1:1
0:3
- : -

TJ Slovan Havířov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1:5
27. Martin Stibor - 11. Marek Polášek, 22. Ondřej Smékal, 48. Martin Najvar, 53. Ondřej Smékal, 55. Jakub Štůsek; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivo Sikora 37 - Jiří Škrobák 37; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:3;
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér):
Obměna kádru jde znát, učíme se, nabíráme zkušenosti. 90 procent týmu nikdy nehrála mužskou soutěž, nejsme tým z 1. ligy, jsme tým co bude bojovat každý zápas.  Dneska vyrovnaný zápas, fyzicky jsme na tom dobře, trápí nás koncovka, mohli jsme klidně vyhrát, těch golovek bylo mnoho. Ale děkuji klukům za zápas, potrénujeme a budeme se snažit uspět v Šumperku.
Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí):
Hodně uběhané utkání, proti mladému soupeři, který nezahrál vůbec špatně. Od nás dvě třetiny takové nic moc, kdy jsme stále ještě ladili chyby z předešlého utkání. Třetí třetina už z naší strany byla o mnoho lepší a to se podepsalo na celkovém výsledku utkání. Děkujeme soupeři a rozhodčím, do dalších zápasů přejeme hodně štěstí.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:30
Sikora vytáhl míček z brankové čary. Krásný zákrok v jeho podání.
56:03
Hosté v plném počtu.
55:34
Hromádka po kontaktu se Zimmerem padá k zemi.
54:22
Aktivní napadání přineslo Rožnovu vstřelení branky ve vlastním oslabení.
54:21
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #3 Ondřej Smékal (1:5).
54:04
Domácí dostávají šanci v podobě přesilové hry po faulu Lípového.
54:03
Vyloučen hráč #78 Marek Lípový družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
52:15
Štůsek napravil svou chybu, kdy nahrál na Smékala, který do odkryté branky navyšuje aktuální stav.
52:14
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #70 Jakub Štůsek (1:4).
51:58
Štůsek místo branky trefil svého spoluhráče.
49:50
Prus mířil pod horní tyč. Škrobák vytáhl krásný zákrok a tento pokus chytá.
47:42
Po brance Najvara propukla diskuze, zdali nepadla branka úmyslným kopnutím nohy.
47:41
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #42 Denis Zimmer (1:3).
47:03
Brija v souboji rameno na rameno lehce fauloval ve vlastním rohu.
45:56
Prašivka z voleje netrefuje dobře míček. Ten končí za mantinelem.
45:18
Sikora se aktivně zapojuje do průběhu hry.
43:20
Hra tam a zpět. Šance na obou stranách. Zatím bez vstřelení branky.
42:20
Baláš přestřeluje Rožnovskou branku.
40:01
I buly závěrečné třetiny připadá Rožnovu.
38:27
Škrobák ani neví, jak posledník pár střel chytil či odrazil.
36:40
Hromádka poslal neśťastně míček na nohy Dronga.
35:26
Kočího první střídání a hned gólová šance.
34:30
Brija poslal ramenem Polášeka přes mantinel.
31:42
Najvar zahodil příležitost ke vstřelení branky.
30:50
Onderka a Prus zaplavují Rožnovskou branku střelami.
29:48
Štůsek velice nesportovně po vlastní střele poslal Sihlovce k zemi.
28:52
Charvát bezpečně poslal míček do rohu soupeře. Jeho tým může v klidu vystřídat.
27:54
Velice povedená útočná akce domácích. Jen málo chybělo ke vstřelení branky.
26:27
Mink prvně na Stibora nepřesně. Poté si Stibor míček zpracoval a poslal to nad nohu Škrobáka.
26:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Martin Stibor, asistoval #90 Quang Mink Nguyen (1:2).
26:15
Moudrý vytěsnil míček za mantinel.
25:35
Faul na Pruse zastavil pokud domácích.
24:40
Sihlovec na Lasotu. Ten zprvní střílí jen těsně od branky Škrobáka.
23:17
Domácí mají dost střel, ale méně štěstíčka.
21:44
Lípový naznačil střelu, ale poté míček poslal na volného Smékala. Ten trefuje odkrytý prostor a posouvá Rožnov do dvoubrankového vedení.
21:43
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #78 Marek Lípový (0:2).
21:26
Smékal trefuje boční síť.
20:47
Onderková nadějná šance. Míček bohužel končí v náruči Škrobáka. Po výhozu se k míčku dostal Burýšek, který otestoval pozornost Sikory.
19:30
Hostující hráči povzbudí svého brankáře za každý dobrý zákrok.
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:44
Sihlovec vystavil tělo proti střele. Míček úspěšně zablokoval.
17:35
Ondreka využil menšího vzrůstu a propletl se mezi několika hráči Rožnova. Poté vypálil nebezpečnou střelu, se kterou měl Škrobák problém.
16:37
Sikora překazil střelu od mantinelu.
15:21
Stejný prohřešek také na straně domácích. Po uplynutí Najvarova trestu bude hrát Rožnov minutovou přesilovou hru.
15:20
Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
14:19
Erbs ze střídačky pokřiknul na Charváta, který zvednul hlavu od hry a míček mu propadnul kolem nohou. Slovan jde do přesilové hry.
14:18
Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
13:50
Odložené vyloučení po faulu na Stibora.
12:45
Molin to zpoza branky zkusil na bližší tyč. Škrobák připraven.
10:48
Několik střel, které Sikora přes sebe nepustil. Bohužel poslední šla od poloviny, kterou nemohl vidět. Rožnov otevírá skóre dnešního zápasu.
10:47
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #77 Petr Burýšek (0:1).
08:40
Nejprve Mičulka dostal mček od Dronga a pokusil se překonat Škrobáka, bohužel mu to jen těsně nevyšlo. Poté přečíslední na domácí branku, kde Sikora zachraňuje.
08:00
Rožnov zatím s Havířovem svádí spíše silový souboj.
06:54
Zvoní tyč. Najvar trefil tyč nad Sikorovou hlavou.
06:41
Onderka při svém pokusu o zpracování míčku přesáhl hranici kolen.
04:52
Najvar při nahrávce na svého obránce vyhodil míček za mantinel.
03:51
Brija ve svém rohu proti dvěma protihráčům. Míček chytře odpálil přes jednoho z protihráčů za mantinel.
02:56
Onderka faulován u mantinelu. Domácí mají příležitost z volného úderu.
01:11
První šance pro domácí. V předbrankovém prostoru se volně pohyboval míček. Bohužel bez úspěchu.
00:01
Úvodní buly pro Rožnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Petr Burýšek, Marek Lípový, Patrik Hegar, Petr Kittel, Daniel Prašivka
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Daniel Sekula, Jakub Onderka, Jakub Molin, Tomáš Prus, Boleslav Moudrý