0:2
2:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - Florbal Jindřichův Hradec 6:3
3. Lukáš Pantoflíček, 11. Marek Dóka, 15. Ondřej Vácha, 19. Lukáš Pantoflíček, 42. Lukáš Pantoflíček, 43. Marek Dóka - 11. Michal Hřebíček, 22. Jan Pech, 34. Kryštof Ille; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 25 - Jakub Rytíř 20; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:0;
Komentář domácích Dušek Jan (Trenér):
První domácí zápas v Divizi, plné hlediště a hned derby se šťastným koncem. Děkujeme divákům za podporu! Pantofel ohnivej, Bělda nestárne a pořád nemáme izolepu. Tak zase příště!
Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér):
Individuální chyby a laxní přístup nás stál začátek zápasu. Poté se již projevila střelecká nemohoucnost a výborně bránící soupeř. Gratulujeme soupeři
54:16
Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za držení.
47:53
Vyloučen hráč #6 Jan Dvořák družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
47:00
Domácí většinu času na balónku. Ukrajují minutu po minutě
42:55
Tohle se nám líbí. Odskakujeme na tří brankový náskok
42:53
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #27 Jan Ludvík (6:3).
42:00
Nejprve domácí podržela tyčka a poté v úniku 2 na 1 skóruje Pantoflíček. Hattrick
41:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #15 Ondřej Vácha (5:3).
40:28
Sob neuhl rozběhlému běsnícímu hráči z Hradce a rozhodčí ho za to poslali sedět. Kapitán Dušek, který byl předtím jasně dvouminutově seknut, se začíná zlobit
40:27
Vyloučen hráč #17 Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
35:23
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:10
Krásná sólo akce Honzy Ludvíka, domácím toho jinak bohužel moc nevychází
33:26
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #4 Michal Hřebíček (4:3).
32:49
Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky.
29:15
Sob odpaluje balónek kutálející se nebezpečně před domácí bránou
26:38
Přesilovka se domácím bohužel  moc nevydařila, ani se nedostali do větší šance
24:36
Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání.
21:43
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #61 Jan Pech, asistoval #1 Jakub Rytíř (4:2).
18:29
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #88 Martin Bělohlav (4:1).
18:00
Atmosféra mezi týmy se začíná vyostřovat, rozhodčí řeší první spory
14:16
Namazáno do prázdný
14:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #4 Jan Dušek (3:1).
10:46
Rychle rozehraná standartka zajistila domácím druhý gól v utkání
10:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #78 Ondřej Kasika (2:1).
10:25
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček bez asistence (1:1).
09:34
Vácha pálí v oslabení, brankář Hradce však střelu vyráží
08:06
Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
06:20
Honza Ludvík si nenechává nic líbit a v soubojích na mantinelu tvrdě oplácí
02:31
Na první gól jsme nečekali vůbec dlouho. Síť Hradce se poprvé rozhoupala
02:30
00:01
Historické první domácí divizní buly je za námi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Martin Novák, Kryštof Ille, Michal Hřebíček, Jakub Tejnor, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Jiří Sobotka, Ondřej Vácha, Lukáš Pantoflíček, Martin Bělohlav, Jan Dušek