4:0
5:1
- : -

FBC Slavia Praha - TJ Sokol Dvůr Králové nL 12:2
7. Dominik Beran, 14. Martin Fojtík, 18. Tomáš Svačinka, 23. Jakub Procházka, 33. Tomáš Svačinka, 37. Jakub Procházka, 39. Ondřej Otáhal, 45. Antonín Štička, 46. Jakub Puciow, 48. Martin Fojtík, 52. David Laho, 53. Michael Pitek - 10. Karel Vašák, 44. Martin Heřmanský; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 41 - David Stibor 8, Josef Němec 7; po třetinách: 3:1, 4:0, 5:1;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Dnes můžeme být spokojeni maximálně s výsledkem 12:2. Jinak to z naší strany herně bylo podprůměrné, ale tak je začátek sezóny. Pochválit se hodí produktivita beků Svačinky a mladého poláka Proházky. Vidíme se za týden. Sportu zdar!
Komentář hostů:
V první třetině jsme začali aktivně, ale soupěř nám udělil lekci z produktivity.
V dalšícj částech utkání soupeř nadále prokazoval svoji kvalitu a navyšoval skore.
Nám se nedařilo herně ani střelecky.
Musíme si z toho vzít poučení do dalších zápasů.
Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu hodně štěstí v dalším průběhu sezony.
Díky a ahoj !!!
60:00
Střely ve 3. části: 15:12
60:00
59:59
Děkujeme, že jste dnes sledovali online zápas. Těšíme se na vás příště.
58:45
Poslední minuta a čtvrt zápasu. Skóre je jednoznačné..
57:30
Puciowský sejmul Krejcara.
56:58
Procházka na zemi.
56:55
Dnes máme již třetí prošlápnutý míček. Jestli to půjde takhle dál, nezbyde nám žádný.
52:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #85 Tomáš Svačinka (12:2).
52:26
Laho během jedné minuty táhnul sám na bránu dvakrát. Nejprve nevstřelil, ale druhá akce byla už úspěšná a má svůj první gól v zápase.
51:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #55 Ondřej Volf (11:2).
51:15
Slávisté teď neuvěřitelně tlačí.
49:00
Už i Fojtík táhne na hattrick. Kdo bude první?
47:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #26 Jakub Procházka (10:2).
47:04
Dvůr Králové velmi dobře brání. Slávisté nemohou nic vymyslet.
45:32
A máme míček v hledišti.
45:20
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #93 Dominik Beran (9:2).
44:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (8:2).
43:38
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #71 Pavel Kuneš (7:2).
43:35
Snad nový brankář hostům pomůže.
43:00
Slávisté řídí hru a hrají si své tempo.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:8
40:00
39:50
Heřmanský šel sám na bránu, ale nevstřelil.
38:37
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #85 Tomáš Svačinka (7:1).
38:29
Vyloučen hráč #22 Kristián Hráský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
37:35
Dvůr Králové rozehrává z rohu domácích.
36:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #88 Jakub Puciow (6:1).
36:32
Svačinka ze Slávie má naběhnuto na hattrick.
32:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #10 Antonín Štička (5:1).
30:55
Hrubý zákrok Kazdy poslal Štičku k zemi.
30:44
Vyloučen hráč #36 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
29:25
Vyloučen hráč #85 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
28:25
Vyloučen hráč #18 Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
28:21
Slávie zatím jednoznačně vede.
25:10
Beran obehrán Heřmanským.
23:30
Svoji první branku v zápase dává hráč domácích Jakub Procházka.
22:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #17 Martin Fojtík (4:1).
22:12
Hra se svižně přelévá ze strany na stranu. Člověk si připadá jako na tenise.
21:00
V první minutě zápasu Laho už vystřeluje.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:7
20:00
19:00
Svačinka uklidňuje situaci a rozehrává další akci.
18:20
Dvůr Králové tlačí.
17:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (3:1).
17:30
Fojtík promáchnul.
16:05
Dvoru Králové teď neuznali vstřelenou branku. Naštěstí zklamání přešli a hrají dále.
15:00
Jde vidět, že oba týmy chtejí v divizi svojí první výhru.
14:36
Fojtík měl během posledních dvou minut minimálně čtyři šance.Proměnil jednu.
13:13
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #85 Tomáš Svačinka (2:1).
13:10
Zápas začíná být už vyhrocený. Málem se nám tu strhla rvačka.
12:38
Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
12:38
Rašovský musí být stále ve střehu. Jde na něj jedna střela za druhou.
11:50
A máme tu první vyloučení zápasu.
11:07
Vyloučen hráč #13 Matěj Vodrážka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
11:03
Pitek vede míček jako šéf.
10:00
Zápas je zatím vyrovnaný.
09:25
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #32 Matěj Voves (1:1).
06:11
První branku zápasu vstřelil Beran. Tři hráče obkličkoval a vstřelil jednoznačný gól.
06:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #93 Dominik Beran, asistoval #69 Michael Pitek (1:0).
05:40
Dvůr Králové střelil tyčku.
05:13
Kuneš zalehnul svého brankáře a vypadá to na zranění.
04:13
Hosté teď mají nepřesné přihrávky a Slávie se tím dostává do šancí.
03:01
Vašák nebezpečně poslal bekhendovku, která šla vedle tyčky brankáře domácích. Gólová šance neproměněna.
02:00
Svačinka vymýšlí útočnou kombinaci, kterou hosté brzy zastavili.
00:02
Buly vyhrála Slavie.
00:01
Dobrý den, vítáme vás u dnešního zápasu. Dnes hraje FBC Slavie proti TJ Sokol Dvůr Králové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: hráči v poli: Rudolf Suk, Karel Vašák, Matěj Voves, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Michael Pitek, Tomáš Svačinka, Antonín Štička, Ondřej Otáhal, Martin Fojtík