0:3
4:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:5
41. Dominik Hubl, 43. Dominik Hubl, 44. Tomáš Elbl, 46. David Radošovský - 13. Štěpán Kouřil, 29. Michal Konrád, 30. Martin Karpíšek, 34. Michal Konrád, 56. Michal Konrád; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Tomáš Petr 18 - Matyáš Krupa 16; po třetinách: 0:1, 0:3, 4:1;
58:27
Zbořil si to zatím nahráva s Bouškou, mají čas. Hosté nevyužili tuto možnost, zbývá méně než minuta.
57:18
Domácí to budou mít velice těžké, dostali gól po krásné akci na 5:4, a navíc budou hrát oslabení.
57:04
Vyloučen hráč #13 Matyáš Gryz družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
55:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #98 Martin Kadlec (4:5).
55:29
Hra přerušena, jeden z domácích borců tvrdě dopadl na hrací plochu, ale bude v pořádku. Hra se začíná přiostřovat. Před bránou hostí další nedovolený útok, ale pouze standardní situace pro domácí.
54:51
Míček je velice neposedný, ani jedno mužstvo ho nemůže zkrotit.
53:27
Blana(Letka) brání Černocha a dělá to dobře, nepustil ho k vážnější situaci. Skvělé zasáhl i Čech, směrem dozadu výborná práce od domácího mužstva.
52:01
Petr reflexivně zasáhl, toto byl důležitý zákrok.
48:13
Zach(Letka) střílel, ale rána neměla moc razance, takže golman neměl s touto střelou žádný problém. Aktuálně se hosté oklepali a více napadají a pouští se směr brána domácích.
47:23
Domácí mají rozehrávku z rohu a vyšlou nové síly. Na druhé straně Konrád šel praktický sám na brankáře, ale netrefil bránu, tady by to mohlo hosty mrzet, že netrefil bránu.
46:08
Tak tomu se říká výborný nebo spíše excelentí vstup do třetí třetiny, během 5 minut čtyři góly a domácí jsou hladoví po dalším gólu, ale nesmíme zapománat i na zadní vrátka, tam ale skvěle zasáhl Petr.
45:42
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 David Radošovský, asistoval #2 Vojtěch Blana (4:4).
43:45
Výborný příval energie od domácího mužstva. Kahánek na Slaběňáka ten bojuje u mantinelu a snaží se najít volného hráče před bránou.
43:43
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
43:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #47 Tomáš Elbl, asistoval #21 Radim Kahánek (3:4).
43:33
Domácí rozhodně nevýšili tempo hry. Dva rychlé góly by je mohli nakopnout ještě víc.
42:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #93 Jiří Šrámek (2:4).
41:30
Domácí se dočkali prvního gólu v přesilové hře. Uvidíme zda je nakopne tolik, aby vyrovnali.
40:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #15 Ondřej Čech (1:4).
40:01
Domácí začínají třetí třetinu ve výhodě jednoho muže.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
39:52
Vyloučen hráč #26 Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
38:44
Hubl(Letka) krásna střela ke vzdálenější tyči, ale golman stihl natáhnou svou ruku.
37:22
Černoch(Brno) mohl navýšit skóre svého týmu, ale tady krásně si povyjel proti němu domácí golman Petr.
36:33
Domácím toho moc dneska nevychází. Špatné přihrávky na paty. Hosté výborně brání a nepouštějí Letku do vyložených šancí. Hodně střel je zblokováno.
33:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #23 Václav Černoch (0:4).
32:55
Domácí navíc mají další osabení. Zatím to zvládají dobře, momentálně se hraje za bránou golmana hostí.
32:16
Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
32:00
Dva rychlé góly Brna hodně položil domácí tým.
29:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek bez asistence (0:3).
28:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád bez asistence (0:2).
27:05
Rychlý protiútok Brna. Šmíd pálil z první, ale střela letěla mimo. Blana(Letka) v největší šanci zápasu, ale bohužel golmán se rozstáhl jak široký, tak dlouhý a nedovolil vyrvnání.
24:22
Šincl(Letka) chtěl vyslat do útoku Hranického, ale dostal přihrávku moc dopředu, takže z této akce nic nebylo.
23:55
Domácí nevyužívají ani druhou přesilovku.
23:33
Šincl(Letka) měl dobrou palebnou pozici, ale zatím to domácí stříli do prostoru kde dosáhne brankář, chtělo by to více seřídit mířidla.
22:10
Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
22:00
Slaběňák(Letka) prokouzl kolem mantinelu a vynutil si na sebe faul.
20:01
Druhá třetina právě začala. Letka určitě bude chtít něco udělat se zápasem, tak uvidíme.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:11
20:00
19:33
Střelecky se domácí velkmi trápí, tady bude hodně potřeba se zlepšit ve zbývajících třetinách zápasu.
16:19
Videman(Brno) chtěl proklouznout mezi dvěma obránci Letky, ale ti ho stihli vyrušit v jeho střele. Obrovská šance Letky. Hubl šel se Slaběňákem proti jednomu obrácni, ale nevyřešili to úplně ideálně, Hubl byl už ve velké úhlu, takže branka nepadla.
15:12
Filip(Letka) dostal nabito, ale střelu si golman hostí pohlídal. Letka nevyužila přesilovku. Z jedné střely na bránu by byl úspěch vstřelit gól.
14:22
Hosté proměnili přesilovou hru a stejnou šanci mají i domácí
13:16
Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
12:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (0:1).
11:50
Vyloučen hráč #2 Vojtěch Blana družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
11:44
Guliveři mají výhodu v 6 lidech, jeden z hráčů Letky půjde na trestnou lavici
10:11
Jde vidět, že s příchodem desáté minuty první třetiny se oba týmy dostávají do tempa.  Guliveři začínají vystrkovat drápy a první lajna obstřeluje domácího brankáře.
06:00
Slaběňák(Letka) předvedl důraznou hru v rohu hřiště. West(Letka) střela ze střední vzdálenosti, ale moc dobře umístěna nebyla s tímto neměl golman žádné problémy.
05:33
Zach vracel zpátky, ale špatně se podíval a míček letěl na domácího golmana, naštěstí tato vracečka nebyla prudká.
04:15
Filip(Letka) velmi sympatický boj o míček. Letka rozhodně více drží míček na svých holích, ale zatím chybí dobré zakončení.
03:33
Černoch(Brno) ostrá střela a vypadalo to, že od golmana, který zareagoval na poslední chvíli orazítkovala ještě tyč tato střela.
02:00
Zatím velmi vlažný začátek od obou mužstev. Hubl(Letka) šel mezi čtyři hráče, tam ale nenaše úspěch.
01:22
První akce domácích Vojáček obešel kolem mantinelu a pokusil se zakočnit, ale střela mu sjela z čepele.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Radek Novotný, Václav Černoch, Adam Bouška, Jan Videman, Martin Karpíšek
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Petr West, Ondřej Čech, Daniel Filip, Vojtěch Blana, Jan Vojáček
00:00
Už jen pár hodin nás dělí od dalšího zápasu. Dočkají se domáci konečně zápasu za tři body ?