2:2
1:0
TROOPERS

TROOPERS - FBC Štíři Č. Budějovice 8:7p
9. Jan Daler, 19. Jiří Koutný, 25. Jiří Knotek, 32. Jiří Knotek, 40. Daniel Budík, 45. Jiří Knotek, 49. Jiří Koutný, 63. Tomáš Pavla - 18. Matyáš Sirotek, 19. Tomáš Hanák, 33. Jiří Koklar, 34. Matyáš Sirotek, 35. Tomáš Hanák, 47. Tomáš Hanák, 50. Tomáš Hanák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Chrást 22 - Tomáš Švehla 21; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2, 1:0;
Komentář domácích:
Rozhovor s nejlepším hráčem domácích Jirkou Knotkem a trenérem Ivošem Bartkem si můžete pustit zde: https://youtu.be/B5id4Goh6ak
Komentář hostů:
Rozhovor s nejlepším hráčem hostů Tomášem Hanákem a trenérem Jakubem Jungem si můžete pustit zde: https://youtu.be/I7OV3RoqabQ
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
62:46
62:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #66 Daniel Minich (8:7).
62:46
Tomáš Pavla rozhoduje dorážkou utkání a tak body zůstavají v Telnici (Tuřanech).
62:30
Balónek získali Budějovice a je na nich předvést nějakou kreativitu.
61:44
Balónek zatím kontrolují hráči Telnice a nikam se neženou.
60:01
Čeká nás pětiminutové prodloužení 3 na 3.
58:00
Na pohled je zápas celkem zajímavý i když se v podstatě na hřišti nic moc neděje. Hraje se na dvě brány a oba týmy mají k vítězství stejně blízko.
50:17
Grábl krásně vyslal do šance Minicha, ten ale v rychlosti nedokázal přesně zakončit.
49:18
A Hanák svým čtvrtým zásahem opět srovnává skóre, jestli to takhle půjde dál, tak tady budeme dlouho.
49:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #17 Dominik Vlček (7:7).
48:52
Daler toto vrážení provedl tak okatě že to bylo vidět až z Ameriky a oslabil tak svůj tým.
48:51
Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #28 Jiří Knotek (7:6).
46:05
Buď si tento volný úder Telnice opět špatně rozebrala a nebo to Budějovice zahrávají fakt geniálně, nic mezi tím....
46:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #40 Daniel Drobiš (6:6).
45:52
Zatím nejlepší výkon Štírů ve třetí třetině předvádí jejich střídačka, která neúnavně tříská do mantinelů a vytváří tak vzkutku nepopsatelnou atmosféru.
44:18
Po závaru před brankou hostí Knotek na čtvrtý pokus dopravil míček za brankářova záda.
44:17
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #66 Daniel Minich (6:5).
43:30
Hra ve třetí třetině zatím plyne jak Nord Stream 2, jen zřídka vidíme nějaké přerušení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:13
40:00
39:07
Budík nahecován vyloučením opět srovnal zobáčky vah.
39:06
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #17 Martin Vespalec (5:5).
36:48
Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
34:49
Štíři otáčejí průběh zápasu otočili a využívají hluchého místa ve výkonu domácích.
34:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #22 Matyáš Sirotek (4:5).
33:32
A máme opět srovnáno. Přihrávky zpoza brány přes malé brankoviště evidentně dělají problémy Troopers napříč všemi mužskými týmy.
33:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #40 Daniel Drobiš (4:4).
32:06
Zmatků v domácím brankovišti využil Koklar a Budějovice opět rychle odpovídají na změnu skóre.
32:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #17 Dominik Vlček (4:3).
31:32
A přesně proto se Knotkovi říká "sypač", vysypal to z otočky naprosto přesně.
31:31
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek bez asistence (4:2).
29:41
Voltner krásně krosem našel volného Beránka, ale ten bohužel osamocen před prázdnou bránou promáchl.
27:50
Štíři běželi dva na jednoho ale opět si vylámali zuby na Chrástovi.
26:45
Chrást předvedl zákrok jak z učebnice Lva Jašina.
24:59
Není Knotek jako Knotek, jeden střílí góly, druhej si tu hraje s kelenem.
24:58
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (3:2).
24:24
Vyloučen hráč #97 Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
22:45
Po střele Kadlece zazvonila tyč a z následného breaku podržel domácí Chrást.
21:13
Hezká kombinace domácích na jejímž konci střílel Kadlec jen těsně vedle.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:11
20:00
19:55
Jestli se dneska někdo nepotkal s formou tak je to obránce Michálek.
18:18
Chtěl jsem napsat že díky nájezdu Koutného, který balónek za záda gólmana doslova procedil, Troopers rychle zareagovali na inkasovaný gól. No ale jak se říká každý chvilku tahá pilku a je opět srovnáno.
18:17
18:12
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný z trestného střílení (2:1).
17:16
17:16
Rychle rozehraný trestný úder Štírů, který Troopers vyloženě zaspali a doslova nechali Budějovice skórovat.
15:24
Hraje se pořád nahoru dolů, ve hře je spousta chyb a nepřesností. Zatím to vypadá že se Troopers přizpůsobili Štírům a snaží se s nimi hrát běhavý florbal.
10:19
Brožek vypálil od půlicí čáry těsně nad.
08:17
Levák Bob domácího týmu má na kontě první zářez, kdy se zakončením neváhal a poslal to gólmanovi nad pravé rameno.
08:16
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #29 Petr Voltner (1:0).
08:05
Koutný si mohl otevřít střelecký účet, ale jeho střela do prázdné brány byla zblokována, následně dostal loktem.
05:30
První jedovatou střelu Troopers vyslal z půlící čáry Grábl.
03:08
Zápas je zatím nahoru dolů bez výraznějších šancí.
00:44
Máme za sebou necelou minutu zápasu a z tribuny už se ozvývají ohlasy k vývoji zápasu.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí Troopers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Tomáš Brožek, Daniel Drobiš, Tomáš Hanák, Matyáš Sirotek, Petr Žáček
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Ondřej Beránek, Daniel Minich, Jiří Koutný, Jiří Knotek, Jan Grábl