2:0
2:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice 6:3
18. Ondřej Macháček, 20. Ondřej Macháček, 27. Adam Jakubský, 32. Matěj Mikšovský, 46. Ondřej Macháček, 54. Daniel Kříž - 41. Václav Kramel, 46. Václav Kramel, 60. Jan Sedlák; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 19 - Aleš Zetek 24; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:3;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Důležitý vítězný vztup do sezony pro náš nově vytvořený tým. V zápase bylo spousta pozitivních situací ale i mnoho chyb, což vzhledem k věkovému složení týmu je normální. Víme na čem máme pracovat a věřím, že postupně budeme ještě lepší a lepší. Jdeme krok za krokem po naší cestě. Díky fanouškům za podporu!!!
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Bohorovnost a příliš mnoho chyb na středu a v rozehrávce. Goly jsme soupeři nosili doslova na zlatém podnose. A když to nešlo dali jsme si je sami. Ve třetí třetině jsme konečně podali soustředění výkon, ale hrát jednu třetinu je málo. Příště budeme lepší. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #16 Adam Hájek (6:3).
53:13
Ukázkový vlastenec, který byl nakonec uznán Křížovi!
53:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #47 Ondřej Macháček (6:2).
51:20
Hosté střílí ze všech pozic, ale na Skalického nemůžou vyzrát
50:45
Rázl skvěle vyvezl míček do útočného pásma a vybojoval úder
48:50
Skalický zaznamenal další důležitý zákrok!
47:50
Náchod drží balónek na svých čepelích a kontroluje hru
45:53
Hosté rychle odpovídají
45:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #12 Daniel Goll (5:2).
45:13
Hattrick hero Macháček kompletuje svůj hattrick!
45:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (5:1).
40:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #3 Lukáš Zadák (4:1).
40:01
Úvodní bule pro Orku
40:00
40:00
Dnešní utkání sleduje 103 diváků! Děkujeme!
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:05
Hosté kombinují na vlastní polovině a nedaří se jim dostat přes skvěle fungující náchodskou obranu
31:25
Náchod využívá přesilovku a vede už 4:0!
31:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (4:0).
29:57
Další vyhrocený zákrok a Náchod bude hrát 2 minuty v početní výhodě!
29:56
Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:15
Zápas se začíná vyhrocovat, hlavně ze strany hostů
26:16
Náchod se dostává do tříbrankového vedení po povedené rozehrávce volného úderu!
26:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #58 Marek Svoboda (3:0).
19:57
Souhra stejných hráčů a Náchod dává góla do šatny!
19:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:0).
18:45
Hosté neproměnili 2 obrovské šance za sebou
17:07
Skvělá souhra Kříž-Macháček a Náchod se dostává do vedení!
17:06
16:30
Jirásek střílel z dobrého prostoru, ale ani jeho nový účet mu nepomohl dostat míček do branky