
Šmerda blokuje další střelu Olomouce.
08:08
Domácím se daří v přesilovce držet hra na soupeřově polovině.
07:32
Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
06:38
Sova zavezl míček do útočného pásma, ale proti dvojci obránců jej nedokázal udržet.
06:07
Vinárkova střela míří nad kasu.
05:18
Šmerda z dobré pozice přestřelil Navrátilovu bránu.
03:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Ondřej Šimík, asistoval #16 Viktor Karásek (0:1).
03:54
Šimík se ze středu trefil přesně k tyči a vstřeluje první branku dnešního utkání.
02:04
Pecha střílel z dobré pozice nad Galiovu branku.
01:48
Večeřa si posunul míček po mantinelu, ale nedokázal jej udržel. Míček přebírají hosté.
01:01
Mikulík vybojoval standardku v útočném rohu.
00:06
Vítkovice drží míček v úvodu utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Vojtěch Galia; hráči v poli: Dan Peterek, Filip Novotný, Jakub Galia, Nikolas Vizváry, David Slončík
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Matěj Pecha, Tomáš Štrbák, Petr Sova, Tomáš Jelínek, Martin Mikolajek