2:3
1:0
0:1

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbalová akademie MB 3:4p
37. Rudolf Suk, 40. Karel Vašák, 50. Rudolf Suk - 23. Aleš Tůma, 25. Kryštof Šlambora, 30. Tomáš Malý, 64. Jiří Krouský; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: David Stibor 22 - Vojtěch Šimon 35; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér):
Jsem rád, že jsme se po debaklu v minulém kole oklepali a podali kvalitní výkon. Pro diváku hezký zápas. Věřím, že na dnešní výkon navážem příští týden. Dík soupeři za férový zápas a přeju šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Houževnatý soupeř, z naší strany trochu nervóza, nakonec jsme tedy rádi za dva body z ne úplně kamarádského venkovního povrchu. Díky všem za utkání a divákům za bouřlivou sportovní atmosféru.
65:00
Střely v prodloužení: 2:2
63:18
63:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #44 Aleš Tůma (3:4).
60:39
Hosté měli být vyloučeni ale po vzájemné dohodě rozhodčích odvolali svůj verdikt
51:56
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
51:21
Domácí tým prožívá těžké chvíle
50:55
Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
49:06
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #71 Pavel Kuneš (3:3).
49:06
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
49:06
Po nádherné otočce dokázal hráč číslo 13 Rudolf Suk vyrovnat
47:34
V přesilové hře měli domácí spoustu šancí ale bohužel žádnou nedokázali proměnit v golovou
46:23
Utkání se začíná vyhrocovat snad to rozhodčí dokážou srovnat
45:45
Příznivci domácího týmu chtěji jen jedno a to vyrovnat
45:34
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
39:59
Ve druhé třetině jsme nejprve viděli tři góly hostujícího týmu, ale v závěru dvacetiminutovky domácí po dvou gólech dotáhli ztrátu na rozdíl jediné branky a čeká nás tedy ještě velice napínavá třetí třetina.
39:41
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (2:3).
38:25
Domácí družstvo nádherně kombinuje v útočném pásmu
37:58
Hráč hostů sportovně odevzdal míček
37:45
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:52
Po vstřeleném golu domácích se opět hra velmi oživila
36:16
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #20 Karel Vašák (1:3).
29:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (0:3).
28:52
Hostům se nedaří udržet souvislý tlak v útočném pásmu
28:50
Hráč hostů  při přesilové hře trefil tyč!!
28:23
Domácí zatím velmi slibně brání
27:03
Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
24:30
Po rychlé dvougolovce jsou hosté lepším týmem
24:04
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Kryštof Šlambora, asistoval #9 Vojtěch Hrůza (0:2).
22:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma bez asistence (0:1).
19:59
První třetina je za námi  a na obou stranách jsme viděli zajímavé šance ale stále čekáme na úvodní gol zápasu
18:22
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
18:05
Úžasný zákrok brankáře domácího týmu zajistil že dvůr stále drží bezbrankový stav