2:1
0:1
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5p
12. Václav Khek, 19. Tomáš Holeček, 48. Jaromír Täuber, 55. Josef Tomášek - 18. Lukáš Vlach, 22. René Slezák, 26. René Slezák, 52. Vít Máček, 61. Jonáš Kůra; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 119; zásahy brankářů: Jan Král 24 - Ondřej Kolajta 17; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 0:2
60:36
60:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (4:5).
59:24
Vyloučen hráč #11 David Kozelka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
58:27
Královi pomohla branková konstrukce.
58:06
Po Buchtově skvělém bloku následovalo vyhození od Kozelky.
57:10
Skvělá obrana domácích získala míček a donutila soupeře faulovat.
56:48
Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek bez asistence (4:4).
54:56
Domácí skvělým presinkem přiměli hostujícího hráče k chybě, míček se odazil před branku a Tomášek už měl lehkou práci.
54:07
Hosté se snaží držet míček na svých čepelích, domácí jim to ale svým napadáním nedovolují.
52:51
Po faulu hostů rozehrávali domácí, Zábranova střela ale skončila jen na vnější síťce.
52:10
Hra se přelévá ze strany na stranu.
51:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #96 René Slezák (3:4).
51:15
Hosté opět odskakují do jednobrankového vedení.
49:32
Po střele Plachého poskakoval míček před brankou hostí, Kozelka ho ale bohužel pro domácí netrefil.
49:00
Utkání začíná nabírat na obrátkách.
47:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber bez asistence (3:3).
47:14
Hostující hráč fauloval na středu a byl vyloučen. Na trestné lavici se ale moc neohřál, protože Tauber z následné rozehrávky přesně trefil mezeru v bloku a srovnal stav na 3:3.
47:13
Vyloučen hráč #76 Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
46:25
Khek se dostal do nadějné pozice, hosté se ale stihli včas vrátit.
45:50
Vošta střílel od levého mantinelu, střela mu ale nesedla podle jeho představ.
45:06
Tomášek sám před brankou zkoučel přelobovat brankáře, ten se ale nachytat nenechal.
44:21
Výborný obraný zákrok Tomáška, míček ale vyskočil za mantinel, a proto zůstanou na míčku.
42:45
Malý vystřelil od poloviny a jeho střela byl nebezpečně ztečována, zamířila ale jen těsně vedle tyče.
41:20
Domácí hrají v plém počtu a začíná tak jejich přesilovka.
40:56
Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny pro hosty, kteří pokračují v přesilové hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
39:20
Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
39:20
Těsně před koncem 2. třetiny dostávají hosté další výhodu přesilové hry.
38:54
Němeček skvěle zakročil proti rozvíjející se akci hostů.
36:39
Domácí zaskočili hosty rychle rozehranou standartkou, branku z ní ale nevstřelili.
35:14
Proti domácí střele vystoupil blok, přes který se tento pokus nedostal.
33:49
Malý skvěle přečetl úmsl hostujícího hráče a získal míček.
32:35
Hejzlar vyslal nebezpečnou střelu na branku hostů, brankář byl ale připraven.
32:05
Po výborném napadání si Plzenští mohou opět užívat držení míčku.
31:25
Král vykryl jak střelu, tak i dorážku hostujícího hráče.
30:46
Tauber se skvěle uvolnil, byl ale zastaven u mantinelu.
28:17
Dobře shraná akce domácích končí zblokovanou střelou.
27:12
Po nedorozumění v roehrávce domácích se hosté ujímají míčku.
26:10
Plachý míří těsně vedle pravé tyče brněnské branky.
25:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #41 Lukáš Vlach (2:3).
25:00
Hosté vystihli chybu domácích a situaci 3 na 1 vyřešili ukázkově do prázdné branky.
23:31
Po faulu domácích Hattrick sehrál rychlou kobinaci, ke střele ale nedošlo.
22:59
Domácí v obrovské příležitosti selhali v zakončení.
22:03
Hostující hráč byl vybídnut nahrávkou před branku, míček ale v těžké pozici netrefil.
21:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #25 Martin Nagy (2:2).
21:25
Hosté využívají přesilovku a srovnávají tak skóre zápasu.
20:51
Hostující střelu kryje Král maskou.
20:01
Po úvodním buly 2. třetiny následoval faul na domácícho hráče.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
19:46
Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
18:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček, asistoval #11 David Kozelka (2:1).
18:00
Přesně v čase kdy se hosté vraceli do plného počtu vyrovnali, ale hned o šest vteřin později se domácí dostávají zpět do vedení.
17:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #74 Matyáš Kůra (1:1).
16:52
Velká šance domácích, výborně ale zakročil brankář.
15:54
Vyloučen hráč #12 Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
15:54
Ve vlastním oslabení získal míček Tomášek a byl faulován, uvidíme tak hru čtyři proti čtyřem.
14:53
Vyloučen hráč #95 Jakub Hejzlar družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky.
13:37
Střela hostů zblokována, míček končí za mantinelem a rozehrávat budou hosté.
12:40
Šebek skvělým blokem zamezil téměř jasnému gólu.
11:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #3 Václav Khek, asistoval #39 Václav Zábran (1:0).
11:55
Po skvělé kombinaci na jeden dotek se domácí ujímají vedení.
10:06
Malého střela mířila sice nadějně na branku, brankář ale měl perfektní výhled, a proto si s tímto pokusem hravě poradil.
09:31
Plachý chtěl prověřit hostujícího brankáře, střela z levého mantinelu ale těsně přeletěla branku.
08:00
Hosté těží z chyb v rozehrávce domácích, už se jim naskytly tři šance, žádná z nich však v brance domácích neskončila.
06:31
Hostující hráč viděl místo na středu a pokoušel se z něho zakončit, střela mu ale nesedla a končí vysoko nad brankou.
05:29
Hosté budou po faulu rozehrávat od levého mantinelu, oba týmy využívají přerušení a střídají.
04:39
Domácí opět získávají díky svému presinku míček.
04:05
Plachý uklidňuje hru, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.
03:08
Dobré napadání domácích přineslo své ovoce a získávají míček.
01:36
Po chybě v rozehrávce domácích měli hosté šanci v podobě přečíslení dva na jednoho, se zakončením ale Král neměl nejmenší problém.
00:04
Hned po úvodním buly skončil míček v zámezí a rozehrávat budou hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Jiří Hájek, Jonáš Kůra, Vít Máček, René Slezák, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Jan Král; hráči v poli: Matěj Šebek, Matěj Vošta, Tomáš Němeček, Štěpán Plachý, Jaromír Täuber
00:00
Krásný nedělní podvečer dámy a pánové, vítejte u online přenosu z utkání 2. kola 1. ligy mužů mezi FbC Plzeň a FBŠ Hummel Hattrick Brno. Pro domácí tým se jedná o první prvoligové domácí po 11 letech. V prvním kola vydřela Plzeň bod na horké půdě v Ústí a dnes bude chtít na tento výsledek navázat. Hattrick oproti tomu dokázal bodovat naplno když si v městském derby poradil s Bulldogs. Čeká nás tedy velice zajímavé utkání, které začíná zhruba za 20 minut.