2:0
1:0
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 5:4p
27. David Kozelka, 30. David Kozelka, 44. Vít Malý, 45. David Kozelka, 61. Vít Malý - 25. Dominik Vlček, 26. Matyáš Sirotek, 31. Dominik Vlček, 39. Tomáš Hanák; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jan Král 21 - Martin Hanousek 28; po třetinách: 0:0, 2:4, 2:0, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
60:44
60:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #68 Matěj Šebek (5:4).
58:55
Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:55
Vlček přesekl Krále přes prsty a domácí tak budou hrát přesilovku.
58:05
Kozelka našel nahrávkou od levého mantinelu Kuneše, jeho střela ale byla zblokovaná a končí za mantinelem.
56:39
Po dobrém napadání domácích se Tomáček dostal do velké šance, Hanousek ale proti jeho střele vytrčil ruku, a udržel tak remízový stav.
55:30
Hostující nahrávka vzduchem přeskočila mantinel u střídačky domácích, a ti tak budou rozehrávat.
54:36
Po nedorozumění domácích v rozehrávce se hosté dostali k zakončení, to ale letělo vysoko nad Královu branku.
53:29
Po faulu domácích budou mít Štíři k dispozici rozehrávku od střídačky domácího týmu.
51:21
Malhocký se skvěle dostal z tlaku dvou protihráčů, míček přenechal spoluhráči a střídá.
50:31
Po střele Kuneše následoval okamžitě dlouhý výhoz Hanouska, ten ale skvěle sbírá Šebek.
49:05
Hanák už se chystal vystřelit, Kuneš ho ale stihl zastavit, balonek se odráží mimo hrací plochu a na míčku zůstanou hosté.
46:26
Malhocký skvělým zákrokem obral protihráče v rohu, z následného protiútoku Čelakovský trefil helmu brankáře.
45:43
Brožkova střela od půlky zblokována, hosté zůstávají v držení míčku.
44:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (4:4).
44:03
Domácí na sebe nalepili dva rychlé góly v krátkém časovém rozmezí, a srovnívají tak stav zápasu.
43:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #90 Matěj Čelakovský (3:4).
43:03
Hanákovu vzdušnou nahrávku málem omylem protečoval Horažďovský za záda Krále, ten se ale naštěstí pro domácí zvládl rychle zkoordinovat.
41:39
Vyloučen hráč #98 Michal Antonín Malhocký družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
41:39
Po Malhockého faulu v rohu si hosté zahrají další přesilovou hru, již třetí v zápase.
40:45
Po faulu na Čelakovského oba týmy střídají.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny i tentokrát vítězně pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
38:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #38 Michal Matějček (2:4).
38:05
Hosté necelé dvě minuty před koncem druhé třetiny odskakují do vedení o dvě branky.
36:55
Další rychlá kombinace na straně domácích, Zábranovu střelu si ale brankář pohlídal.
35:19
Čelakovský předvedl svojí skvělou techniku při kličce od mantinelu, druhý hráč ho ale těsně před střelou odzbrojil.
34:06
Hosté zahráli oslabení výborně, a domácí v druhé minutě jejich přesilovky prakticky k ničemu nepustili.
33:21
Drobiš okamžitě po zisku vyhazuje.
32:06
Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky.
32:06
Po faulu Vlčka si první přesilovou hru v zápase zahrají i domácí.
31:23
Po faulu jednoho z hostů bude následovat vyloučení, to je ale zatím vzhledem k tomu, že domácí drží míček odložené.
30:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #18 Jiří Koklar (2:3).
30:22
Hosté, konkrétně Vlček, rychle odpovídají, a berou si tak vedení zpět.
29:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #90 Matěj Čelakovský (2:2).
29:31
Čelakovský si hned ve svém prvním střídání v zápase připisuje asistenci, Kozelka se porosazuje již podruhé, a tak domácí srovnávají.
28:40
Hra nyní probíhá ve velmi vysokém tempu a vidíme spousty šancí na obou stranách.
27:16
Nahození Zábrana se snažil do branky umístit Kuneš, brankář hostů ale na brankové čáře zastavil míček fantastickým zákrokem pravou rukou, a drží tak jednobrankový náskok hostí.
26:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #29 Vlastimil Buchta (1:2).
26:19
Kozelka rychle odpovídá a stahuje tak náskok hostů zpět na jednu branku.
25:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #21 Petr Žáček (0:2).
25:49
Sirotek si po asistenci připisuje i gól, a posouvá tak svůj tým do dvoubrankového vedení.
24:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #22 Matyáš Sirotek (0:1).
24:04
Po nahrávce Sirotka otevírá skóre zápasu střelou k přední tyči Vlček.
23:37
Po faulu Vošty měli hosté rozehrávku, kterou zahráli nacvičenou situací a dostali se až k zakončení, to ale zlikvidoval Král.
23:02
Holeček s Kozelkou sice z napadání získali míček, jeden z nich ale fauloval a tak na míčku zůstanou hosté.
22:22
Kuneš rychlou nahrávkou vysunul Zábrana do protiútoku, ten ale těsně přestřeluje.
21:50
Winter faulován v útočném rohu, oba týmy využívají přerušení a střídají.
20:54
Chyby v rozehrávce domácích mohl využít Strouhal, střela mu ale nesedla.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny opět pro hosty, kteří pokračují v přesilovce.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
19:31
Hanák opět vystřelil, tentokrát jeho střelu vykryl Král helmou.
19:18
Zábran zablokoval střelu Hanáka.
18:26
Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:26
Domácí jsou již podruhé vyloučeni za stejný přestupek, tentokrát fauloval Horažďovský.
16:47
Tauber uklidňuje hru a umožňuje tak spoluhráčům vystřídat.
14:21
Dědič se Strouhalem si rychle vyměnili míček a první zmiňovaný poté vystřelil, Král si ale s touto střelou hravě poradil.
13:04
Plachý zlomil florbalku a tak měli hosté chvíli výhodu hry 5 na 3, Kuneš ale rychle Plachého vystřídal, a navíc hned zblokoval nahrávku hostů.
12:41
Hanák tvrdou střelou orazítkoval horní tyč.
12:04
Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
12:04
Po faulu Nového si jako první přesilovou hru zahrají hosté.
11:35
Vlček vyzkoušel překvapivou střelou Krále, ten byl ale připraven.
10:18
Kozelka fauloval při napadání a hosté tak budou rozehrávat od své střídačky.
08:59
Kuneš se Zábranem napadali Dědiče, ten se ale nenechal znervóznit a vklidu nahrál spoluhráči, který uklidnil hru.
08:02
Horažďovský si skákající míček u pravého mantinelu výborně převzal, a donutil protihráče faulovat.
07:04
Sirotek nahrával spoluhráči z první do rohu, ten ale nezpracoval míček a tak budou držet míček domácí.
05:57
Buchta si počkal, až protihráč odkryje míček, o který ho následně obral.
04:16
Voštovi projela přihrávka vedle čepele, a Strouhal tak v klidu sbírá míček.
03:15
Malý zkusil vystřelit, Drobiš ale jeho pokus zablokoval.
01:14
Po špatném zpracování jednoho z domácích se hosté dostali k míčku, Zábran ale okamžitě zareagoval, a díky jeho zisku si berou domácí míček zpět.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Tomáš Brožek, Daniel Drobiš, Michal Matějček, Tomáš Hanák, Lukáš Froněk
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jiří Winter, Matěj Vošta, Štěpán Plachý, Jaromír Täuber, Matěj Šebek
00:00
Krásný nedělní podvečer, vítejte na utkání 6. kola 1. ligy mužů, ve kterém domácí Fbc Plzeň vyzvou budějovické Štíry. České Budějovice mají v tabulce před domácími náskok pouze jeden bod, tím pádem máme o zápletku dnešního zápasu postaráno. Utkání začne přibližně za 10 minut.