3:0
3:1
- : -

Florbal Jindřichův Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 10:2
4. Michal Hřebíček, 11. Jakub Tejnor, 12. Karel Matějka, 18. Jan Šimic, 29. Jan Šimic, 31. Kryštof Ille, 37. Filip Kopřiva, 48. Jan Šimic, 55. Filip Šimek, 58. Vojtěch Koutný - 15. Robin Podlaha, 46. Albert Smrž; rozhodčí: Michal Pazderník - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 14 - Lukáš Bicek 21, Vojtěch Šrámek 2; po třetinách: 4:1, 3:0, 3:1;
Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér):
Výborný týmový výkon od začátku zápasu. Dnes jsme si vypracovali spoustu šancí a konečně většinu proměnili. Děkujeme soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
V porovnání s posledním zápasem jsme alespoň byli schopni vstřelit branku. To je asi jediné pozitivum tohoto zápasu. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 15:6
60:00
57:34
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #18 Martin Novák (10:2).
57:34
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Šrámek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
56:20
Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:48
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek bez asistence (9:2).
47:11
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (8:2).
45:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Albert Smrž, asistoval #10 Šimon Perek (7:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:4
40:00
36:23
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva bez asistence (7:1).
32:43
Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
30:25
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #4 Michal Hřebíček (6:1).
28:00
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (5:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
19:04
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #13 Adam Severin.
17:55
14:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #5 Robin Podlaha bez asistence (3:1).
11:34
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #6 Karel Matějka, asistoval #4 Michal Hřebíček (3:0).
10:46
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (2:0).
03:19
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #18 Martin Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Zdeněk Valdauf, Josef Čížek, David Caha, Robin Podlaha, Vojtěch Míchal
00:00
Line-up domácích Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Martin Novák, Kryštof Ille, Michal Hřebíček, Karel Matějka, Vojtěch Koutný