1:3
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Prague Tigers 4:5
20. Lukáš Porazil, 32. Jakub Mikolášek, 46. Hynek Mošna, 52. Pavel Šimeček - 1. Jan Wojnar, 10. Thomas Heřmanský, 33. Vojtěch Řádek, 35. Zbyšek Piták, 40. Šimon Masár; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 6:5 + Jan Wojnar OS; využití: 0:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Jiří Cisler 13 - Pavel Dundr 28; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Myslím, že diváci viděli kvalitní florbal, kde oba týmy byly velmi šikovné v útočné fázi. Postupem času jsme se dostávali víc a víc do zápasu, ale bohužel bychom na srovnání potřebovali ještě pár minut. Tak snad příště. Děkuji soupeři za zápas a našim divákům za pěknou návštěvu.
Komentář hostů Janů Lukáš (Vedoucí):
Prvná dvě třetiny skvělý zápas z obou stran, ve třetí třetině jsme to již zodpovědně ubránili i přes dobrý výkon soupeře. Škoda zbytečných vyloučení z naší strany, které nás stáli zbytečné síly. Hodně štěstí soupeři do dalších zápasů
60:00
Střely ve 3. části: 7:1
60:00
58:01
Domácí to zkouší v šesti.
58:00
Poslední 2 minuty do konce třetího dějství.
53:00
Medovi sjel míček po čepeli a Dundra tak jeho snažení zneškodnil.
52:59
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #19 Patrik Med.
52:59
A máme tu NÁJEZD pro PLZEŇ.
52:20
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
51:39
Utkání rázem dostalo novou zápletku.
51:07
A JE TO O JEDEN. Pája Šimeček snižuje ve hře 4 na 4 na rozdíl jediného gólu.
51:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (4:5).
50:46
Vyloučen hráč #7 Matěj Kurell družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
50:46
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
50:08
Plzeň se může i v těžkých chvílích spolehnout na svoji jistotu v bráně - Jiřího Cislera.
50:00
Polovina poslední třetiny je minulostí.
48:24
Diváci ukázali, že mají hlasivky a ženou svůj tým kupředu.
47:47
Blažek standartku Plzně nevyřešil zrovna nejlíp, avšak jeho tým u míčku zůstává.
46:20
Hráči teď padají za mantinely jako listí ze stromů na podzim.
45:54
Po vášnivé diskuzi o tom kdo bude rozehrávat, byli šťastnější hráči Slavie.
45:12
HYNEK MOŠNA, po skvělé krosové přihrávce Mikoláška trefil odkrytou branku a snižuje tak na 3:5 z pohledu týmu z města piva.
45:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:5).
44:30
Nejlepší formu během celého zápasu si bezpochyby drží DJ, který pouští jednu pecku za druhou, a dodává tak sílu pořadatelskému stolku.
43:22
Přesilovka Plzně nebyla vůbec špatná, leč tolik kýžený gól nepřinesla
41:17
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
41:17
Důležitá powerplay pro domácí, utkání pokračuje ve velmi husté atmosféře.
40:45
Domácí tým teď bude potřebovat podporu vyprodané haly jako nikdy před tím.
39:59
Druhé dějství je minulostí, třetina plná faulů a sporných momentů vyzněla lépe pro hosty, kteří vedou již o 3 góly. Slavie musí dát hlavy vzhůru pokud chtějí s výsledem utkání ještě něco udělat.
39:15
......
39:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár z trestného střílení (2:5).
39:14
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:34
Mošna po nedokonalé přihrávce od Stejskala vysoko přestřeluje branku Tigers.
36:50
Hra se v posledních chvílích uklidnila a my tak sledujeme čistý florbal.
35:38
Porazilovu střelu zalepil Dundra.
35:00
Piták prostřelil po standartní situaci Cislera, kterýmu míček proskákal pod nohou za čáru.
34:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták bez asistence (2:4).
34:20
Celému týmu Tigers tečou nervy, rozhodčí se je snaží v rámci možností klidnit.
33:19
Dnšní utkání přímo zde v Plzni sleduje 128 diváků. Děkujeme za návštěvu!
32:30
Bohužel, je to tak, Pražané se znova ujímají vedení.
32:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #46 Vilém Kavan (2:3).
32:08
Plzeň přebírá otěže utkání přehrává soupeře na plné čáře.
31:19
A máme srovnáno!!! JAKUB MIKOLÁŠEK se zapisuje na listinu střelců dnešního utkání. Skóre utkání 2:2.

31:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (2:2).
30:49
Sloup teď ukázal fairplay gesto když po svém faulu zvedl ze země jednoho z hráčů Tygrů.
30:02
Pája Šimeček teď odvedl skvělou práci v defenzivně a byl faulován.
29:04
blok, blok a zase blok tak skvěle zatím vypadá oslabení Plzně.
28:31
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
27:45
Aplaus od diváků obdržel také pořadatel, terý již po čtvrté uklízel mokrý flek na palubovce.
24:00
Atmosféra houstne a výsledkem je přesilovka 5 na 3 ve prospěch plzeňského celku.
23:56
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:30
Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers - osobní trest.
23:30
Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
22:06
Kuhajdovo počínání bylo zastaveno až faulem jednoho z domácích.
21:25
Mošnova přízemní střela neměla šanci na úspěch.
20:33
Diváci se probrali ze zimního spánku a hlasitě podporují svůj tým.
19:59
V první části jsme viděli několik světlých momentů od obou týmů, ale také plno vyhrocených situací za čarou, které do hry učitě nepatří. Hosté se ujali vedení hned po několika desítkách vteřin a svůj náskok zvýšili v desáté minutě po využité přesilovce. Domácí nezůstali pozadu a zasypali Dundru několika kvalitními střelami, ten ale svůj tým pokaždé podržel, až do poslední minuty kde ho osm vteřin před první sirénou prostřelil Porazil. Druhá perioda začíná za pár okamžiků
19:53
Domácí snižují!!! Trefil se Porazil.
19:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (1:2).
19:26
Kuhajda neprostřelil tbarikádu těl Tigers.
18:55
Vyhrocená třetina spěje ke svému konci.
18:10
Štědrého dvě nebezpečné střely Dundra kryje.
17:49
Stejskal v obrovské šanci nedává...
17:16
Hráči obou celků si nyní vyzkouší hru 4 na 4.
17:15
Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
17:15
Vyloučen hráč #64 Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
16:39
Dundra teď čaruje ve své svatyni jako legendární Dominik Hašek v Naganu.
16:05
Další tvrdý osobní souboj za brankou Dundry.
15:15
Po pátnácti minutách se konečně probírají příznivci domácího celku, avšak atmosféra není taková jakou by sami hráči chtěli.
14:48
Plzeňané teď naprosto přehrávají svého soka.
13:55
Vypětí utkání v první třetině stále stoupá.
13:38
Med poloodkrytou branku minul.
12:20
Katolický falouván, Slavie bude mít výhodu standartní situace.
12:20
Dundr vyráží střelu Porazila.
11:40
Došvih teď zastavil počínání Mikoláška v útočném pásmu soupeře.
10:00
Slavia po neúspěšném oslabení teď několikrát vyzkoušela gólmana hostí
09:47
Pražané přesilovku rychle využívají a dostávají se do dvougólového vedení.
09:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #89 Jan Wojnar (0:2).
09:18
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:50
Cisler předvádí skvělý zákrok maskou.
07:00
Za gólmanem Tigers to pořádně zacinkalo, když se ke střele dostal jeden z domácích.
05:40
Katolický čistým zákrokem překazil útočné plány Tigers.
04:12
Blažkovo projektil téměř z půlky hřiště nadělal Dundrovi kupu práce.
03:45
Porazil se nebál přitvrdit v osbním souboji v rohu hřiště
02:39
Dundr si připisuje první vážnější zákrok.
02:08
Utkání je plné osobních soubojů hned od samotného začátku.
00:39
První domácí utkání Slavie v Národní lize nezačalo zrovna nejlíp.
00:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #77 Thomas Heřmanský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Jan Wojnar, Thomas Heřmanský, Matěj Kurell, Šimon Masár, Zbyšek Piták
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Jan Huleš, Filip Štědrý, Pavel Šimeček