1:0
1:2
1:0

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 3:2p
32. Vojtěch Nosek, 42. Michael Souček, 66. Michael Souček, N Michael Souček - 49. Filip Čáp, 51. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 221; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 11 - Vlastimil Skalický 18; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Dnes pro nás upřímně ztracený bod. Nicméně důležitá zkušenost do dalších zápasů, jak proti defenzivnímu týmu, který čeká na chybu hrát. Nicméně jsem rád, že jsme dovedli zápas do vítězného konce. Děkuji úžasným divákům a soupeři za utkání.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Chtěl bych pochválit celý tým, za to jak emočně zvládl celé utkání a neustoupil od nastavené hry přesto, že se skóre nevyvíjelo dobře. Výborná zkušenost, která nás posune náš nový tým zase dál. Soutěž je vyrovnaná a my už myslíme na příští víkend. Cíl máme nastavený a dnešní výkon nás k němu zase posunul. Jdeme dál.. Díky soupeři a všem divákům.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #99 Michael Souček a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #6 Jakub Vysoký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #47 Adam Hušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #77 Vít Heger a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
65:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček z trestného střílení (2:2).
64:56
Timeout FbC Hradec Králové
64:10
50 s do konce prodloužení.
60:07
Začalo prodloužení. Hraje se ve třech hráčích na každé straně.
56:50
Filip Nerad ve výborné šanci, ale gólman Skalický střelu kryje.
56:05
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
52:10
Hradečtí fanoušci povzbuzují své hráče.
50:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #17 Jiří Vlček (1:2).
49:47
Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Dalibor Vlášek (1:1).
48:06
Hosté využili standardní situaci a snižují.
47:09
Domácí hrají v 5ti.
45:08
Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky.
44:19
Adam Hušek se pěkně uvolnil přes Matěje Mikšovského, ale branku nakonec minul.
41:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #84 Jiří Unzeitig (1:0).
41:21
Jirka Unzeitig hledal před brankou Michaela Součka, míček se ale odrazil od nohy Adama Středy a pak už měl Michael jednoduchou práci.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:3
40:00
39:21
Franta Donaj prošel celým hřištěm a nebezpečně zakončil, ale gólman střelu kryl.
36:33
Michael Souček ve svém prvním střídání pěkně našel Jirku Unzeitiga, ale jeho střela byla zblokována.
34:58
32:57
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
31:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #37 Filip Nerad (0:0).
31:47
Filip Nerad na sebe chytře navázal dva hráče a poté vyslal chytrou kolmici na Vojtu Noska, který se nemýlil.
29:02
Náchodský Čáp vystřelil z vlastní poloviny propagační střelu, kterou Ondra Bárta bezpečně chytil.
28:52
Domáci příliš často chybují v rozehrávce a to je voda na mlýn náchodského týmu.
28:20
Hosté měli brejk, ale vlastní nepřesností se připravili o jistou branku.
25:56
Milan Koubek vyslal pěknou pumelici, která trefila břevno Skalického branky.
25:08
NIc zvláštního se na hřišti neděje, hra je plná nepřesností.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
15:35
Domácí mají více ze hry a hosté spoléhají na rychlé brejky.
12:11
100%ní šanci zahodil i hostující Svoboda.
11:27
Štěpán Heger nahrál do 100%ní šance Adamu Huškovi, ten ale hostujícího gólmana nepřekonal.
11:12
Hosté v dalším brejku 2 na 1, ale výborně zasáhl gólman Ondřej Bárta.
08:56
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #28 Milan Koubek.
08:56
Hostující FIlip Čáp zahrával balónek z brankoviště a domácí mají k dispozici nájezd.
08:16
Náchod pěkně vykombinoval domácí a domácí obránce odpaloval míček z brankové čáry.
05:35
Dan Elicer hezky přihrál na střed hřiště Víťovi Hegrovi, ale tomu přihrávka sjela z čepele.
04:28
Domácí v dobré šanci, ale hostující gólman byl pozorný.
01:28
Hosté v první standardní situaci frefili pouze střed brány, kde byl připraven domácí brankář.
00:01
Vítáme Vás na dnešním utkání 2. kola Národní ligy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Filip Čáp, Dalibor Vlášek, Ondřej Macháček, Jakub Vysoký, Daniel Kříž
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Filip Hušek, Vít Heger, Daniel Elicer