- : -
FbC Plzeň
TROOPERS

FbC Plzeň - TROOPERS 7:4
3. Tomáš Holeček, 9. Tomáš Němeček, 22. Josef Tomášek, 23. Matěj Vošta, 43. Vít Malý, 50. Matěj Čelakovský, 57. Tomáš Němeček - 8. Jan Daler, 18. Petr Voltner, 26. Petr Voltner, 59. Jiří Koutný; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Martin Bezděk 17 - Michal Melichar 23; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:1;
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
58:34
Nepovedená střela hostů končí za mantinelem, rozehrávat budou domácí.
58:12
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #38 Jan Grábl (7:4).
56:47
Hosté odvolávají brankáře a zkouší hru v šesti.
56:40
Timeout TROOPERS
56:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #22 Štěpán Plachý (7:3).
56:06
Němeček s Plachým si rychle vyměnili balonek a první jmenovaný následně přesně trefil do poloodkryté části branky.
55:20
Horažďovského střela zblokována, domácí ale zůstanou v držení míčku.
54:28
Tauber vystoupil proti hostujícímu hráči a zablokoval jeho pokus.
52:29
Tauberův další výborný obraný zákrok, po kterém odzbrojil protihráče.
51:28
Winter fauloval u pravého mantinelu, z následné rozehrávky ale hosté nic nevytěžili.
50:29
Jedovatá střela Plachého, brankář Troopers ale připraven.
49:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #73 Josef Tomášek (6:3).
49:40
Čelakovský ukázal svoje neskutečné kvality ve střelbě, a od mantinelu vymetl pavučinky branky hostů.
48:59
Vošta zkusil trefit skákající míček backhandem, jeho střela ale mířila až ke stropu haly.
47:34
Čelakovský se vrátil z trestné lavice, dostal se k němu míček a perfektní nahrávkou prohodil bránícího hráče, Tomášek ale brankáře ani na dvakrát nepřekonal.
46:21
Domácí vyhazují a střídají celou obranou čtyřku.
45:53
Šebek v oslabení předvedl skvělý předskok, na míčku ale zůstávají hosté.
45:24
Vyloučen hráč #90 Matěj Čelakovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
44:23
Hosté si vypracovali slušnou šanci, selhali ale v koncovce.
43:46
Winter byl faulován v rohu, oba týmy využívají přerušení a střídají.
43:00
Malý trefuje přesně k tyči a zvyšuje tak vedení domácích.
42:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #21 Filip Nový (5:3).
42:34
Tauber skvěle zahrál tělem a nahazovaný míček si tak zpracoval přímo na florbalku.
42:04
Po nepovedené střele hostů budou rozehrávat domácí.
40:01
Jako první ve třetí třetině si míček užijí domácí.
37:26
Obrovská šance domácích, Holeček střílel úplně sám od pravého mantinelu, brankář ale předvedl fantastický zákrok a zabránil tak prakticky jasnému gólu.
35:37
Bezděk předvedl skvělý zákrok po rozehrávce hostů ze středu, Tauber následně odváží míček do bezpečí.
34:18
Nový si nejprve šikovně obhodil bránící hráče a následně zakončil, se střelou ale brankář neměl větší problémy.
33:26
Vošta střílel od levého mantinelu, jeho pokus byl ale zblokován a končí mimo hrací plochu.
32:11
Další protiútok domácích, tentokrát Vošta v těžké pozici sice zvládl zakončit, ale střela neměla ani razanci, ani umístění, a proto si s ní brankář poradil.
30:57
Winter zkusil napadat, teď už se ale stahuje a po náročném střídání za něj naskakuje čerstvý hráč.
29:33
Tomášek skvěle zakročil proti hráči připravujícímu se na střelu.
28:34
Kuneš získal míček a výborně ho vyvezl na útočnou polovinu, tam byl ale zdvojen a míček už mají zase hosté.
27:49
Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (4:3).
25:49
Voltner po křižné nahrávce procedil míček mezi nohama Bezděka a snižuje tak na rozdíl jedné branky.
24:39
Obrovské štěstí domácích, když hosté rychle rozehráli standartku z rohu a po střele ze středu se rozezvonila tyčka za Bezděkem.
23:05
Čelakovský předvedl svou extratřídu, když si převzal míček u levého mantinelu na obrané polovině a dostal se až k zakončení ze středu, to ale bylo zablokované.
22:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #22 Štěpán Plachý (4:2).
22:29
Vošta využívá nahrávku Plachého a domácí tak vedou od dvě branky.
21:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #81 Vít Malý (3:2).
21:11
Tomášek hned na začátku třetiny vrací domácím vedení.
20:50
Domácí využívají výhody držení míčku a střídají.
18:43
Malhocký skvělým obraným zákrokem získal míček zpět pro domácí.
17:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #8 Vít Mlejnek (2:2).
17:15
Po faulu domácích na útočné polovině hosté rychle rozehráli, Voltner zůstal zapomenutý za domácí obranou a poté už měl lehkou práci.
15:58
Tentokrát už se domácím napadání povedlo naplno, a získávají tak míček.
13:32
Opět dobrý tlak domácích, hosté měli tentokrát štěstí a míček se jim odrazil zpět na florbalky, a mohou tak pokračovat v rozehrávce.
11:18
Kozelka skvěle získal míček u levého mantinelu a snažil se najít Holečka před brankou, naneštěstí pro domácí Holečkovi ale chyběl kousek, aby se k míčku dostal.
09:40
Jeden z hostujících hráčů se ocitl úplně sám před brankou, Bezděk ale předvedl neuvěřitelný zákrok, a udržel tak vedení domácích.
08:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #62 Matěj Vošta (2:1).
08:02
Němeček odpovídá necelou minutu po vyrovnání přesnou střelou k levé tyči.
07:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler bez asistence (1:1).
07:08
Hosté využívají přesnou střelu početní převahu a vyrovnávají tak na 1:1.
06:15
Hosté hrají v plném počtu a začíná jejich přesilová hra.
05:58
Vyloučen hráč #90 Matěj Čelakovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
04:15
Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
04:15
Po faulu Dalera mají výhodu přesilové hry jako první v zápase domácí.
03:49
Chyba v rozehrávce hostů, Kozelkovi bohužel pro domácí sjel míček.
02:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček, asistoval #11 David Kozelka (1:0).
02:07
Domácí získali míček na vlastní polovině, okamžitě přešli do protiútoku na jehož konci stál Holeček před prázdnou brankou a nemýlil se.
00:06
Hned po úvodním buly se hosté málem dostali do zakončení, Tauber ale včas zakročil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Petr Voltner, Petr Kadlec, Daniel Minich, Jan Grábl
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Matěj Vošta, Tomáš Němeček, Štěpán Plachý, Matěj Šebek, Jaromír Täuber
00:00
Dobrý podvečer, vítejte na online přenosu utkání 4. kola 1. ligy mužů, ve kterém se střetne domácí Fbc Plzeň proti brněnským Troopers. Zápas začne přibližně za 15 minut.