6:1
- : -
FbC Plzeň

PSN Tatran Střešovice - FbC Plzeň 17:4
5. Daniel Péc, 11. Vít Hrbáček, 12. Marek Hozman, 12. Matěj Čelakovský, 15. Filip Eliáš, 16. Lukáš Macháček, 20. Vojtěch Panuška, 20. Vojtěch Panuška, 20. Matěj Čelakovský, 27. Filip Eliáš, 30. Marek Hozman, 44. Filip Eliáš, 48. Vojtěch Panuška, 55. Vít Soukup, 55. Ondřej Klement, 59. Marek Hozman, 59. Matěj Čelakovský - 6. Vojtěch Mrvík, 22. David Janovský, 35. Matěj Sobek, 49. Matěj Sobek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Adam Draslar 16 - Petr Smazal 31; po třetinách: 9:1, 2:2, 6:1;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Klasická druhá třetina, jinak zápas pod kontrolou. Musím kluky pochválit za chuť dávat góly i za rozhodnutého stavu. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Täuber Jaromír (Trenér):
Naši kluci nehrají moc zápasů proti takové kvalitě, jakou dnes postavil Tatran. V podobných utkáních prostě musíme předvádět jiné výkony, než jsme zvyklí. Kluky chci pochválit za zhruba 40 minut hry, které z naší strany snesly nějaké měřítko a klukům pomohly v rozvoji. Na nás teď je, abychom po zbytek sezony mohli hrát kvalitní zápasy. Děkuji soupeři a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 17:5
60:00
58:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #69 Lukáš Procházka (17:4).
58:45
Krosovka na Čelakovského, který z první vstřeluje gól.
58:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (16:4).
58:07
Hozman získává míček, pokračuje na střed, odkud posílá míček do brány.
55:55
Plzeň teď aktivnější a teď chvilku určují tempo hry hosté.
55:30
Pluhař pálí z půlky - Brejcha blokuje.
54:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Ondřej Klement, asistoval #31 Vít Hrbáček (15:4).
54:27
Klement z pravé strany velkého brankoviště střílí do odkryté brány.
54:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #92 Matěj Čelakovský (14:4).
54:08
Důrazný Soukup v předbrankovém prostoru doráží míček za Smazala.
52:30
Hra nyní pod taktovkou domácích.
50:30
Plzeň je v oslabení důrazná a hra se nyní odehrává na útočné polovině hostů.
49:28
Vyloučen hráč #75 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
48:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (13:4).
48:08
Sobek po příhrávce uklízí míček do odkryté brány.
47:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #4 Filip Eliáš (13:3).
47:53
Panuškova střela těsně nad nohu Smazala, který míček tečoval, ale i tak končí v síti.
45:12
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #5 Marek Hozman.
45:12
Smazal smazal Hozmanův nájezd.
43:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #5 Marek Hozman (12:3).
43:05
Eliáš ve výběhu střílí na vzdálenou tyč a navyšuje náskok domácích.
41:20
Plzeňští v další šanci, přihrávka na volného Šika, který promáchl.
40:60
Plzeň vstupuje do poslední třetiny střelou, kterou Draslar vyráží.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:18
Domácí zavřeli Plzeň na obranné polovině a zasypali Smazala střelami, ten si však se všemi poradil
37:31
36:52
Rychlý protiútok domácích excelentně likvituje plzeňská obrana.
36:42
Péc dostává přihrávku na střed a střílí - Smazal likviduje i tuto šanci domácích.
35:46
Čelakovský ze středu na volného Procházku, který přestřeluje.
34:54
34:53
Rychlý přihrávka Vyčíchla na Sobka, který se prosazuje k zadní tyči.
34:29
Souhra domácí první lajny končí Hozmanovou střelou - Smazal nohou tuto šanci maže.
32:39
Domácí získávají míček a Hozman vybíhá a střílí - míjí.
32:00
Plzeň sice na míčku, ale prostor pro střelu si nemůže najít.
30:41
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
29:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (11:2).
29:42
Panuškova přihrávka zpoza brány se odráží a přeskakuje branku, Hozman před brankou připravený a míček lehce posílá mezi tři tyče.
28:30
Denisov od levého mantinelu střílí - Draslar s klidem čape. Míček stále ve hře, která se přesouvá na druhou polovinu hřiště.
26:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #68 Vojtěch Panuška (10:2).
26:36
Panuška od mantinelu přihrává na Eliáše, který se z hrany mantinelu trefuje do odkryté brány.
25:55
Eliáš vybíhá na střed a posílá bombu na Smazala, který rukou vyráží.
24:25
Šik trefuje skákavý míček, ale Draslar tuto šanci likviduje.
24:07
Malhocký natahuje a míří do horního rohu - bohužel těsně přestřeluje.
22:40
Začátek třetiny naprosto odlišný od konce třetiny první. Jakoby z šatny hostů vyšel zcela jiný tým.
21:15
Šance pro domácí, Smazal vyráží.
21:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 David Janovský, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (9:2).
21:05
Janovský střílí od pravého mantinelu a prosazuje se do pravého horního rohu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:9
20:00
19:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #7 Jakub Lisa (9:1).
19:53
Čelakovský se přesnou trefou prosazuje do rohu na bližší tyč.
19:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #87 Adam Draslar (8:1).
19:32
Dlouhý výhoz Draslara a Panuška střílí z otočky.
19:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (7:1).
19:06
Volný Panuška ze středu pálí. Míček se od tyčky odráží za Smazala.
17:14
Šance pro Plzeň. Přihrávka na volného Šika, který střílí z první - Draslar se stíhá přesunout.
16:42
Hozman od mantinelu střílí - Smazal nohou vyráží.
15:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček, asistoval #7 Jakub Lisa (6:1).
14:30
14:10
Hozman střílí - Denisov blokuje.
14:09
Eliáš střílí od mantinelu k zadní tyči a Tatran navyšuje svůj náskok.
11:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #25 Lukáš Macháček (4:1).
11:53
Čelakovský a jeho famózní backhand.
11:21
11:20
Přihrávka na nabíhajícího Hozmana, který se z malého brankoviště trefuje ze vzduchu.
10:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #53 Daniel Péc (2:1).
10:09
Hrbáček z hrany velkého brankoviště posílá míček za Smazala. Tatran jde do vedení.
09:37
Hrbáček na středu - bohužel přestřeluje.
08:20
Brejk Plzně likviduje Draslar, který si odvážně vyjíždí na kraj brankoviště.
07:40
Draslar pod tlakem. Naštěstí pro domácí, všechny střely zneškodnil.
06:25
Míček putuje mezi domácími, ale střela nepřichází.
05:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #75 David Janovský (1:1).
05:24
Mrvík ze středu posílá bombu k levé tyčce a máme srovnáno.
04:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #92 Matěj Čelakovský (1:0).
04:17
Přihrávka na střed, odkud zakončuje Péc k pravé tyči.
03:38
Vyloučen hráč #75 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
03:30
Přihrávka na střed na nabíhajícího Šika, který ihned střílí. Draslar se teď musel hodně zasnažit, aby tuto střelu zachytil.
02:35
Šik si prohazuje míček pod hráčem a střílí bekhendem - Draslar v klidu chytá.
01:55
Standardka domácích, kterou zneškodnil Denisov.
01:20
Křepinský a jeho otočka - Tatran opět na útočné polovině.
01:00
První střela dnešního dne v podání Čelakovského, Smazal rukou zasahuje.
00:01
Úvodní buly pro Plzeň, která je ovšem ihned pod tlakem a Panuška ve vyhraném souboji získává míček pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Petr Smazal; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Vojtěch Mrvík, Vítek Vyčíchlo, Matěj Sobek
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Marek Hozman, Filip Eliáš, Vojtěch Panuška, Vojtěch Kún, Michal Antonín Malhocký