2:0
4:2
- : -

Snipers Třebíč - FBC MSEM Přerov 7:5
10. Vojtěch Janata, 35. Alexander Svoboda, 40. Lukáš Mátl, 42. Jiří Uher, 45. Lukáš Mátl, 54. Jakub Maleček, 59. Jiří Suchomel - 5. Adam Zoubek, 9. Jonáš Pavliš, 13. Noel Gavaller, 48. Michal Bělaška, 50. Lukáš Raška; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Petr Brestovský 19 - Michael Hruška 15; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:2;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
2. Třetiny jsme byli tím horším na hřišti, ale bojovností a nasazením připomínající loňskou sezónu jsme se dokázali vrátit do zápasu, který jsme dovedli již do vítezného konce. Děkujeme soupeři za odehraný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Malina Petr (Trenér):
Ráz zápasu udala první třetina, kdy jsme měli vést vyšším rozdílem. Domácí zabojovali ve druhé třetině a zápas jim začal jít víc do not. U nás bohorovnost, indiviuální problémy. Mrzí mě, že jsme na hřišti nepomáhali. Gratuluji domácím.
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:58
Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
58:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Jiří Suchomel, asistoval #46 Alexander Svoboda (7:5).
53:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #48 Jakub Maleček, asistoval #93 Zdeněk Malich (6:5).
53:01
Po rychlé přihrávce z rohu hřiště navyšuje vedení Jakub Maleček
49:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (5:5).
49:11
Hráč z týmu Přerov proměnil z dorážky v předbrankovém prostoru skore je 5:5
47:09
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:4).
47:09
Hostující tým proměnil po rychlé rozehrávce, skore tak je 5:4
45:00
Lukáš Mátl po střele z brankového prostoru upravuje skore na 5:3
44:52
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #7 Lukáš Dvořák (5:3).
43:51
Domácí tým se znovu ubránil přesilovce Přerova
41:52
Vyloučen hráč #2 Jiří Suchomel družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování florbalky.
41:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #68 Jiří Uher, asistoval #71 Vojtěch Janata (4:3).
39:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #68 Jiří Uher (3:3).
37:30
Domácí  po golu na 2:3 mají více ze hry
35:00
Golem z otočky upravil skore Alexander Svoboda na 2:3
34:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #2 Jiří Suchomel (2:3).
33:40
Domácí se opět ubránili přesilovce hostů
32:50
Domácí zatím uspěšně odolávají přesilovce hostujícich hráčů
31:34
Vyloučen hráč #93 Zdeněk Malich družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
31:00
Domácí zvyšují tlak na hostující hráče
26:45
Domácí ubránili přesilovku hostujícího týmu
24:44
Vyloučen hráč #2 Jiří Suchomel družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
17:55
Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
17:55
Přesilovka pro domácí tým
16:00
Zápas začíná po gole hostů  nabírat obrátky
12:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #27 Lukáš Raška (1:3).
11:25
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
09:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #68 Jiří Uher (1:2).
09:35
Branku domácích po krásné střele z půlky vstřelil Vojtěch Janata
08:25
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #10 Ondřej Kowalik (0:2).
04:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Adam Zoubek, asistoval #14 Matěj Ševčík (0:1).